Udane Łowy

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
MarekC
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1475
Rejestracja: 09 mar 2003, 21:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

no więc było tak: wczoraj zrobiło się ciepło więc zdjąłem z wieszaka adasie ClimaLite kupione pod koniec zeszłego roku, no i poszedłem na 10 km. Niestety po 5 musiałem zejść tak mnie obtarły - do domu wróciłem z szeroko rozstawionymi nogami (pewno mieli uciechę szydercy za firankami!). Niby Adidas a tak spieprzyli : w kroku jest szew który mnie dobił.
No i chcąc nie chcąc (jest już za ciepło na moje kalesonki z powerdry'a - biegam w tym do około -6, poniżej w powerstreczu ) trzeba było wziąć kartę i pojechać do jakiegoś sklepu. No i co? Pojechałem do GoGo. Wiecie co dostałem? Leginsy za 29.95 i sprinterki za tyleż samo!
Leginsy ze bi-streczu natomiast sprinterki z climacool-u!!
Za tymi leginsami to chodziłem całą zimę, bo na jesieni były po 49.coś a jak już chciałem je już kupić to cena była już 124.coś.
Ale ich przeczekałem!!
Coś tam jeszcze było (dużo przecen) ale nic nie oglądałem tak się spieszyłem żeby pobiegać. Tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany to chyba ruszyła akcja wyprzedaży w GoGo .

pozdrawiam i udanych łowów Marek
ODPOWIEDZ