Komentarz do artykułu Związek z biegaczem

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Skomentuj artykuł Związek z biegaczem
New Balance but biegowy
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2244
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

Tytuł artykułu sugeruje, że problem dotyczy biegaczy. Tymczasem, biegając wiele lat, widziałem panie rozwodzące się z panamie i panów rozwodzących się z paniami. Kilka lat temu, na jednym z portali biegowych, pojawił się wpis pod znamiennym tytułem,..."czy ja jestem jeszcze normalny". Autor, chyba po kolejnej awanturze domowej, opisał swój świat biegowy. Praca, żona w domu z dwojgiem małych dzieci. Myśli, że po powrocie męża odpocznie,... nic z tego, trening biegowy, trening uzupełniający, basen, rower, itd. Weekend, kobieta miała nadzieję, że nareszcie odpocznie. Nic z tego, ma pecha, zawody,... itd. Biegacza zebrało na zwierzenia, które są rzadkością. Zazwyczaj, nie ma problemu. Zazwyczaj, jesteśmy degustatorami szlachetnych trunków a nie osobami uzależnionymi. To jeden z obrazów pasji biegowej. Ale widziałem tez inne. Np. Zmuszanie partnerki w sytuacji gdy kompletnie nie była zainteresowana, do biegania i związane z tym ciągle domowe awantury.
Ale pewnie bywa też fajnie,...:-)
ODPOWIEDZ