Komentarz do artykułu „Byłoby mi wstyd nie ukończyć" - Jarosław Kuźniar o swoim NYC Marathon

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Arasso
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 570
Rejestracja: 22 maja 2014, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Niektórzy zaczynają galopować w niebezpieczną stronę i rzucać oskarżeniami pod adresem p. Kuźniara, za które może grozić nawet proces o zniesławienie....


Dla ostudzenia ułańskiej fantazji co poniektórych, oświadczenie firmy Wal-Mart w sprawie red. Kuźniara:
https://www.salon24.pl/u/siukumbalala/6 ... d-kuzniara
"Life can pull you down but running will always lift you up."
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Jaca_CH
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 16 paź 2013, 22:22
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: 3:28:03
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

mam_platfusa pisze:Ale jeśli jednak do tego doszło i o tym mówimy, to uzyskany czas jest kolejnym argumentem ZA trenerem, bo skoro "jestem ambasadorem marki, biorę do USA żonę, dziecko, operatora i będę po powrocie robił na ten temat mniejsze lub większe halo, to może warto powalczyć o w miarę sensowny (znów: każdemu jego Everest) czas"?
Ale po co? Szkoda czasu na profi trening jesli w tym czasie można zarabiać kolejną kasę lub zwiedzać świat (Australia, Somalia....). To jego wybór.
Przecież jego materiał i tak "się sprzeda" i być może trafi w większy, bardziej docelowy target.
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

Arasso pisze:Niektórzy zaczynają galopować w niebezpieczną stronę i rzucać oskarżeniami pod adresem p. Kuźniara, za które może grozić nawet proces o zniesławienie....


Dla ostudzenia ułańskiej fantazji co poniektórych, oświadczenie firmy Wal-Mart w sprawie red. Kuźniara:
https://www.salon24.pl/u/siukumbalala/6 ... d-kuzniara
:) to by znaczyło, że nie tylko cwaniakuje, ale jeszcze kłamczuszek :

"Jarosław Kuźniar:
Na podróż z dzieckiem wcale nie jest trudno się spakować, nie trzeba brać wanienek, krzesełek i bóg wie czego jeszcze. Fotelik samochodowy? Nie ma sensu – stwierdził. – Do Kanady i USA nie braliśmy żadnych gadżetów. Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało.
Źrodło: "Grazia"
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

Pixa pisze:Ja uważam, że jak ktoś "biegnie" maraton na 5h, to trener jest mu naprawdę zbędny.
Ja uważam, że jak 40-letni zdrowy mężczyzna, chcący uchodzić za wysportowanego, "biegnie" maraton w 5 godz., to ma tylko dwa wyjścia:
1) albo, się za to bieganie porządnie wziąć,
2) albo, przestać "biegać", a na pewno "biegać" maratony. ;)
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
lobsang
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 44
Rejestracja: 15 paź 2015, 12:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Nieprzeczytany post

A ja uważam, że powinniście przestać pieprzyć farmazony i wziąść się do porządnego truchtania, bo ludzie którzy biegają nie mają czasu na takie pierdoly jakie tu wypisujecie. Opanujcie się z tym polskim piekiełkiem.
Proponuję zamknąć wątek!
mam_platfusa
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 06 lut 2015, 14:53
Życiówka na 10k: 3 dni
Życiówka w maratonie: 3 tygodnie
Lokalizacja: za rogiem

Nieprzeczytany post

lobsang pisze:ludzie którzy biegają nie mają czasu na takie pierdoly jakie tu wypisujecie.

a) ja wolno biegam, ale dość szybko piszę

lub

b) nie biegam

możesz sobie wybrać
Pixa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 906
Rejestracja: 24 cze 2018, 16:34
Życiówka na 10k: 44:09
Życiówka w maratonie: 4:11:10

Nieprzeczytany post

lobsang pisze:A ja uważam, że powinniście przestać pieprzyć farmazony i wziąść się do porządnego truchtania, bo ludzie którzy biegają nie mają czasu na takie pierdoly jakie tu wypisujecie. Opanujcie się z tym polskim piekiełkiem.
Proponuję zamknąć wątek!
Jarek Kuźniar, to ty? :D
Biegam od lipca 2017
5 km - 21:10 (IX 2019)
10 km - 44:09 (III 2020)
HM - 1:42:42 (VI 2019)
M - 4:11:10 (IX 2019)
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

lobsang pisze:A ja uważam, że powinniście przestać pieprzyć farmazony i wziąść się do porządnego truchtania, bo ludzie którzy biegają nie mają czasu na takie pierdoly jakie tu wypisujecie. Opanujcie się z tym polskim piekiełkiem.
Proponuję zamknąć wątek!
A jednak wygospodarowałeś trochę czasu! ;)

PS
wziąć!
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
ODPOWIEDZ