Biegaczy z Krakowa do krótkiego badania do magisterki szukam

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
grelaq
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:14
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej wszystkim :) Jako, że sezon obron pracy magisterskich w pełni, moja koleżanka szuka biegaczy z Krakowa i okolic, którzy mogliby poświęcić godzinkę na podjechanie na ulicę Piastowską 26a i wzięcie udziału w krótkim badaniu psychologicznym. Wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody, bo jesteśmy zdesperowane, a czas mocno goni :) Badanie jest przyjemne i zupełnie nieinwazyjne, poniżej wklejam treść jej posta:
"‼️Spośród uczestników zostaną rozlosowane nagrody: 2 specjalistyczne stopery wykorzystywane w badaniu, konsultacje z psychologii sportu, lekcja tańca, bony o łącznej wartości 200zł i inne.‼️

Piszę pracę magisterską z zakresu psychologi sportu na UJ. Do badań nad poczuciem czasu poszukuję BIEGACZY DŁUGODYSTANSOWYCH LUB KRÓTKODYSTANSOWYCH trenujących od conajmniej 2 lat, aktualnie ok. 3 razy w tygodniu.

oraz OSÓB NIE UPRAWIAJĄCYCH (wyczynowo) ŻADNEGO SPORTU.

Badane będzie bardzo przyjemne, całość potrwa około godzinę i odbędzie się w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ przy ulicy Piastowskiej 26a w Krakowie."
Poniżej wklejam link do zapisów, gdybyście pomogli nam dotrzeć do jak największej ilości osób byłabym super wdzięczna, pozdrawiam!

https://tinyurl.com/y6qxd9u5
New Balance but biegowy
grelaq
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2019, 14:14
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zorientowałam się, że link w poście wyżej nie działa, więc wkleiłam jeszcze raz, naprawiony :) Z góry dzięki za udział!
ODPOWIEDZ