Komentarz do Felietonów Krzysztofa Brągiela

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Andrzej_Witek
Wyga
Wyga
Posty: 131
Rejestracja: 27 lis 2015, 08:06
Życiówka na 10k: 31:35
Życiówka w maratonie: 2:23:32
Lokalizacja: Wrocław / Szklarska Poręba
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja jestem zaskoczony postawą firmy D. Pracuję w handlu sprzętem sportowym od 10 lat, w tym od 4 lat na stanowisku menadżerskim. Oczywiście, felieton Krzyśka mógł zostać odebrany jako pewien sygnał braku poszanowania dla pracodawcy, ale widzę przynajmniej kilka innych wyjść z sytuacji.

W pierwszej kolejności (zakładając, że rzeczywiście nieszczęsny felieton był przyczyną takiej decyzji) zapytalbym Krzyśka, czy sam widzi jakaś opcję na naprawę zaistniałej sytuacji? Wówczas sama postawa Krzyśka dałaby sygnał, czy zależy mu na wypracowaniu jakiegoś wyjścia z impasu.

Jeżeli byłaby taka wola, to możliwości podejścia do sprawy profesjonalnie, z humorem i ostatecznie z wieloma korzyściami dla firmy D. jest mnóstwo. To co stało się przyczynkiem do zwolnienia, można śmiało przekuć w atut dla wszystkich stron. No, ale łatwiej jest zwolnić.

P.S Mogę być nieobiektywny, ponieważ lubię felietony Krzysztofa.
M: 2:23:32
HM: 1:08:57

ASICS Trail Team
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ale Krzysiek w rozmowie z szefostwem stwierdził, że on nie widzi problemu... co daje chyba jasno do zrozumienia, że chęci do wyjścia z impasu nie było. Tylko tyle i aż tyle.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

jako kadrowiec z zawodu protestuję przeciwko określeniu zwolnić - nikt nikogo nie zwolnił, umowa czasowa zakończyła się z upływem terminu na jaki została zawarta i nie została podpisana kolejna.

jak jest różnica? taka sama, jak kupiłem pizzę, ale w połowie jedzenia stwierdziłem, że jest niedopieczona i wyrzuciłem resztę a kupiłem pizzę i ją zjadłem, ale następnym razem zjadłem kebsa, bo pizza nie była najlepsza.

Andrzej masz rację co do zasady, ale podobnie jak Skoor postrzegam tę sytuację tak, że była rozmowa, w której pracodawca próbował skomunikować się z pracownikiem, ale ów zaprezentował taką postawę, która wykluczyła inne rozwiązania.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

serio, nigdy wam się nie zdarzyło zastąpić kogokolwiek w pracy na innym stanowisku, mimo, że "trochę" się na tym w danym czasie nie znaliście???
produkt został sprzedany, klient wyszedł zadowolony, gdzie jest problem???
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

katekate pisze:serio, nigdy wam się nie zdarzyło zastąpić kogokolwiek w pracy na innym stanowisku, mimo, że "trochę" się na tym w danym czasie nie znaliście???
produkt został sprzedany, klient wyszedł zadowolony, gdzie jest problem???
Przede wszystkim produkt nie został sprzedany;) Został w sklepie co nie daje powodów by sądzić ,że był zadowolony ;)

Jestem ciekaw kolejnego felietonu Krzysztofa, mam nadzieję,że nawiąże do tutejszej dyskusji ;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak został sprzedany, jak nie został. Pan od boksu opuścił sklep z niczym. Pewnie zauważył nieszczerą chęć niesienia pomocy :hahaha:

Dziś jest dobry dzień na spamowanie! :bum:
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

Jasny gwint, nie doczytałam :D
Pewnie zauważył nieszczerą chęć niesienia pomocy :hahaha:
bankowo :hahaha: a potem felieton tylko utwierdził go w jego przekonaniu :bum:
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Znaczy się, nie czytasz z pasją i poświęceniem. Chyba nie możesz już nigdy czytać! :spoczko:
Ostatnio zmieniony 15 lis 2019, 14:24 przez Skoor, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

Wiedziałam, że kiedyś się doigram. Zaraz mnie wyrzucą z forum, tzn nie przedłużą mi już umowy. ;-)
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

OFFTOPY BĘDĘ KASOWAŁ, A ZA RECYDYWĘ BAN! :D
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

katekate pisze:bankowo :hahaha: a potem felieton tylko utwierdził go w jego przekonaniu :bum:
O! to to! Tak musiało być! I to z pewnością ON (nie mylić z olejem napędowym) doniósł szefostwu. ON temu WINIEN! Niech spłonie na ołtarzu sprawiedliwości!
Oczyścić Brągla!
katekate pisze:Wiedziałam, że kiedyś się doigram. Zaraz mnie wyrzucą z forum, tzn nie przedłużą mi już umowy. ;-)
E, nie ma szans. Ja się bardzo staram od dłuższego czasu i nic. Nawet jak poprosiłem to mnie nie wylali. Takie czasy. Forum schodzi na psy skoro już nawet bana nie można dostać...

Quo vadis Forum!
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:OFFTOPY BĘDĘ KASOWAŁ, A ZA RECYDYWĘ BAN! :D
Qba! W Tobie jedyna nadzieja! Ostojo prawości!

Byłem bardzo niegrzecznym chłopcem, ukaż mnie. Przyjmowałem pacjentów mimo, że wolałbym iść do domu... :trup:

a poza tym piszę post pod postem! Będę się smażył w piekle, a w tym piekle yacool będzie za mną jeździł na rowerze i krzyczał że mam słabą sprężynkę :sss:
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

Skoor pisze: Byłem bardzo niegrzecznym chłopcem, ukaż mnie. Przyjmowałem pacjentów mimo, że wolałbym iść do domu... :trup:
a ja w szatni po robocie mówię koleżankom, że mam dość ludzi XD
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

katekate pisze:Wiedziałam, że kiedyś się doigram. Zaraz mnie wyrzucą z forum, tzn nie przedłużą mi już umowy. ;-)
Gdyby były ostrzeżenia to chociaż zebrałabyś czerwoną karteczkę czy inny wykrzyknik ;) Zawsze to jakiś gadżet ;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:
Qba Krause pisze:OFFTOPY BĘDĘ KASOWAŁ, A ZA RECYDYWĘ BAN! :D
Qba! W Tobie jedyna nadzieja! Ostojo prawości!

Byłem bardzo niegrzecznym chłopcem, ukaż mnie. Przyjmowałem pacjentów mimo, że wolałbym iść do domu... :trup:

a poza tym piszę post pod postem! Będę się smażył w piekle, a w tym piekle yacool będzie za mną jeździł na rowerze i krzyczał że mam słabą sprężynkę :sss:
A mówili z Naczelnym na czele ,że to ja piszę jakieś off topy. ;-) Ale szczerze to takie off-topy są potrzebne, robi się ciekawiej i humorystycznej bo od tego spięcia to niektórzy kontuzji dostają lub jakiejś nerwówki i zamiast print screen klikają w delete ;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
ODPOWIEDZ