Oszustwo?

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Pieczar
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 16 lip 2014, 10:18
Życiówka na 10k: 45:24
Życiówka w maratonie: 4:19:25

Nieprzeczytany post

Witam

Piszę tego post ponieważ chciałbym poznać waszą opinię w poniższej kwestii.

Biegłem ostatnio w maratonie poznańskim i w pewnym momencie gdzieś obok mnie pojawiła się zawodniczka na wózku z napędem bezpośrednim. W pierwszej chwili "pełen szacun" bo podziwiam ludzi, którzy potrafią walczyć mimo przeciwności, ale po chwili moje myślenie o niej trochę się zmieniło. Dlaczego? Ponieważ na kilku odcinkach jeden z biegaczy po prostu "podpychał ją" pod większe górki. Najgorsze jednak było to, że po biegu widziałem ją jak jedzie z wielkim czekiem, a jej pomocnik idzie z nią.
Co myślicie o takim zachowaniu? Czy uważacie, że to normalne i wszystko jest ok, czy może tak jak ja, uważacie, że coś takiego zasługuje na dyskwalifikacje?
New Balance but biegowy
Sghjwo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 980
Rejestracja: 04 lis 2014, 11:01
Życiówka na 10k: 52 min
Życiówka w maratonie: 4:15:12
Lokalizacja: Shanghai

Nieprzeczytany post

Pieczar pisze:Witam
Co myślicie o takim zachowaniu? Czy uważacie, że to normalne i wszystko jest ok, czy może tak jak ja, uważacie, że coś takiego zasługuje na dyskwalifikacje?
A pewien jestes ze ten czek to za zdobycie jakiegos miejsca? Jezeli tak, to wyglada na oszustwo, ale trzebaby regulamin przestudiowac wczesniej.
marnow
Wyga
Wyga
Posty: 79
Rejestracja: 06 paź 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 50m
Życiówka w maratonie: 3h40m

Nieprzeczytany post

Sghjwo pisze:
Pieczar pisze:Witam
Co myślicie o takim zachowaniu? Czy uważacie, że to normalne i wszystko jest ok, czy może tak jak ja, uważacie, że coś takiego zasługuje na dyskwalifikacje?
A pewien jestes ze ten czek to za zdobycie jakiegos miejsca? Jezeli tak, to wyglada na oszustwo, ale trzebaby regulamin przestudiowac wczesniej.
W klasyfikacji wózków bezpośrednich są sklasyfikowane 2 kobiety, a nagrody były 3, więc pewnie tak ...
W regulaminie nie widzę zapisu o zakazie pomocy na trasie, chociaż wydawałoby się to oczywiste.
ODPOWIEDZ