Radio do biegania (Trójka) NOWY ŚWIAT!

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:a ja mam wrażenie, że 90% piszacych tutaj, to tylko aby przypierdolić w PIS pod płaszczykiem obrońców radia.
bo 99% dyskusji sie do tego sprowadza.
Skądże znowu. Ja się np. brzydzę się cenzurą jako zjawiskiem, ale cenzorzy to fajni, przyzwoici ludzie. Nie wiem jak mogłeś połączyć jedno z drugim.
L19:57 pisze: Znam relację jednej strony. Oczekuję relacji drugiej. Szczególnie Sz. P. Marka Niedzwiedzkiego. Wiadomo, że nie w reżymowej Pr-3, tylko np. w TOK FM, GW czy w TVN-nie.
Może być relacja dyrektora muzyczneczgo Trójki? WIDEO: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/p ... nki-kazika
L19:57 pisze:Przed chwilą myłem okna i jak zwykle przy muzie 3-ki. Na zakończenie leciała piosenka Kazika "Twój ból, .....". Z tego co wiem, chodziło o liczbę oddanych głosów w ostatniej L. P..
Czyżby należało się spodziewać materiału w Dzienniku Telewizyjnym o tym, jak źli ludzie kłamią że jest cenzura?
Ostatnio zmieniony 20 maja 2020, 15:47 przez Kangoor5, łącznie zmieniany 2 razy.
New Balance but biegowy
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13326
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

L19:57 pisze:Przed chwilą myłem okna i jak zwykle przy muzie 3-ki. Na zakończenie leciała piosenka Kazika "Twój ból, .....". Z tego co wiem, chodziło o liczbę oddanych głosów w ostatniej L. P.
Znam relację jednej strony. Oczekuję relacji drugiej. Szczególnie Sz. P. Marka Niedzwiedzkiego. Wiadomo, że nie w reżymowej Pr-3, tylko np. w TOK FM, GW czy w TVN-nie.


P.S.
Na pewno Sz. Dyskutanci Znajdą dużo ciekawych wiadomości w inter. nt. doboru piosenek w różnych Listach Przebojów, sposobu głosowania, sposobu liczenia głosów. Nawet Sz. P. Kukiz miał sporo do powiedzenia o "swojej bytności w Pr.-3" w czasach, gdy wszystko było cacy :echech: .
Wiesz... stoję z boku i mi to wisi czy PO, czy PiS czy inne gady...
Ale zawsze zastanawiało mnie jedno: już tu i tam zrobiłem male przegięcia i tu i tam naciągnąłem kolegę na piwo i sam nie postawiłem... takie male grzechy. Ale nigdy bym nie wpadł na pomysł wchodzić Merkel, czy innemu "partyjnemu" z rządu, bez mydła... jak to widać oczywiście w tej aferze.

Po co wiec szukasz tych małych grzeszków a nie widzisz co sie dzieje złego w Polsce ?
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Mówisz Cichy, ze wszystko jest cacy i super? Że nie zniszczono jednak pewnego unikatowego produktu? Że to tu pisanie to tylko kwiczenie elit oderwanych od koryta? Że mam napisać coś brzydko o PISie bez owijania w bawełnę? Temat nie jest o PISie tylko o działaniach ich nominatów i funkcjonariuszy. Te działania w mojej opinii są szkodliwe społecznie ale zapewne w oczach elektoratu PISu są zajebiste i super bo walą w ludzi, najczęściej w ludzi wykształconych i z miasta co to elektoratem PISu nie są wiec fajnie jak się im dopierdoli. Przecież media publiczne i narodowe powinny szczekać wszystkie na jedną melodię oraz pokornie i bezkrytycznie wychwalać władzę jebiąc przy okazji na funty "wszystkich co nie z nami" radośnie przy tym merdając ogonkiem.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4120
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

działania były juz od dawna, magda jethon ze swoją tęczową brygadą to zapoczatkowała.
czy tez raczej kontynuowała.
te wszytsko orzeł może, hołubienie tego łotra komorowskiegiego, tuska itd.
wtedy nikomu z tych bohaterów dzisiejszych ne przeszkadzało, więcej,chodzili w pochodach jak za dobrych czasów w pierwszomajowaych.
TW bera, już raz odchodził jak trzeba było w 2007 podpisać oświadczenie lustracyjne.
nie przypominam sobie lamentów po wywaleniu choćby cejrowskiego.
mann z bałtroczykiem w piątki rano walili w PIS jak w bęben i jakoś nie słyszałem,
żeby ktoś im zabraniał.
itd itd,
a teraz gazeta wyborcza i inne media, te które pierwsza krzyczały o likwidacji PR nakręca i eskaluje konflikt.
no ale jak TVP i PR jest "pisowskie" to dno faszyzm i polpotyzm.
akcja była od dawna przygotowana i tylko czekało sie na pretekst, albo się nawet go stworzyło.
a ci bohaterzy mikrofonu, co to pracowali w tymże radio, które ich wszytskiego nauczyło
nagle mają w dupie słychaczy, co to tak niby o nich dbali i wszystko dla nich miało byc.
jebli grabkami i sie poszli
magda ożeł morze, juz dawno pisała na stronie, że jest dogadana z ludzmi.
no i proszę, nagle wszyscy poszli na nowe, męczennicy, @#$%^ ich mać.
szerokiej drogi.
własnie slucham tych ludzi co dzwonią, to jakiś amok i histeria jest, można by rzec kabaret i groteska.
pogrzeb demokracji.
jesteśmy dogadani, że tak zacytuję panią jethon z ich strony.
wisi to od samego początku:

Okazuje się, że do stworzenia całkiem nowego radia, ale opartego o najlepsze tradycje dawnej Trójki, zgłosiło akces bardzo wielu trójkowych dziennikarzy.
Z wiadomych względów dziś mogę wymienić tylko niektórych


edyta: literówki
pawikr
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 257
Rejestracja: 26 wrz 2012, 21:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:....
akcja była od dawna przygotowana i tylko czekało sie na pretekst, albo się nawet go stworzyło.
a ci bohaterzy mikrofonu, co to pracowali w tymże radio, które ich wszytskiego nauczyło
nagle mają w dupie słychaczy, co to tak niby o nich dbali i wszystko dla nich miało byc.
jebli grabkami i sie poszli...
Lubię Twoje wpisy, ale teraz trochę popłynąłeś. Zrobiono świństwo, którego nie powinno się zrobić. Nic tego nie tłumaczy.
A ludziom po prostu się ulewa, to że sk..syńskie postępowanie staje się normą. Mało tego - jest chwalone przez oficjalne czynniki.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4120
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

o dzięki, moze powineneś napisć lubiłem.
:hej: :hej:
ale w czym popłynełem ? że od dawna to było szykowane ?
przecież to widac jak na dłoni.
w trójce był bajzel od dawna.
temat jest na głębsza dyskusję, ale jak słyszę, że ktos o mnie mówi dupowłazy kaczyńskiego vide @arek
to nie chce mi sie już dyskutowac z takim ludzmi.
oni juz swoje wiedzą.
tu nie ma już pola na żadna dyskusję, są tylko obelgi.
wracając do tych, panów redaktorów
co im tam zrobiono ?
jakieś konkrety?
bo póki co, oprócz ewidentnej jak na razie wynika, manipulacji z głosami, do których to niedzwiecki sie nie odnósłi fali oburzanych
biją naszych,
jest jeden wielki wrzask i płacz.
nie przypominam sobie takich protestów jak robili krzyże z piwa lech i szczali na znicze.

nie dajmy sobą manipulować, a ja tu widze ewidentną manipulację.
ale jak kto uważa.
w każdym razie te nowe radyjko ma reklamę na starcie na 102
że sie zwinie za rok z kasą tak myslę, to inna sprawa.
ale się zrzuci na kaczora i będzie sie kolejny rok zyło z wpłat ludzi.
przecież o to tylko chodzi.
płynąć z prądem jak te gówno.
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
Awatar użytkownika
Arek Bielsko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1004
Rejestracja: 12 wrz 2005, 14:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:...
dobrze gada! konie z Janowa wszystko potwierdzają :bum:
"co nas nie zabije, to nas wzmocni"
"odrobina cierpienia jeszcze nikomu nie zaszkodziła"
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4120
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

@jarjan.
tak oczywiscie znam tego smsa.
i byłby to strzał w stopę dla dyrekcji.
ale
nie wiemy po jakiej rozmowie został wyslany i dlaczego.
juz raz słyszałem jak cytowane było
'jak nie wyląduje to mnie zabija"
tez sie usrali i ziemie jadli wtedy.

jak pisze nienormalna jest sytuazja z manipulacja głosami, jak i wysłanie takich smsmów jezeli
dotyczyły cenzury.
jeżeli tak to jakis debil siedzi na dyrektorskim stanowski i tego nic nie tłumaczy.

ale nic nie tlumaczy takiej histerii i masowych odejśc
a na pewno nie to czy wygrał kazik czy nie.
trzeba umieć na to popatrzeć z boku.
pawikr
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 257
Rejestracja: 26 wrz 2012, 21:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:o dzięki, moze powineneś napisć lubiłem.
:hej: :hej:
nie, ciągle czas teraźniejszy
cichy70 pisze:ale w czym popłynełem ? że od dawna to było szykowane ?
przecież to widac jak na dłoni.
w trójce był bajzel od dawna.
temat jest na głębsza dyskusję,
zgadza się, duży temat. A klimat taki, że wszystko: piosenka, hodowla koni, maseczki czy cokolwiek innego, staje się tematem politycznym. Ciężko znaleźć jakąkolwiek sferę pozbawioną polityki. Wtrynia nam się wszędzie, do każdego tematu, to każdego aspektu życia. Nawet do wątku o bieganiu.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4715
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Chyba bedzie dobrze dla wszystkich jak admin zbanuje cały ten temat. To nie ma nic wspólnego z bieganiem.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4120
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

jak ktoś przesledzi moje posty od lat mówię, że o religii i polityce powinen być zakaz pisania tutaj.
pod tym czy innym pozorem.
bo tylko się człowiek fiksuje i chciał nie chciał, przestaje lubić innych, którzy być przecież może,
są fajnymi ludzmi.
więcej-
wierzę, że są, tylko ja np ich źle odczytuję z tych czy innych powodów.
i to jest niedobre.
daję się więc czasem wkręcić w takie dyskusje, bo nie lubię gry do jednej bramki a staram się mówić co myslę.
L19:57
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 186
Rejestracja: 22 kwie 2013, 06:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:49:48

Nieprzeczytany post

Rolli pisze:.....

Wiesz... stoję z boku i mi to wisi czy PO, czy PiS czy inne gady...
Ale zawsze zastanawiało mnie jedno: już tu i tam zrobiłem male przegięcia i tu i tam naciągnąłem kolegę na piwo i sam nie postawiłem... takie male grzechy. Ale nigdy bym nie wpadł na pomysł wchodzić Merkel, czy innemu "partyjnemu" z rządu, bez mydła... jak to widać oczywiście w tej aferze.

Po co wiec szukasz tych małych grzeszków a nie widzisz co sie dzieje złego w Polsce ?
"Wiesz... stoję z boku i mi to wisi czy PO, czy PiS czy inne gady... " (cyt. R :oczko: )
Dotyczy to także i mnie.
Nie lubię przegięć w żadną stronę.
Żadna władza nie była, jest i będzie ulubiona przez wszystkich.
Widzę co się złego dzieje w PL, i widziałem jak było pięknie przy poprzednich rządach.
Coś niecoś wiem, co się dzieje u Sz. P. Merkel, UE i na świecie.
Nie mam problemu ze słuchaniem informacji "reżymowych" czy "opozycyjnych".
Lubię, gdy Sz. Ludziska mają inne zdanie niż moje .

I na zakończenie (moje w tym temacie) dwa cytaciki:
"Gdzie się myśli tak samo, to się mało myśli"
"Nie ma nic gorszego, niż człowiek wykształcony ponad swoją inteligencję" .


Profilaktycznie. Dotyczy to także i mnie :spoczko: :taktak: :oczko: :echech: .
Im krócej biegniesz, tym mniejszy dystans jesteś w stanie pokonać :-).
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Bredzisz Cichy . Jaki głos słuchaczy? Tu masz w temacie głos słuchaczy. Nasz głos i zapewniam Cię, że za moja opinia stoi opinia każdego kogo znam a w naszym pokoleniu każdy słuchał trójki i się na niej wychował, każdy kogo znam ale na szczęście nie znam wszystkich. Nie spotkalem sie przez kilka lat z innym zdaniem w tym temacie. Co więcej słuchaczy, którzy w większości już dawno tego radia nie słuchali bo ono już dawno zostało zniszczone. Teraz tylko dopalają się fundamenty i pewnym było, że tak się stanie. Pozostał tylko smutek i żal. I niesmak. U Mana śpiewał Bukartyk i tam przez lata prawie nic politycznego lnie było. Dopiero jak zaczęto niszczyć radio to zaczęli z tego szydzic i drwić. Nie uważam Komorowskiego czy Tuska za nikczemników, Kaczyńskiego też nie więc może to taka róznica.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2020, 20:16 przez mihumor, łącznie zmieniany 1 raz.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:a ja mam wrażenie, że 90% piszacych tutaj, to tylko aby przypierdolić w PIS pod płaszczykiem obrońców radia.
napiszcie wyraznie Jebac PIS bedzie chyba uczciwiej no nie ?
bo 99% dyskusji sie do tego sprowadza.
Uwielbiam, jak ktoś mi mówi, że wie, co miałam na myśli, co chciałam powiedzieć, jakie miałam intencje, itp.
W sumie warto się czasem tego dowiedzieć, bo w tym po*** świecie to człowiek sam nie wie, co myśli!
ODPOWIEDZ