Radio do biegania (Trójka) NOWY ŚWIAT!

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Afera zatacza coraz szersze kręgi teraz będą poprawiać Listę na kilka lat wstecz. Jak dobrze pójdzie, to może nawet odkryją że Niedźwiedzki nie pracował w 3. od pięciu lat tylko wchodził tam co piątek jak przysłowiowy senator do policyjnej suki i nie chciał wyjść przez kilka godzin.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
sebbor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1194
Rejestracja: 03 lis 2008, 21:52
Życiówka na 10k: 33:38
Życiówka w maratonie: 2:38
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

a na koniec i tak cała ta afera to będzie wina 8 lat rządów PO-PSL...
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

W Kurwizji da się powiedzieć wszystko a napisać na pasku nawet więcej niż wszystko. Czasy takie, ze ludzie nie miewają refleksji ale za to kochają to co potwierdza ich przekonania i poglądy, nawet jak to będzie totalne gówno i absolutny fałsz. Dlatego partie (w zwłaszcza partia władzy) wytrwale pracują nad pogłębianiem linii podziału społecznego bo im dół większy tym trudniej go przeskoczyć a jego skala pokazuje, że nie ma i nigdy i nie będzie innych opcji. To bardzo wygodne bo żadna wpadka, wał, plugastwo czy jakiekolwiek złamanie zasad nie daje strat w poparciu. Dlatego można robić wszystko na chama, na totalnej żenadzie łamiąc wszelakie zasady i zwykły, dobry obyczaj a swoim poplecznikom pokazać największego debila i niegodziwca i powiedzieć. że to geniusz i człowiek honoru. Przyjmą jako prawdę objawioną bez mrugnięcia okiem. Pomijam to co ten system władzy robi z ludźmi, gdzie ich spycha i do jak niegodziwych zachowań przymusza.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4724
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Wracając do alternatywy dla trójki którą też przestałem słuchać(ostatnio jedynie Hirka Wronę) to ja nie znalazłem. Trochę antyradia ale pomimo tego, że wychowałem się na Metallice, Panterze, Faith no More itp, jakoś mnie już "jazgot" na dłuższą metę męczy. Do tego poziom dziennikarstwa jest tam żałosny. Zientarskiego i Zientarską w sekundę przełączam bo mnie po prostu ***jestem wulgarny***. Pierdolenie Piotrowskiej wywołuje u mnie ból zębów. Szkoda że Figurski sam tego nie prowadzi.
Wiele kawałków też się powtarza aż do obrzydzenia. Podróż autem u mnie wygląda tak, że najpierw antyradio, po kilku, kilkunastu minutach zaczynam szukać. Zmieniam, zmieniam, szukam i nic. w Końcu po max 30 minutach słucham silnika. Z polityką jest tak samo. PIS mnie !@#$% na maksa ale reszta ugrupowań politycznych też wywołuje u mnie podobne emocje. Mieliśmy już wszystkich za kierownicą od lewej do prawej. Mnie oni wszyscy brzydzą.
Przepraszam, za wulgaryzmy. :bum:
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13328
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

mihumor pisze:W Kurwizji da się powiedzieć wszystko a napisać na pasku nawet więcej niż wszystko. Czasy takie, ze ludzie nie miewają refleksji ale za to kochają to co potwierdza ich przekonania i poglądy, nawet jak to będzie totalne gówno i absolutny fałsz. Dlatego partie (w zwłaszcza partia władzy) wytrwale pracują nad pogłębianiem linii podziału społecznego bo im dół większy tym trudniej go przeskoczyć a jego skala pokazuje, że nie ma i nigdy i nie będzie innych opcji. To bardzo wygodne bo żadna wpadka, wał, plugastwo czy jakiekolwiek złamanie zasad nie daje strat w poparciu. Dlatego można robić wszystko na chama, na totalnej żenadzie łamiąc wszelakie zasady i zwykły, dobry obyczaj a swoim poplecznikom pokazać największego debila i niegodziwca i powiedzieć. że to geniusz i człowiek honoru. Przyjmą jako prawdę objawioną bez mrugnięcia okiem. Pomijam to co ten system władzy robi z ludźmi, gdzie ich spycha i do jak niegodziwych zachowań przymusza.
Nie rozumie :"takie czasy"

Tak już było zawsze.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13328
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Siedlak1975 pisze: Z polityką jest tak samo. PIS mnie !@#$% na maksa ale reszta ugrupowań politycznych też wywołuje u mnie podobne emocje. Mieliśmy już wszystkich za kierownicą od lewej do prawej. Mnie oni wszyscy brzydzą.
Przepraszam, za wulgaryzmy. :bum:
Została Merkel. :hejhej:
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tomek, idź moją drogą.

Darmowy Spotify nie jest zły. Reklama wrzuca się co kilka kawałków i tylko jedna a nie blok na 10min, playlisty automatyczne są sensownie dobierane i generalnie uważam to za spoko tymczasową alternatywę. Wchodzisz do auta odpalasz playlistę, smart Ci sę łączy po BT z autem i jazda.

A tak to czekam na ten Nowy Świat...
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Rolli pisze:Nie rozumie :"takie czasy"

Tak już było zawsze.
Roland, ostatni czytałem jak wyglądała cenzura listy przebojów za komuny. Ponoć utwory nigdy nie były po chamsku ściagane tak jak teraz a były wytyczne, żeby powoli utwór spadał w dół listy. Ja nie mówię, że to było dobre, ale przynajmniej bardziej subtelne, a te tempe dzidy teraz działają z subtelnością młota pneumatycznego, a jak ktoś im takie działanie wytknie to udają, że nie wiedzą o co chodzi. Mam nadzieję, że Trzaskowski wygra te wybory i choć trochę więcej utrudni życie tej oszołomskiej partii. Jedną komunę już mieliśmy, jej prawicowej odmiany nie chciałbym doświadczyć...
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4724
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Kaczkowski też jebnął papierami
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Siedlak1975 pisze:PIS mnie !@#$% na maksa ale reszta ugrupowań politycznych też wywołuje u mnie podobne emocje. Mieliśmy już wszystkich za kierownicą od lewej do prawej. Mnie oni wszyscy brzydzą.
Przepraszam, za wulgaryzmy. :bum:
Nie wszystkich. Nawet nie wszystkich obecnych teraz w parlamencie. I nie mam tu na myśli tylko tych, którzy nigdy nie powinni dojść do jakiejkolwiek władzy, zwłaszcza w państwie z wymontowanymi bezpiecznikami.
Awatar użytkownika
Arasso
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 570
Rejestracja: 22 maja 2014, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Siedlak1975 pisze: Trochę antyradia ale pomimo tego, że wychowałem się na Metallice, Panterze, Faith no More itp, jakoś mnie już "jazgot" na dłuższą metę męczy. Do tego poziom dziennikarstwa jest tam żałosny. Zientarskiego i Zientarską w sekundę przełączam bo mnie po prostu ***jestem wulgarny***. Pierdolenie Piotrowskiej wywołuje u mnie ból zębów. Szkoda że Figurski sam tego nie prowadzi.
:
Podpisuje się pod tym obiema rękoma, ale protestuję przed nazywaniem zientarskich dziennikarzami (zwłaszcza tego strego buca) bo jest to obrazą dla tego szlachetnego zawodu.
"Life can pull you down but running will always lift you up."
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Mam nadzieję, że Trzaskowski wygra te wybory i choć trochę więcej utrudni życie tej oszołomskiej partii. Jedną komunę już mieliśmy, jej prawicowej odmiany nie chciałbym doświadczyć...
Gość ma niestety dość duży potencjał do mobilizacji różnych sekt przeciw sobie w drugiej turze. Dlatego lepszy (na drugą turę) byłby ktoś inny.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Siedlak1975 pisze:Kaczkowski też jebnął papierami
Tam w trójce to już nie ma kto pracować, zrobią z tego radio przydupasów i śliskich wacków z nominacji partyjnej.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4724
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Tomek, idź moją drogą.

Darmowy Spotify nie jest zły. Reklama wrzuca się co kilka kawałków i tylko jedna a nie blok na 10min, playlisty automatyczne są sensownie dobierane i generalnie uważam to za spoko tymczasową alternatywę. Wchodzisz do auta odpalasz playlistę, smart Ci sę łączy po BT z autem i jazda.

A tak to czekam na ten Nowy Świat...
W robocie puszczam na youtube jakiś chillout music i tyle.
Z muzyką nie biegam bo by mnie wkurwiała.
Tak pobocznie, pamiętacie jeszcze walkmany na kasety? Ja sobie tym dziadostwem słuch spierniczyłem bo jak inaczej metalu słuchać jak nie na maxa? :hahaha:
Wysokich dźwięków nie słyszę więc do słuchawek mam uraz :bum:
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja też nie biegam z muzyką, ale klekotu diesla to średnio mi się chce słuchać ;) na youtube też puszczałem, ale jest więcej reklam, a puszczając ze smartphona nie da się wygasić ekranu co jest bez sensu.
ODPOWIEDZ