Zostań pace-makerem w 26 Maratonie Warszawskim!!!

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Bennet
Administrator
Administrator
Posty: 1016
Rejestracja: 13 sie 2001, 13:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szklarska Poręba
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Serwis biegajznami.pl razem z Fundacją "Maraton Warszawski" ogłasza konkurs na pace-makerów. Jeśli czujesz się na siłach poprowadzić grupkę biegaczy na określony czas w 26 Maratonie Warszawskim - zgłoś się do nas!

W zeszłym roku pomysł organizatorów spotkał się z dużym zainteresowaniem biegaczy i był jedną z atrakcji 25 Old Spice Maratonu Warszawskiego. Również w tym roku będą zorganizowane podobne zespoły w jeszcze liczniejszej obsadzie.

Tym razem biegacze będą mogli wybierać wśród poniższych czasów:

3:00:00
3:10:00
3:20:00
3:30:00
3:45:00
4:00:00
4:30:00
5:00:00


Jeśli masz duże doświadczenie biegowe, potrafisz kontrolować tempo biegu, ukończyłeś/łaś minimum 5 maratonów i Twój obecny czas w maratonie jest co najmniej 15 minut lepszy od zakładanego czasu w maratonie - zgłoś się do nas i zostań jednym z pace-makerów! Do każdego zespołu poszukujemy dwóch osób, które razem poprowadzą grupkę optymalnym, równym tempem na określony czas.

Wśród zgłoszonych osób zostanie wybranych przez nasz serwis 16 pace-makerów!

Zgłoś się już teraz podając swoje imię i nazwisko, liczbę ukończonych maratonów i swój aktualny czas w maratonie, pisząc na adres:
biegajznami@biegajznami.pl

Szczegółowe informacje o konkursie w serwisie biegajznami.pl!

Zapraszamy!!!
No i co mam tu teraz napisać? ;)
New Balance but biegowy
ODPOWIEDZ