adidas Supernova 2.0 - test

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

adidas Supernova 2.0 to uniwersalne, dobrze amortyzowane buty biegowe. Buty skierowane są do osób ze stopą neutralną i supinującą.
https://bieganie.pl/sprzet/adidas-super ... -biegania/
New Balance but biegowy
brujeria
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1060
Rejestracja: 30 lis 2009, 11:32
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

pod recenzją jest takie info:
"Buty do testów użyczył nam sklep eobuwie.pl.
W recenzje bieganie.pl nie ingerują marki ani partner publikacji."

Ok, ale czy Pan Mikołaj nie jest w jakiś sposób związany zawodowo z marką adidas?
Awatar użytkownika
Piotr-Fit
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 874
Rejestracja: 27 mar 2013, 23:14
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:00:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Bardzo dobre uniwersalne buty. Miałem poprzedni model i dobrze mi służył na długie wybiegania.

Co do komentarza PT poprzednika, to z tego co widzę, to masz rację, jest chyba związany z Adidasem, ale co z tego?
ku chwale biegania :)
Blog: https://piotrstanek.pl/
brujeria
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1060
Rejestracja: 30 lis 2009, 11:32
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Piotr-Fit pisze: 03 paź 2022, 16:00 Bardzo dobre uniwersalne buty. Miałem poprzedni model i dobrze mi służył na długie wybiegania.

Co do komentarza PT poprzednika, to z tego co widzę, to masz rację, jest chyba związany z Adidasem, ale co z tego?
To z tego, że aktualny dopisek pod recenzją sugeruje pełną transparentność i obiektywizm recenzji.

Czy ja muszę takie rzeczy tłumaczyć w dzisiejszych czasach, gdy chociażby UOKIK właśnie wydał dokładne wytyczne, co do oznaczania reklam w MS? Oczywiście nie twierdzę, że to reklama. Chodzi tylko o prawo konsumenta do pełnej informacji.

Jeśli ktoś uważa, że pracownik adidasa napisze obiektywną recenzję butów adidasa, to ma prawo do takiej wiary. Ale zarówno on jak i ci co nie podzielają takiej wiary, muszą mieć jednak taką informację. I tylko tyle.
Biegający Filozof
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 262
Rejestracja: 22 paź 2016, 09:23
Życiówka na 10k: 31:20
Lokalizacja: Waszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tak, jestem związany z adidasem jako trener w adidas Runners Warsaw (to co innego niż "bycie pracownikiem adidasa", ale rozumiem o co chodzi).

A jeśli chodzi o dopisek: "Buty do testów użyczył nam sklep eobuwie.pl. W recenzje bieganie.pl nie ingerują marki ani partner publikacji" - to jest on w 100% zgodny z prawdą, bo adidas w żaden sposób nie ingerował w recenzję, to buty od eobuwie.pl.

Jeśli masz jakieś uwagi do obiektywności recenzji, to chętnie odpowiem.
Trener biegania, współautor podcastu "Wybiegani niewygadani"

PB: 5000m 15:12, 10 000m 31:20
Awatar użytkownika
Piotr-Fit
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 874
Rejestracja: 27 mar 2013, 23:14
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:00:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Nieprzeczytany post

brujeria pisze: 03 paź 2022, 20:36 [

Jeśli ktoś uważa, że pracownik adidasa napisze obiektywną recenzję butów adidasa, to ma prawo do takiej wiary. Ale zarówno on jak i ci co nie podzielają takiej wiary, muszą mieć jednak taką informację. I tylko tyle.
Wiem, że UOKiK wydał wytyczne, recenzję przeczytałem.
IMO masz rację, że taki dopisek mógłby być w tym przypadku.
ku chwale biegania :)
Blog: https://piotrstanek.pl/
ODPOWIEDZ