Anita Werner i Michał Kołodziejczyk - W Rytmie Biegania

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1737
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Czterech mówców w czwartym odcinku podcastu z serii "W Rytmie Biegania". Anita Werner - jedna z najbardziej cenionych i doświadczonych polskich dziennikarek. Dziennikarka Faktów TVN i Michał Kołodziejczyk - uznany dziennikarz sportowy, Szef Canal + Sport, a w przeszłości redaktor naczelny WP Sportowe Fakty. Osobno - profesjonaliści, eksperci ds. Mediów i fani sportu, prywatnie - para w życiu i para w biegu. Autorzy książki „Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka - będą gośćmi Adama Kszczota i Kuby Pawlaka w podkaście Bieganie.pl, tworzonym we współpracy z eobuwie.pl
https://bieganie.pl/sport/bieganie-w-pa ... dziejczyk/
New Balance but biegowy
hansel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 361
Rejestracja: 18 wrz 2014, 15:10
Życiówka na 10k: 39
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Serio już teraz takie tematy będą w podcastach typu:
Jak cieszyć się truchtaniem, jak biegać w parze, jak spełnić się biegając maraton w 5 godzin czy generalnie jak biegać na emeryturze? Na prawdę tego oczekują klienci bieganie.pl? To moim zdaniem nie idzie w dobrą stronę. I jeszcze Adam Kszczot który to prowadzi. Żeby było jasne, Adam jest OK, jako prowadzący, ale tematy które porusza, to jest dla mnie mega nienaturalne.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Nie no, jeszcze nie było o biegającej Lewandowskiej, więc nie jest źle, zawsze to przed Pudelkiem, jeśli chodzi o merytorykę.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12401
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

...i właśnie przez takie głosy uważają, że forum jest przestarzałe. :hahaha: :hahaha: :hahaha:
dziki_rysio_997
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 715
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Nieprzeczytany post

Mnie też takie tematy kompletnie nie interesują, ale myślę, że nie ma się co spinać, po prostu poczekajmy na inne rozmowy.

Myślę, że całkiem dużo ludzi traktuje bieganie inaczej niż forumowicze. I dla nich bieganie dla zdrowia, dla przyjemności, w towarzystwie to norma, a nie abstrakcja. ;)
10k: 35:42
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

dziki_rysio_997 pisze: 28 lip 2022, 12:35 Mnie też takie tematy kompletnie nie interesują, ale myślę, że nie ma się co spinać, po prostu poczekajmy na inne rozmowy.

Myślę, że całkiem dużo ludzi traktuje bieganie inaczej niż forumowicze. I dla nich bieganie dla zdrowia, dla przyjemności, w towarzystwie to norma, a nie abstrakcja. ;)
Zgadza się ;) Ludzie spinają się jakby bieganie dla przyjemności było zakazane ;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
Przemkurius
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3427
Rejestracja: 07 lip 2019, 18:26
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

dziki_rysio_997 pisze: 28 lip 2022, 12:35 Mnie też takie tematy kompletnie nie interesują, ale myślę, że nie ma się co spinać, po prostu poczekajmy na inne rozmowy.
+1.
Złota zasada: nie interesuje mnie, omijam i nie komentuje.
viewtopic.php?f=27&t=60705 BLOG
viewtopic.php?f=28&t=60706 KOMENTSY

800m: 2:11.97 - 06.2022
1000m: 2:49.94 - 06.2022
1609m: 5:03.80 - 06.2022
3000m: 10:23.18 - 12.2020
5km: 17:39 - 09.2022
hansel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 361
Rejestracja: 18 wrz 2014, 15:10
Życiówka na 10k: 39
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nikt się nie napina, tylko wcześniej podcasty / wywiady były na prawdę różnorodne i trafiały w różne gusta, a teraz w nowym formacie jest bardzo monotematycznie i to wszystko. Dla mnie mało ciekawe i nie czuję się zachęcony żeby kliknąć i odsłuchać. Byłem ciekawy czy to tylko moje odczucia.
Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że redakcja ma dokładne statystyki i wie co się klika więc w porządku, rozumiem.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

hansel pisze: 28 lip 2022, 15:02 Nikt się nie napina, tylko wcześniej podcasty / wywiady były na prawdę różnorodne i trafiały w różne gusta, a teraz w nowym formacie jest bardzo monotematycznie i to wszystko. Dla mnie mało ciekawe i nie czuję się zachęcony żeby kliknąć i odsłuchać. Byłem ciekawy czy to tylko moje odczucia.
Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że redakcja ma dokładne statystyki i wie co się klika więc w porządku, rozumiem.
Czyżbyś wyraził zdanie bez odsłuchania?
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8779
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Z tego wychodzi, że nadal jest różnorodnie i trafia w różne gusta


Wysłane z mojego Pixel 5 .

Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
przemekEm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 855
Rejestracja: 04 wrz 2019, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Wyrażę zdanie bez odsłuchania: Nie idźcie tą drogą ... Postacie z pudelków czy innych podobnych portali niech na nich zostaną.
Kiedyś podcasty były naprawdę ciekawe i rzeczowe, ostatnio to takie pogaduchy trochę o niczym, nawet jak znajdą się goście których chciałoby się posłuchać, to przeważnie rozmowa schodzi na jakieś poboczne tematy. Trochę szkoda, bo lubiłem tego słuchać, ale od jakiegoś czasu przestałem.
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1308
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 39:40
Życiówka w maratonie: 3:02:02
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

hansel pisze: 28 lip 2022, 15:02 Dla mnie mało ciekawe i nie czuję się zachęcony żeby kliknąć i odsłuchać. Byłem ciekawy czy to tylko moje odczucia.
Odsłuchałem sobie dziś rano ten podcast na porannym biegu.
Mam takie same odczucia. Zmęczyłem go do końca, tylko dlatego, że nie chciało mi się gmerać w telefonie w czasie biegu.
Był na tyle męczący że obiecałem sobie napisać krytyczną opinię o nim.
Normalnie pudelek. Nie o bieganiu tylko o celebrytach.

Osobiście oczekuję od takich podcastów, słuchania jak to robią inni. Lepsi od mnie. Choćby to było jedno zdanie z jakimś tipem.
Podejrzewam że prowadząc nie mają takich oczekiwań :hejhej: i dlatego tak to wygląda jak wygląda.
KISS (Keep It Simple, Stupid)
Awatar użytkownika
ulkos
Wyga
Wyga
Posty: 90
Rejestracja: 18 gru 2012, 22:05
Życiówka na 10k: 38:47
Życiówka w maratonie: 3:21:20

Nieprzeczytany post

Przesłuchane, szkoda czasu i nie polecam.
Prawdziwy trening zaczyna się w momencie gdy chcesz przestać.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

A uważacie, że nasz cykl „Z biegu” był dobry?
Wiem, że uważacie, że był.
Ale jednak nie dałem rady tego „ciągnąć” i w końcu ze względów finansowych musiałem się z tego wszystkiego wycofać.
Po 2015 roku wszystkie portale biegowe (a wcześniej już także wszelkie inne portale branżowe) zaczęły podupadać, i zobaczcie jak wygladajà dziś.
Czy poza Bieganie.pl jest dzisiaj jakikolwiek portal ktory robi coś własnego? Publikuje jakieś własne treści?
Wydaje mi się, że nie (wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę).
Świetny przykład to Polskabiega która straciła zainteresowanie bieganiem kiedy posypał się rynek reklamowy ale co napsuła to napsuła.
Ponieważ pod moim kierownictwem się nie udało, wiec to, że obecne kierownictwo jednak potrafi znaleźć jakieś powody, żeby portal prowadzić to uważam chwała im za to.
Rozmowy z celebrytami? Ja z zainteresowaniem wysłuchałem rozmowy z Przemkiem Babiarzem.
Chętnie wysłuchałbym rozmowy z Donaldem Tuskiem.
Wy chcielibyście rozmów z jakimś zawodnikiem lub trenerem o trenowaniu. Ja uważam, że oni w większości nie maja nic ciekawego do powiedzenia, a często wogole mają trudności z poprawnym wysławianiem się. Trudno jest znaleźć dobrego rozmówcę.
Ale ja jestem przekonany, że Redakcja chętnie usłyszy wasze zdanie: Kto byłby wg was pożądanym rozmówcą ? Podajcie jakieś nazwiska.
Ja ewentualnie podam jeden przykład
- rozmowa Trenera Króla z Adamem Kszczotem być może przez kogoś moderowana, żeby pogadać także o ich relacjach a nie tylko sobie kadzić.
Awatar użytkownika
Przemkurius
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3427
Rejestracja: 07 lip 2019, 18:26
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 28 lip 2022, 17:44
Rozmowy z celebrytami? Ja z zainteresowaniem wysłuchałem rozmowy z Przemkiem Babiarzem.
Chętnie wysłuchałbym rozmowy z Donaldem Tuskiem.
Wy chcielibyście rozmów z jakimś zawodnikiem lub trenerem o trenowaniu. Ja uważam, że oni w większości nie maja nic ciekawego do powiedzenia, a często wogole mają trudności z poprawnym wysławianiem się. Trudno jest znaleźć dobrego rozmówcę.
a ja tu się nie zgodzę, że biegacze chcą tylko słuchać o bieganiu. wydaje mi się, że to jest kwestia indywidualnego podejścia do rozmówców.
jest multum dobrych podcastów z interesującymi ludźmi spoza świata sportu szeroko rozumianego.

to, że biegacze czy trenerzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia to jest też kwestia prowadzącego rozmowę, że nie szuka smaczków, nie drąży tematów, nie łapie za słówka tylko często sztywno trzyma się założonego "scenariusza".
Michał Bernardelli czy Jacek Kostrzeba to byli bardzo ciekawi rozmówcy, którzy sami z siebie chętnie dzielili się wiedzą i doświadczeniem.

wracając do rytmu biegania:
Mezo - biegacz amator z ambitnym celem 2:30 (kwestia realizacji schodzi na drugi plan)
pan Babiarz - wybitny komentator, który na LA zjadł zęby. obcował z ludźmi występującymi na światowym poziomie, nabrał doświadczenia.
to są ludzie poniekąd spoza świata "biegacza", a jednak rozmowy były interesujące i inspirujące.

a pan Kołodziejczyk i Pani Werner? wybacz, ale ja u nich nic inspirującego odnośnie biegania nie widzę, aczkolwiek książkę "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka" napisali bardzo dobrą.
viewtopic.php?f=27&t=60705 BLOG
viewtopic.php?f=28&t=60706 KOMENTSY

800m: 2:11.97 - 06.2022
1000m: 2:49.94 - 06.2022
1609m: 5:03.80 - 06.2022
3000m: 10:23.18 - 12.2020
5km: 17:39 - 09.2022
ODPOWIEDZ