Skomentuj artykuł "Ścigaj się ze mną! – test Saucony Endorphin Pro 2"

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1739
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Saucony szybko podchwyciło karbon i jako jedni z pierwszych wypuścili but z tą technologią, który był chwalony przez biegaczy i atrakcyjny cenowo. Właśnie przetestowałem najnowszą startówkę wspomaganą włóknem węglowym, której już sam wygląd krzyczy, aby wziąć ją na wyścigi. Zapraszamy na test Saucony Endorphin Pro 2

Skomentuj artykuł "Ścigaj się ze mną! – test Saucony Endorphin Pro 2" https://bieganie.pl/sprzet/saucony-endorphin-pro-2/
New Balance but biegowy
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4680
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

"Jest lekki (213g)"
Redaktorze, w jakim rozmiarze? Ważyłeś czy dane od producenta?
To jakiś konkurs, mamy zgadywać?

Uwielbiam te recenzje. Czekam z niecierpliwością na recenzję cegły Bostona10.
Ciekawe co napiszecie o jego wadze. Pewnie będzie jak w każdej innej recenzji, że ciężki ale wagi nie czuć czyli zaprzecza prawom fizyki.
No i o carbonowych prętach które są z ... włókna szklanego.
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pewnie US 9, moje (Pro, nie Pro 2) w rozmiarze US 11 ważą ok. 230 g.
Kuba Pawlak
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 11 cze 2019, 09:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Siedlak1975 pisze: 10 lis 2021, 09:52 "Jest lekki (213g)"
Redaktorze, w jakim rozmiarze? Ważyłeś czy dane od producenta?
To jakiś konkurs, mamy zgadywać?

Uwielbiam te recenzje. Czekam z niecierpliwością na recenzję cegły Bostona10.
Ciekawe co napiszecie o jego wadze. Pewnie będzie jak w każdej innej recenzji, że ciężki ale wagi nie czuć czyli zaprzecza prawom fizyki.
No i o carbonowych prętach które są z ... włókna szklanego.
Hej, wybacz umknęło mi. Rozmiar, który testowałem to 42 w numeracji europejskiej (chyba 9 US)
pma
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 407
Rejestracja: 15 cze 2018, 10:35
Życiówka na 10k: 34:46
Życiówka w maratonie: 2:43:25

Nieprzeczytany post

Widzę że cenowa atrakcyjność znana z modelu Pro przy drugiej iteracji już gdzieś się zapodziała choć może to kwestia tego że w przypadku jedynki niemal od razu było sporo promocji cenowych bo w sumie oryginalna cena to nadal $200 wiec z prostego przeliczenia u nas cena bazowa to ok 800PLN plus marża dystrybutora. Ja moją jedynkę nabyłem za pińcet parę i jeszcze plecak dorzucili więc to był, uważam, mega zakup zwłaszcza że but świetny i np tej niestabilności podeszwy w ogóle nie zauważyłem, a nie wygląda jakby coś tu się w dwójce zmieniło.
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Atrakcyjność cenowa w Polsce wynikała chyba głównie z problemów dystrybutora, który tuż po premierze buta zamknął sklep (snsklep.pl) i w krótkim czasie towar z dużymi rabatami pojawił się w runnersclub.pl.
gokish
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 530
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

kkkrzysiek pisze: 10 lis 2021, 17:12 Atrakcyjność cenowa w Polsce wynikała chyba głównie z problemów dystrybutora, który tuż po premierze buta zamknął sklep (snsklep.pl) i w krótkim czasie towar z dużymi rabatami pojawił się w runnersclub.pl.

I już wiem skąd te turbo promki na skarpety Saucony :D dobrze, że człowiek zrobił zapas na 2 lata :D
ODPOWIEDZ