Jacek Ksiąszkiewicz – czy istnieje ładne bieganie?

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Swoją drogą ciekawe jak Szordykowski biegał. W ogóle tam z nim było dużo ciekawych rzeczy. Gadał u Kleina chaotycznie, ale to i tak dużo lepszy materiał do przemyśleń niż słowotok Szosta.
New Balance but biegowy
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

Drwal Biegacz pisze: 27 gru 2022, 09:18 Przemyślałem sprawę i
Też jestem ciekawy jak te moje odczucia przekładają się na obraz (zewnętrzny) ruchu. A więc postaram się jak najszybciej coś nagrać.
Starujesz w licznych zawodach, nie masz z nich żadnych nagrań robionych przez organizatorów i wrzucanych do netu?
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

50latek pisze: 27 gru 2022, 11:19 Starujesz w licznych zawodach, nie masz z nich żadnych nagrań robionych przez organizatorów i wrzucanych do netu?
A Ty masz? Bo jakoś nie wydaje mi się, aby przeciętny amator był obiektem nagrań organizatorów biegu, no, chyba że przypadkiem, ale to by trzeba godzinami przeglądać nagrania, aby siebie odnaleźć i raczej nie jakieś wartościowe ujęcie.
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

Tak, organizator biegów ulicznych i szczególnie mityngów na stadionie nagrywał je i zamieszczał w necie, więc widziałem siebie kilka razy jak biegnę i w jakim to jest stylu.
pma
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 408
Rejestracja: 15 cze 2018, 10:35
Życiówka na 10k: 34:46
Życiówka w maratonie: 2:43:25

Nieprzeczytany post

Ja też doszukałem się paru nagrań z biegów i parkrun'ow gdzie trochę mnie widać ale to najczęściej ujecia w tłumie lub bardzo krótkie i w złej płaszczyźnie. Aby ocenić technikę potrzebne są raczej indywidualne ujęcia.
Norbert1991
Wyga
Wyga
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2016, 09:50
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wiesz...ja mówiłem, że może by muzykę zmienić, może inną bo ta jak widać średnio rozkręca wasz team i imprezę Ale Ty z kurwami, że jak to, że jedna jest racja i żebym nie pokazywał jak to gra u innych ładnie. Bo ta jest najładniejsza melodia. No to wiesz, czasem wrócisz jeszcze na rozchodniaka na chujowej imprezie ale jak muzyka się tylko pogarsza to jednak lepiej być dupkiem i wyjść mimo próśb gospodarza bo on i tak dalej będzie męczył uszy znaną już płytą i nie zechce choćny zerknąć na opakowanie innej.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Więc jak, pomożesz?
Norbert1991
Wyga
Wyga
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2016, 09:50
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ale Ty nie chcesz nawet o tym słyszeć więc nie :spoko:
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wyjmij kij z dupy. Przecież to nie chodzi o mnie tylko o zawodnika. Jak masz jakiś pomysł na szybkie bieganie to pisz.
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Yacool - proszę o (s)pokój ;) bo nie dostaniesz makowca
Norbert1991
Wyga
Wyga
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2016, 09:50
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 31 gru 2022, 14:39 Przecież to nie chodzi o mnie tylko o zawodnika.
Jak tak patrzę na wasz projekt to wątpię by Ci zależało na wynikach zawodnika, a nie eksperymentach i cudowaniu.
Bywaj zdrów i trzymam kciuki, że dogonicie tych kaleków ruchowych, choćby tych z Polski.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tak z ciekawości sobie zajrzałem na tę siłownię. Jest tam taki jakby pomost ze sztangą i też suwnica jest do robienia przysiadów. Nie wiem, mam mieszane odczucia. Ci kolesie tam bardziej przypominają Fajdka niż Cheptegeya. No ale ja się nie znam. Posłuchałem rady Norberta. Seba ma się zakolegować z tamtymi panami z siłowni. Może nauczą go szybko biegać.
Awatar użytkownika
Mossar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1631
Rejestracja: 21 wrz 2019, 22:19

Nieprzeczytany post

Ja tam Waszych słownych potyczek nie będę oceniał, bo już zabrneliscie za daleko, ale skoro jesteśmy tak bardzo w tyle na długim dystansie w Polsce to eksperymentowanie, próba innego podejścia wydaje mi się jak najbardziej na miejscu. Nawet jak nie ma oszałamiających rezultatów.

Jak Dobek 1:47 biegał na hali to Yacool mowił, że to ruchowo materiał na 1:42. No i też chyba widać było po tym piorunującym sezonie Dobka ile to może dać. Jasne, swoje zrobiła też podbudowa szybkościowa z płotków, ale wszyscy widzieliśmy jak lekko przemykał obok reszty. Teraz coś się tam u niego wydarzyło nie do końca dobrego, ale nie skreślam - czekam na 2023.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3999
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Yacool, ktoś Ci obrazek z rozpiską treningu 3 x 3k ukradnął, musi wam źle życzyć. No ale masz, proszę to mój ulubiony obrazek rozpiskowy:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12673
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Spoko piramidka. Niech się jeszcze pogoda taka utrzyma, bo bardzo przyjemnie się zrobiło. Jestem fanem zmian klimatu.
ODPOWIEDZ