Komentarz do artykułu „Byłoby mi wstyd nie ukończyć" - Jarosław Kuźniar o swoim NYC Marathon

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
khorne
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 28 lip 2013, 10:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

czemu nie zapytaliście czy oddał już ciuchy z maratonu do walmartu ? Tak samo to interesujące jak wywiady z jakimś mizernym celebrytą. Szanujcie się..
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W punkt - nie wiem co to wnosi oprócz promocji dziennikarza o wątpliwej moralności. Bardziej motywujący byłby wywiad np. z Danutą Spychała, która w NY była druga w swojej kategorii wiekowej , będąc zupełną amatorką dla której bieganie jest odskocznią od ciężkiej pracy. Jest też mistrzynią świata w swojej kategorii wiekowej (65-70). Szukajcie takich ludzi, oni potrafią zainspirować o wiele bardziej niż celebryta
khorne
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 28 lip 2013, 10:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

dla mnie to jest mega słabe, że portal taki jak bieganie.pl traci swój czas na celebrytów (zwłaszcza takich, którzy robią wszystko dla poklasku), zamiast na prawdziwych biegaczy. Kolega wyżej napisał jak mogliście spożytkować zasoby, a zrobiliście to w najgłupszy z możliwych sposobów. A do rangi Pudelka chyba nie aspirujecie. No chyba Kuba, że się mylę.
Pączek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 381
Rejestracja: 16 sie 2016, 21:04
Życiówka na 10k: 31:49
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Co za ból tyłka. Przecież NB jest sponsorem, nie zauważyliście że jest tu baner na głównej i zdjęcia do artykułów są często opatrzone fotkami osób w NB? Trzeba było wrzucić artykuł reklamujący sponsora.

Oczywiście też uważam że jest słaby, ale to raczej kwestia problemu marketingu NB a nie redakcji Bieganie.pl.

Pewnie, za chwilę będą głosy, że to sprzedawanie się itp. tylko że to portal darmowy gdzie nie płaci się za dostęp do materiałów (które w dużej mierze są bardzo dobre), a za coś te materiały trzeba robić. Dlatego ja jestem w stanie olać słaby film Kuźniara wiedząc, że będą z tego pieniądze na wyjazd fotoreportera na obóz kadrowy do Portugalii, na wywiady z zawodnikami, etc.

Nie zauważyliście, że materiały z Kenii są pewnie sponsorowane przez Nike? Masa zdjęć z lokowaniem łyżwy, wspominanie marki NN i agencji sportowej z Holandii. Ale to nie jest nic złego, bo dzięki temu mamy świetne materiały z Afryki a nie materiał z Biegu o Puchar Burmistrza Ząbek.

Utrzymanie strony, dziennikarzy, grafików, naczelnego, podróże kosztują...
5000 15:18,65 2020
10 30:49 2023
HM 67:13 2023
M 2:22:42 2021

#PiekielniWarszawa
Wieńczysław
Wyga
Wyga
Posty: 121
Rejestracja: 26 mar 2019, 21:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Co nie zmienia faktu, że skoro jest wrzucany artykuł i istnieje na forum możliwość komentowania, to każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie w danym temacie.

A moje jest takie samo jak khorne i gaspera.
Awatar użytkownika
radslo1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 731
Rejestracja: 29 mar 2012, 17:28
Życiówka na 10k: 39:53
Życiówka w maratonie: 3:21:47
Lokalizacja: Żelechów/Warszawa

Nieprzeczytany post

A dla mnie to ciekawsze niż kolejny artykuł o tym jak prosto i zwyczajnie trenuje się i żyje w Kenii. I z tej prostoty aż 0,6 mistrza świata na łebka przypada :). Ciekawsze niż pokazywanie kilku biegaczy, z których zaraz się okaże, że jeden lub drugi został złapany... Wolę poczytać o Kuźniarze.
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

wypada przymknąć oko, i potraktować ten wątek i artykuł jako zło konieczne wynikające z różnego rodzaju interferencji finansowo-reklamowych związanych z funkcjonowaniem portalu bieganie.pl. ;)

PS - Wygląda na to, że przed maratonem Jaruś nie poleciał w życiu żadnego innego biegu na zawodach, co tylko wzmacnia podejrzenia o maksymalnie lanserskim charakterze całego przedsięwzięcia. ;)
http://enduhub.com/pl/search/?name=ku%C ... os%C5%82aw
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
Awatar użytkownika
Przemkurius
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3419
Rejestracja: 07 lip 2019, 18:26
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

jarjan pisze:wypada przymknąć oko, i potraktować ten wątek i artykuł jako zło konieczne wynikające z różnego rodzaju interferencji finansowo-reklamowych związanych z funkcjonowaniem portalu bieganie.pl. ;)
+1. dodatkowo jak widzę "Kuźniar" to nie wchodzę w artykuł i nie nabijam wyświetleń.
viewtopic.php?f=27&t=60705 BLOG
viewtopic.php?f=28&t=60706 KOMENTSY

800m: 2:11.97 - 06.2022
1000m: 2:49.94 - 06.2022
1609m: 5:03.80 - 06.2022
3000m: 10:23.18 - 12.2020
5km: 17:39 - 09.2022
Awatar użytkownika
ziko303
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2413
Rejestracja: 13 gru 2013, 12:08
Życiówka na 10k: 45:16
Życiówka w maratonie: 3:48:40
Lokalizacja: Wro

Nieprzeczytany post

Ale co w tym zlego, przebiegł sobie maraton. W miejscu gdzie prawie każdy z nas chciałby to zrobić. Nie specjalnie pewnie trenując. Może w przyszłym roku spróbuje triathlonu. Lans? Oczywiście że tak. Nie każdy tak jak my łupie plany treningowe żeby przesunąć się minutę np. w półmaratonie. Odwieczna dyskusja o prawdziwych biegaczach i lanserach. Dla mnie bieganie jest bardzo ważne, ale dla większości ludzi to tylko bieganie. Zaliczą jeden maraton i szukają innych wrażeń.
Blog

Komentarze

5k 21:55 (2018) / 10k 45:16 (2020) / HM 1:40:34 (2017)/ M 3:48:40 (2016)

Obrazek
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

ziko303 pisze:Ale co w tym zlego, przebiegł sobie maraton. ...
Ukończył!
a dramaty, rzeczywiście, bywają większe. ;)
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

gasper pisze:W punkt - nie wiem co to wnosi oprócz promocji dziennikarza o wątpliwej moralności.
A co jest wątpliwego w jego moralności? Pytam bo chciałbym wiedzieć, a nie śledzę "życia gwiazd" ani żadnych rubryk towarzyskich.
Jak już sobie o tym poopowiadamy, to będziemy mogli przejść do znacznie ciekawszych tematów, np. do twojej moralności.
Awatar użytkownika
jorge.martinez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 09 lis 2016, 14:35
Życiówka na 10k: 35:17
Życiówka w maratonie: 2:57:27
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

jarjan pisze: PS - Wygląda na to, że przed maratonem Jaruś nie poleciał w życiu żadnego innego biegu na zawodach, co tylko wzmacnia podejrzenia o maksymalnie lanserskim charakterze całego przedsięwzięcia. ;)
http://enduhub.com/pl/search/?name=ku%C ... os%C5%82aw
Poleciał, mówi o tym w materiale: https://enduhub.com/pl/search/?name=jaroslaw+kuzniar
1000m - 2:59.35 (VI'22) | 3000m - 9:49.75 (X'23) | 5km - 17:02 (V'23) | 10km - 35:17 (XI '23) | 15km - 55:57 (I '19) | HM - 1:18:21 (III '23) | M - 2:57:27 (IV '18)
mam_platfusa
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 06 lut 2015, 14:53
Życiówka na 10k: 3 dni
Życiówka w maratonie: 3 tygodnie
Lokalizacja: za rogiem

Nieprzeczytany post

Wywiad nie wnosi do biegania niczego.

Teledysk fajny (ciekawe ujęcia), szkoda, że poszatkowany pretensjonalnymi tekstami, od których bolą zęby.
Awatar użytkownika
karczmarz
Wyga
Wyga
Posty: 96
Rejestracja: 22 lut 2005, 13:53

Nieprzeczytany post

Pomijam czy to był filmik reklamowy, czy nie, czy głównym bohaterem był zwykły biegacz czy ktoś znany. Oceniam tylko filmik, który miał coś przekazać. Widząc zapowiedź tego materiału spodziewałem się wielkiego łał. Nie ukrywam zajarany jestem tym maratonem i ciekawy byłem kolejnej relacji uczestnika. Podobała mi się realizacja, montaż te wszystkie ujęcia wielkiego NY. Zabrakło mi w tym filmie tego, co jest chyba najważniejsze w tym maratonie: emocji. Cały komentarz narratora wydawał mi się sztuczny, wyreżyserowany, obdarty z naturalności, walka z dystansem była sucha, "nie zatrzymuj sie" było płytkie. Przedstawił fakty i tyle. Super że tam był, że przebiegł, że dał radę i to wszystko, więcej ten film mi nie pokazał.
ODPOWIEDZ