Truchtem do ślubu - by LW - krytyka mile widziana

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

LucioWisla
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 356
Rejestracja: 28 maja 2014, 12:18
Życiówka na 10k: 1:02:27
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

sochers pisze:Jak zakładasz wiatrówkę na bluzę, to się nie dziwię. Ja już dawno to zarzuciłem ten zestaw. Teraz pod wiatrówkę zwykła koszulka (=techniczna), jak jest dość ciepło (5-10), to krótki rękaw, jak <5, to długi rękaw. A jak nie masz, to w Decathlonie są spoko rękawki za dwie dyszki: https://www.decathlon.pl/ciepe-rkawki-o ... 68933.html

https://www.decathlon.pl/bluza-run-warm ... 40213.html czy taką koszulkę na długi rękaw masz na myśli? Ew. możesz coś polecić w segmencie budżetowym?

Przemkurius pisze:Jak wiatrówka Cie gotuje, to popatrz na kamizelki biegowe. Posiadam i sobie chwalę. Przy -2 juz w tym sezonie biegalem w niej i było przyjemnie
Jaka to kamizelka?



Dzisiaj chyba ruszam na zakupy do mojego ulubionego marketu na D. :)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Przemkurius
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3419
Rejestracja: 07 lip 2019, 18:26
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

viewtopic.php?f=27&t=60705 BLOG
viewtopic.php?f=28&t=60706 KOMENTSY

800m: 2:11.97 - 06.2022
1000m: 2:49.94 - 06.2022
1609m: 5:03.80 - 06.2022
3000m: 10:23.18 - 12.2020
5km: 17:39 - 09.2022
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

czy moje Brooksy przetrzymają zimę?
- nie wyglądają źle. Biegaj na palcach, to czarna guma przetrzyma :bum:
Na śniegu, jeśli będzie, to guma też się mniej zużywa :oczko:

Jak tam pulsometr, idzie?
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
LucioWisla
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 356
Rejestracja: 28 maja 2014, 12:18
Życiówka na 10k: 1:02:27
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

keiw pisze:
czy moje Brooksy przetrzymają zimę?
- nie wyglądają źle. Biegaj na palcach, to czarna guma przetrzyma :bum:
Na śniegu, jeśli będzie, to guma też się mniej zużywa :oczko:

Jak tam pulsometr, idzie?

Jest to jakaś myśl :hahaha: Pulsometr płynie już od braci mniejszych z dalekiej Azji :) Oby do świąt dotarł :)
Awatar użytkownika
sochers
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3431
Rejestracja: 16 sty 2014, 10:35
Życiówka na 10k: 44:15
Życiówka w maratonie: 3:48:12
Lokalizacja: Woodge aka Uć

Nieprzeczytany post

Ja butów nie widzę, moze firmowy firewall nie puszcza serwera gdzie wrzuciłeś zdjęcie.

O koszulce mówiłem takiej: http://4.bp.blogspot.com/-s_J6YgPMYJI/U ... 600/ed.jpg

Mam taką z debiutu w maratonie w Łodzi, generalnie to coś jak zwykła koszulka z biegu, tylko rękaw ma długi. uważam, że to jedna z lepszych rzeczy jakie można dostać/kupić. Ale ja to miałem w pakiecie. Budżetowo, to jak masz jakąś koszulkę z biegu - dokup te rękawki za Deca za 20 PLN.

Jak nie masz żadnej, to ja bym zainwestował w to (pod wiatrówkę, albo samo, w temperaturach 10-15 - kwestia jak ciepłolubny jesteś i czy nie zmarzniesz na przerwach): https://www.decathlon.pl/koszulka-sun-p ... 19851.html

Nie wiem, czy to co wrzuciłeś, nie będzie grzać za bardzo, trzeba byłoby to pomacać, czy nie ma jakiegoś ocieplacza. Jeśli ma, to ja osobiście bym to założył na koszulkę z krótkim, pod wiatrówkę, ale na -10 :taktak: to co podlinkowałem to 1 warstwa i powinno wystarczyć.
BLOG: viewtopic.php?f=27&t=40946&start=435
KOMENTARZE: viewtopic.php?f=28&t=40947&start=1680

PBs: 1M - 6'09, 3000 - 12'11, 5k - 20'35, 10k - 44'15, HM - 1:47'11, M - 3:48'12
LucioWisla
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 356
Rejestracja: 28 maja 2014, 12:18
Życiówka na 10k: 1:02:27
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

sochers pisze:Ja butów nie widzę, moze firmowy firewall nie puszcza serwera gdzie wrzuciłeś zdjęcie.

O koszulce mówiłem takiej: http://4.bp.blogspot.com/-s_J6YgPMYJI/U ... 600/ed.jpg

Mam taką z debiutu w maratonie w Łodzi, generalnie to coś jak zwykła koszulka z biegu, tylko rękaw ma długi. uważam, że to jedna z lepszych rzeczy jakie można dostać/kupić. Ale ja to miałem w pakiecie. Budżetowo, to jak masz jakąś koszulkę z biegu - dokup te rękawki za Deca za 20 PLN.

Jak nie masz żadnej, to ja bym zainwestował w to (pod wiatrówkę, albo samo, w temperaturach 10-15 - kwestia jak ciepłolubny jesteś i czy nie zmarzniesz na przerwach): https://www.decathlon.pl/koszulka-sun-p ... 19851.html

Nie wiem, czy to co wrzuciłeś, nie będzie grzać za bardzo, trzeba byłoby to pomacać, czy nie ma jakiegoś ocieplacza. Jeśli ma, to ja osobiście bym to założył na koszulkę z krótkim, pod wiatrówkę, ale na -10 :taktak: to co podlinkowałem to 1 warstwa i powinno wystarczyć.
Dzięki za pomoc! Ostatnio testowałem softshell z Lidla (kupiony lata temu) i było całkiem spoko tzn. ciepło i nie wiało :D Dzisiaj wypróbuję twój patent :hej:
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ogromnie dużo na siebie ubierasz :orany: . Cóż, każdy inaczej odczuwa chłód. Czy masz ocieplane spodnie (legginsy)? Moja znajoma biega w kurtce softshellowej, takiej do chodzenia, i jej to odpowiada. Ja bym się ugotowała, ale wiadomo, każdy inaczej reaguje.
LucioWisla
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 356
Rejestracja: 28 maja 2014, 12:18
Życiówka na 10k: 1:02:27
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bianka16 pisze:Ogromnie dużo na siebie ubierasz :orany: . Cóż, każdy inaczej odczuwa chłód. Czy masz ocieplane spodnie (legginsy)? Moja znajoma biega w kurtce softshellowej, takiej do chodzenia, i jej to odpowiada. Ja bym się ugotowała, ale wiadomo, każdy inaczej reaguje.
Hejo! Jestem ogólnie zimnolubny, bardziej irytuje mnie wiatr :hahaha: Leginsy kupiłem ocieplane, w moim ulubionym sklepie na D. były w promce za 29 peelenów :hahaha: Wczoraj biegałem w nich, termówce Kipsta i softshellu biegowym (?) z LIDLA - było ok, choć pod koniec czułem, że plecy robią się mokre - może rzeczywiście mam na sobie za dużo i tu jest pies pogrzebany? Dzisiaj spróbuję jeszcze z inną termówką i zobaczymy co będzie :) Wyznaję zasadę, że "bieganie jest tanie" więc nie będę inwestował w jakieś ultrahiperekstra technologie z NASA :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Inna sprawa, że biegam dość późno (zwykle po 22), gdy córka pójdzie już spać, a wtedy pogoda też jest już nieco mniej przyjazna :)

A jak u Ciebie wyglądają "warstwy" jeśli chodzi o ubieranie? :)
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

PS. dotarł mój pulsometr z Aliexpress- wszystko działa, za tę cenę bajka.
Oby działał jak najlepiej i jak najdłużej :taktak:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
LucioWisla
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 356
Rejestracja: 28 maja 2014, 12:18
Życiówka na 10k: 1:02:27
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

keiw pisze:
PS. dotarł mój pulsometr z Aliexpress- wszystko działa, za tę cenę bajka.
Oby działał jak najlepiej i jak najdłużej :taktak:

Oby! Trzeba o niego dbać :) Dzięki za doradzenie!
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Nie ma za co. To od mojej koleżanki :-)
Sam się zastanawiam, czy przy tej cenie nie kupić sobie jednego na zapas.

Wysłane z mojego SM-G950F .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Furman
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 176
Rejestracja: 24 wrz 2013, 16:36
Życiówka na 10k: 43:29
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Fajnie widzieć taki progres jak u Ciebie. Dobra robota :) Ale nie myślałeś powoli rezygnować z galloweya na rzecz ciągłego (i może trochę krótszego/wolniejszego) biegu?
Blog: viewtopic.php?f=27&t=59926
Komentarze: viewtopic.php?f=28&t=59927
LucioWisla
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 356
Rejestracja: 28 maja 2014, 12:18
Życiówka na 10k: 1:02:27
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Furman pisze:Fajnie widzieć taki progres jak u Ciebie. Dobra robota :) Ale nie myślałeś powoli rezygnować z galloweya na rzecz ciągłego (i może trochę krótszego/wolniejszego) biegu?
Dzięki za dobre słowo, choć z tym progresem jest słabo :) Co do biegania gallowayem - jeśli chodzi o wybiegania to mi to mocno odpowiada (narazie) i do końca roku nie planuję zmian. Za to krótkie biegi w tygodniu staram się prowadzić już systemem: 1 bieg ciągły, 1 bieg z krótkimi przerwami, albo 2 biegi ciągłe :hej: Idę więc w stronę biegu ciągłego :)
Furman
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 176
Rejestracja: 24 wrz 2013, 16:36
Życiówka na 10k: 43:29
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ładny trening, tak trzymać ;) :spoko:
Blog: viewtopic.php?f=27&t=59926
Komentarze: viewtopic.php?f=28&t=59927
Awatar użytkownika
kris_brazylia
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 450
Rejestracja: 17 kwie 2013, 17:05
Życiówka na 10k: 43,29
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chile
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Hej. Dobrze Ci idzie I widze postepy. Jak tylko bedziesz regularnie biegal to forma bedzie rosnac. Ja tez szykike sie powoli do ppwrotu do biegania... Pozdrowienia
Blog: [URL]viewtopic.php?f=27&t=33873&p=1073365#p1073365[/URL]

[b]10km:[/b] 43'29" (18.06.2014) trening
[b]21km:[/b] 1h38'48" (08.06.2014) Florianopolis
ODPOWIEDZ