Cel- sub 16 /5km

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4128
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Seba nie idź tą drogą proszę, miałem podobne mysli ale im właśnie o to chodzi, żeby obrzydzić, zniechęcić, pousuwac.
nie przecięły się nam drogi kiedyś, ale teraz może akurat.
rozumumiem decyzje ale naprawdę szkoda by mi było.
New Balance but biegowy
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4725
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Szkoda. Seba mam nadzieję, że jeszcze zmienisz zdanie.
Powodzenia!!
Awatar użytkownika
Przemkurius
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3436
Rejestracja: 07 lip 2019, 18:26
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Weź nie swiruj. O to im chodzi, aby zniechęcić i złamać.
Nie dać się,.robić swoje.

Gdzie ja poczytam jak się powinno trenować? 😉
Zdrowia byku!
viewtopic.php?f=27&t=60705 BLOG
viewtopic.php?f=28&t=60706 KOMENTSY

800m: 2:11.97 - 06.2022
1000m: 2:49.94 - 06.2022
1609m: 5:03.80 - 06.2022
3000m: 10:23.18 - 12.2020
5km: 17:39 - 09.2022
wigi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2648
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:11
Życiówka na 10k: 00:38:28
Życiówka w maratonie: 02:56:00
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław

Nieprzeczytany post

Sebastian, to nie jest dobry moment, żeby odchodzić. Cichy też już miał dość, ale jednak nie poddał się. Forum staczało się, bo naczelny cenzor był nieobiektywny i stronniczy, tolerował chamstwo, obrażanie i politykowanie, ale tylko wśród wybrańców, którzy byli bliscy jego przekonaniom i poglądom politycznym. Pozostałych piętnował i zamykał im usta, często przyklejając łatkę chamów i faszystów (moderator powinien być obiektywny i bezstronny, a "były" nawet nie starał się takim być). Trzeba dać szansę @artur_kozlowski na uporządkowanie i oczyszczenie tego ścieku (określenie pożyczone od Cichego).
BlogKomentarze
10 km - 38:28 (5.03.2017), HM - 1:24:30 (25.03.2017), M - 2:56:00 (15.10.2017)
Awatar użytkownika
Sylw3g
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3665
Rejestracja: 22 sty 2010, 23:47
Życiówka na 10k: 35:56
Życiówka w maratonie: 2:57:46
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Kilka osób też chciało rzucić papierem z tego co widziałem. Temat został raczej zakończony. Miejmy nadzieję, że wnioski zostaną wyciągnięte.
Obrazek
BLOG | KOMENTARZE
5KM-17:19 10KM-35:56 15KM-55:18 (M.Czas) 21.1KM-1:18:41 42.2KM-2:57:46
Awatar użytkownika
Viki_83
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 06 kwie 2023, 14:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ciekawy blog, szkoda by było gdybyś przestał pisać.
Nie obraź się - ale niedawno ktoś mi zarzucił że kobiety są zbyt emocjonalne a tu foch jak u rasowej baby :oczko:
Wyluzuj, przemyśl na spokojnie i wracaj. Zobacz że jest tu spora grupa osób którym twoja obecność na forum nie jest obojętna :-)
sebastian8999
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 393
Rejestracja: 22 kwie 2022, 23:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeszcze ostatni mój post aby sprostować pewne rzeczy , po 1 napisałem juz do Pana Artura prośbę o usunięcie konto , uzasadniłem jaka jest przyczyna , to co wydarzyło się z uzytkownikiem cichym uważam za skandaliczne i był to ban typowo polityczny i reakcja na takie wybryki powinna być zdecydowana , rozważe powrót jedynie na forum w przypadku przywrócenia konta cichego w co szczeże mówiąc mało wierzę. Obecnie czekam na zawieszenie konta .
blog viewtopic.php?f=27&t=63967

komentarze viewtopic.php?f=28&t=64031 10 km- 32.44 Poznań 8.10.23
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4128
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Seba rozmawiałem z Arturem Kozłowskim i moje obecne konto zostanie zastąpione "starym"
nie uda się pewnie ze względów technicznych przywrócić wszystkiego ale trudno.
najwazniejsze żeby forum wróciło do życia biegu bez polityki.
a widzę też plusy bo społeczeństwo się trochę bardziej zintegrowało tak mi się wydaje.
poza tym.daj szansę się dogonić a jak się wymeldujesz to jak będę śledził Twoj regres?
gokish
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 546
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wuja Ty mi takich szopek nie odstawiaj bo piwa się w Poznaniu nie napijemy a organizuje sobie kierowcę :D
Drwal Biegacz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1178
Rejestracja: 21 paź 2020, 20:15
Życiówka na 10k: 42:15
Życiówka w maratonie: 3:48:08
Lokalizacja: Wieś

Nieprzeczytany post

sebastian8999 pisze: 17 cze 2023, 14:34 /.../
. Niestety to co działo się ostatnio na forum spowodowało że postanowiłem że ja w tym ..../
@sebastian8999 Wytrwaj... po prostu rób swoje, czyli na bieganiu.pl trenuj, dziel się swoimi doświadczeniami i tyle. To bardzo pomocne jest.
I zauważ co Tobą kieruje, ludzie z którymi się nie zgadzasz, czy Ty? To chyba Ty napisałeś, że ktoś Cię wyrzucił, ze znajomych z powodu zdjęcia... myślę, że nie tędy droga.

PS
Nie ma jak usunąć mojego posta z Twojego blogu. Musiałem go zgłosić! :spoczko:
sebastian8999
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 393
Rejestracja: 22 kwie 2022, 23:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Drwal Biegacz pisze: 18 cze 2023, 12:17
sebastian8999 pisze: 17 cze 2023, 14:34 /.../
. Niestety to co działo się ostatnio na forum spowodowało że postanowiłem że ja w tym ..../

I zauważ co Tobą kieruje, ludzie z którymi się nie zgadzasz, czy Ty? To chyba Ty napisałeś, że ktoś Cię wyrzucił, ze znajomych z powodu zdjęcia... myślę, że nie tędy droga.
Ze zdjęciem i usunięciem ze znajomych napisałem dlatego aby pokazać do czego dzisiaj już doszło i jak ludzia bije na łeb bo inaczej tego nie można już skomentować , moja prośba o zawieszenie konta właśnie jest manifestem przeciw takim wybrykom bo do podobnej sytuacji doszło tutaj , na pawoo bloku doszło do promowania czarnych marszych które oficjalnie zostały uznane oklaskami przez głównego administratora , później zaczęła się napierdalanka na obecne władze i cichy został zbanowany bo przytoczył nazwisko kojarzone z TVP, nie ma zgody na takie zachowania , wiedziałem już wcześniej że władze bieganie.pl są dość mocno upolitycznione ale to co się wydarzyło ostatnio przeważyło i nie zamierzam być czynnym użytkownikiem na takim portalu .Na forum jestem już wiele lat i nigdy nie poruszałem lub nie nawiązywałem do tematów politycznych chociaż nie ukrywam że bardzo się interesuje polityka i mam od wielu lat sprecyzowane poglądy , nie robiłem tego również w mediach społecznościowych na swoim profilu bo zdaje sobie sprawę jak mocno dzisiaj jest podzielona Polska i jakie budzi to emocje. Dostałem odpowiedź od Artura Kozłowskiego , dopytal jeszcze o szczegóły moje powodu dlaczego chcę zawiesić konto , odpowiedziałem i ponowilem prośbę o zawieszenie konta.
blog viewtopic.php?f=27&t=63967

komentarze viewtopic.php?f=28&t=64031 10 km- 32.44 Poznań 8.10.23
Awatar użytkownika
Viki_83
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 06 kwie 2023, 14:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

sebastian8999 pisze: 18 cze 2023, 13:21 wiedziałem już wcześniej że władze bieganie.pl są dość mocno upolitycznione
Za krótko tutaj jestem żeby wiedzieć jak wygląda/wyglądała sytuacja. Ale czy tylko jedna osoba sprawuje tutaj władzę? Jeden moderator? Nie ma nikogo "wyżej" żeby zgłosić coś takiego? A może cała ekipa z biegania nie potrafi oddzielić polityki od sportu? Nie da się z tym zrobić porządku? Jeśli to tylko jeden moderator to teoretycznie można to zmienić (bo w praktyce różnie bywa, przerabiałam na innym forum). Polityki i sportu mieszać się nie powinno, polityka ludzi dzieli, sport powinien łączyć. Nie idzie to w parze.
Drwal Biegacz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1178
Rejestracja: 21 paź 2020, 20:15
Życiówka na 10k: 42:15
Życiówka w maratonie: 3:48:08
Lokalizacja: Wieś

Nieprzeczytany post

Żyjemy w JEDNYM kraju. Jest dużo spraw, problemów, które łączą i na tym należy budować, bo bez względu kto będzie rządził ja nie mam zamiaru się wyprowadzać, albo udawać na emigrację wewnętrzną.

To, że masz Tutaj bloga nie oznacza, że masz takie czy inne poglądy polityczne. Spotkanie z takim czy innym politykiem, rozmowa z nim nie oznacza, że się z nim zgadzam.

Ale Sebastian, mogę/możemy przekonywać do takiej czy innej decyzji w sprawie bloga, ale decydujesz Ty, bo kto ma wiedzieć lepiej.... Może jednak zostaniesz z biegaczami? Bieganie jest czymś takim, co łączy raczej, na ten temat różne opcje raczej mają zbieżne poglądy.

Pozdrawiam
MatiR
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1457
Rejestracja: 12 lip 2017, 22:48
Życiówka na 10k: -
Życiówka w maratonie: -

Nieprzeczytany post

Nie śledzę za dokładnie forum i nie jestem w temacie. Czytam blogi wybranych osób, ale Seba...
No weź... Kto mnie będzie cisnął od ogórków jak wrócę w listopadzie/grudniu i będę robić marszobiegi :echech:
sebastian8999
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 393
Rejestracja: 22 kwie 2022, 23:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

MatiR pisze: 18 cze 2023, 19:59 Nie śledzę za dokładnie forum i nie jestem w temacie. Czytam blogi wybranych osób, ale Seba...
No weź... Kto mnie będzie cisnął od ogórków jak wrócę w listopadzie/grudniu i będę robić marszobiegi :echech:
Bieganie.pl to nie jedyne miejsce gdzie możemy nawiązać kontakt , a do tych marszobiegów w listopadzie to wracasz obowiązkowo , nie przyjmuje wymowek typu "nie chce mi się ", bo jak pisałeś z kogo ja bekę będę miał i cisnął od ogórków :bum: no i gdzie ten ban mój
blog viewtopic.php?f=27&t=63967

komentarze viewtopic.php?f=28&t=64031 10 km- 32.44 Poznań 8.10.23
ODPOWIEDZ