Kalendarz biegowy - nowa odsłona

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Bieganie.pl rusza z nową odsłoną kalendarza biegowego, który ma ułatwić zawodnikom odnajdywanie swoich ulubionych imprez biegowych. Kalendarzbiegowy.pl to internetowe źródło informacji dla biegaczy na każdym poziomie sportowym i zainteresowań. Nasz kalendarz to obszerna lista wydarzeń biegowych różnego rodzaju, który będzie nieustannie aktualizowany, tak żeby być kompleksowym miejscem, skupiającym w jednej lokalizacji wszystkie biegi.
https://bieganie.pl/sport/rusza-nowa-od ... biegowego/
New Balance but biegowy
gokish
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 526
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No przed Covidem było kilka kalendarzy i trzeba było szukać na różnych bo nie wszędzie wszystko było. Teraz zostały stare niezastąpione maratonypolskie. Mam nadzieję, że wasza inicjatywa (i opcja dodawania biegów przez użytkowników po weryfikacji) sprawni, że wszystko w jednym miejscu będzie.


Ale też chyba po szybkim teście znalazłem małą wtopę. Albo biegi nie mają zaznaczone, że atest posiadają (jak np Półmaraton Poznań czy Recordowa) albo filtr wyszukiwania po ateście nie działa bo pokazuje 0 biegów przez cały rok
matt-r
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2022, 19:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jestem na etapie planowania pierwszych moich startów w 2023 i do tej pory opierałem się na kilku kalendarzach jakie znalazłem w sieci. Fajnie, że ruszacie z takim all in one pod jednym adresem.
Oby to się sprawdziło :usmiech:

Dwie uwagi - w formularzu nowego biegu znalazłem małe nieścisłości.
Podwójne pole zw. z linkiem do strony biegu.
Poza tym dodatkowe pole (Text) dla regulaminu czy strony biegu - moim zdaniem jest zbędne bo i tak zawsze będzie linkiem :oczko:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8783
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Fajnie, że projekt został wznowiony.
Wysłałem właśnie zgłoszenie biegów ze Szczecina w styczniu.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Dziękujemy za uwagi, testowanie i dodawanie biegów!
Atesty zostały wczoraj dodane, chociaż tu sprawa nie jest taka prosta, bo ciągle się zmieniają trasy, kończą ważności atestów itd., ale będziemy starali się aktualizować na bieżąco. Wszelkie uwagi mile widziane :)
RysK0
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 388
Rejestracja: 29 maja 2019, 09:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dobra inicjatywa i od razu zaskoczenie, liczyłem że " Bieg wiosenny " będzie 19.03 a tu widzę 12.03. Toż to zima jeszcze 😁.
Atesty można tu podglądnąć😉http://taddziek.pl/rejestr_tras_atestowanych.html
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8783
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Kalendarz jest w jakiś sposób linkowany na bieganie.pl?
By zgłosić zawody, musiałem szukać tego wątku.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
gokish
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 526
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No dobra chciałem się dziś trochę pobawić aby popatrzeć co na jesieni

@artur_kozlowski bo chyba Ty to ogarniasz.

1. Nie mogę wybrać dwóch dystansów. Albo wszystkie albo 1. (próbowałem 5 i 10 km z atestem)
2. Wybieram np wrzesień 10km atest pod mapą pokazuje mi te co będą ale niestety na mapie są jeszcze z innych miesięcy.

i jeszcze ad1 tak samo nie mogę wybrać 2/3 interesujących mnie województw.
artur_kozlowski
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 241
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

gokish pisze: 18 cze 2023, 19:10 No dobra chciałem się dziś trochę pobawić aby popatrzeć co na jesieni

@artur_kozlowski bo chyba Ty to ogarniasz.

1. Nie mogę wybrać dwóch dystansów. Albo wszystkie albo 1. (próbowałem 5 i 10 km z atestem)
2. Wybieram np wrzesień 10km atest pod mapą pokazuje mi te co będą ale niestety na mapie są jeszcze z innych miesięcy.

i jeszcze ad1 tak samo nie mogę wybrać 2/3 interesujących mnie województw.
Do końca tego miesiąca będziemy wdrażać zmiany w kalendarzu, więc jak ktoś ma takie uwagi jak powyższe to piszcie. Postaramy się wszystkie błędy poprawić, a przynajmniej te, które nie są ograniczone mocno technicznie. Będziemy również częściej aktualizowali same biegi w kalendarzu, żeby faktycznie był kompleksowy i zawierał wszystkie biegi, bo do tej pory te, które tam się znajdują, były wrzucone przez użytkowników.
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1312
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 39:40
Życiówka w maratonie: 3:02:02
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

artur_kozlowski pisze: 19 cze 2023, 13:49 Do końca tego miesiąca będziemy wdrażać zmiany w kalendarzu, więc jak ktoś ma takie uwagi jak powyższe to piszcie. Postaramy się wszystkie błędy poprawić, a przynajmniej te, które nie są ograniczone mocno technicznie.
Mój jest mocno techniczny, strona nie działa na mojej starej, niszowej przeglądarce.
"Iceweasel-UXP", w innej "Iceape-UXP" jest to samo.
Tak wiem, nie da się. Dobrze że maratony maja starą stronę.
Nie, nie zainstaluje nowszej, na tym systemie który używam nie ma i nie działaja nowsze.
KISS (Keep It Simple, Stupid)
ODPOWIEDZ