Makar - komentarze

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Awatar użytkownika
Alexia
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1296
Rejestracja: 02 lip 2008, 12:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Fanie, że jesteś :)

Czasy nie takie najgorsze. Może na większości nie robią wrażenia, albo budzą uśmieszek, ale ja miałam podobne. A nawet gorsze. Moje debiuty to:

15 km - 01:40:50
21,097 km - 02:19:00

Regularny trening czyni cuda :D. No, może małe cudka ;).

Trzymam kciuki za cel.
"Ja biegnę beztrosko, bieg biorę za żart
Lecz ci co żartują zostają gdzieś w tyle."

Blog treningowy

Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
kubako83
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 897
Rejestracja: 08 wrz 2009, 08:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Witam!
Fajnie, że zaczęłaś pisać - mam nadzieję, że starczy Ci zapału :-) A czasy, cóż... pewnie, że można szybciej, ale jakbym ja dziś osiągnął 2:16 w półmaratonie, to byłbym najszczęśliwszy na świecie :hej:
Kuba -----> [url=http://www.kuba-pichci.pl]jesteś głodny? zjedz coś![/url] | [url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?t=15372]mój blog[/url] | [url=http://bieganie.pl/forum/posting.php?mode=reply&f=28&t=15605]skomentuj[/url]
Awatar użytkownika
makar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1050
Rejestracja: 23 wrz 2007, 08:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:38:26

Nieprzeczytany post

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Myślę, że to chyba najfajniejsze komentarze na mój temat. Strasznie pozytywnie to wpłynie na moją motywację. Wiara czyni cuda ! Serdecznie pozdrawiam!
Moniś
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 243
Rejestracja: 07 cze 2009, 08:22

Nieprzeczytany post

Witaj!
Fajnie, że jest nas coraz więcej - biegających kobiet. Udanej zabawy na balu i wszystkiego dobrego z okazji urodzin. Już niedługo będziemy w tej samej kategorii wiekowej :hej:
Pozdrawiam
Monika
Awatar użytkownika
makar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1050
Rejestracja: 23 wrz 2007, 08:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:38:26

Nieprzeczytany post

Moniś pisze:Witaj!
Fajnie, że jest nas coraz więcej - biegających kobiet. Udanej zabawy na balu i wszystkiego dobrego z okazji urodzin. Już niedługo będziemy w tej samej kategorii wiekowej :hej:
Pozdrawiam
Monika

Dzięki! To prawda, że jest nas coraz więcej i całe szczęcie, bo zaczynają nas dostrzegać także na zawodach. Życie zaczyna się po czterdziestce! W każdym razie ja nigdy nie byłam w lepszej formie niż teraz! Nawet jak byłam nastolatką ( zwłaszca, że wtedy ważyłam jakieś 15 kg więcej). Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
mimik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4097
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:42
Życiówka na 10k: 38:56
Życiówka w maratonie: 03:44:08
Lokalizacja: okolice wrocławia

Nieprzeczytany post

Witam!

Powodzenia w prowadzeniu blogu. Mam nadzieję, żę będzie dla Ciebie takim dobrym motywatorem jak dla mnie ;) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alexia
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1296
Rejestracja: 02 lip 2008, 12:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

makar pisze:dzieci szybko sprowadziły mnie na ziemię. Boże, ile oni potrafią zjeść!
U mnie czasem przez kilka dni nie jedzą prawie nic. Natomiast ostatnio, nie nadążam z zakupami. Gdzie im się to wszystko mieści?
"Ja biegnę beztrosko, bieg biorę za żart
Lecz ci co żartują zostają gdzieś w tyle."

Blog treningowy

Obrazek
Awatar użytkownika
makar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1050
Rejestracja: 23 wrz 2007, 08:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:38:26

Nieprzeczytany post

Nie wiem jak to jest kiedy dzieci prawie nic nie jedzą. Moi synowie potrafią " wciagnąć " każdą ilość żarcia i to w zestawach dość oryginalnych. Np. dzisiaj Matek ( starszy) zrobił sobie tosta z szynką, żółtym serem, ketchupem i.... waniliowym Danio - nakablował młodszy Jasio. Gdyby nie to, że niewątpliwie jest chłopcem, miałabym obawy, czy aby nie zostane w najbliższym czasie babcią.
Awatar użytkownika
makar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1050
Rejestracja: 23 wrz 2007, 08:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:38:26

Nieprzeczytany post

Nie wiem jak Wam, ale mnie już trochę obrzydła zima. Z drugiej strony, jak pomyślę, że ten cały zalegajacy śnieg na polach i w lesie, po którym biegam stopnieje, to aż mi się gorąco robi. Pamiętam wiosnę, kiedy okoliczne pola zamieniły się w jeziora, nad którymi zagnieździły sie kaczki.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

Mnie też :hejhej:

Wczoraj w Poznaniu była piękna pogoda, 20 km w świetnym towarzystwie i w powietrzu czuć było wiosnę!
Ale też boję się co będzie, jak cały śnieg stopnieje - mam nadzieję, że oprócz wysokiej temperatury będzie dużo słońca, wtedy wilgoć szybko wyparowuje.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Moniś
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 243
Rejestracja: 07 cze 2009, 08:22

Nieprzeczytany post

Forma na pewno przyjdzie razem z wiosną! Już wyobrażam sobie asfalt pod nogami bez lodu, śniegu i wody. Wokoło świeża zieleń i namiętne świergolenie ptaków, że wiosna już jest i pora znosić jajka :ble:
Monika
Awatar użytkownika
makar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1050
Rejestracja: 23 wrz 2007, 08:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:38:26

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:Mnie też :hejhej:

Wczoraj w Poznaniu była piękna pogoda, 20 km w świetnym towarzystwie i w powietrzu czuć było wiosnę!
Ale też boję się co będzie, jak cały śnieg stopnieje - mam nadzieję, że oprócz wysokiej temperatury będzie dużo słońca, wtedy wilgoć szybko wyparowuje.
Też mam taka nadzieję :hahaha:
Gratuluję 20 km!
A nie myślałeś o mataronie w październiku?
Awatar użytkownika
makar
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1050
Rejestracja: 23 wrz 2007, 08:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:38:26

Nieprzeczytany post

Moniś pisze:Forma na pewno przyjdzie razem z wiosną! Już wyobrażam sobie asfalt pod nogami bez lodu, śniegu i wody. Wokoło świeża zieleń i namiętne świergolenie ptaków, że wiosna już jest i pora znosić jajka :ble:
Monika
Ja z reguły mam, niestety, wiosną lekki kryzys formy :echech: , Ale może w tym roku będzie inaczej. Zgadzam się, że świergoczące ptaszki to sam miód na serce. Serdecznie pozdrawiam.
Marzena
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

O maratonie myślałem, ale nie chcę jeszcze wybiegać tak bardzo myślami wprzód, ponieważ 1. koncentruję się półmaratonie - to już za miesiąc!, 2. w kwietniu pojawi się Bobas, więc zobaczymy jak będzie z treningami.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Moniś
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 243
Rejestracja: 07 cze 2009, 08:22

Nieprzeczytany post

O maratonie myślałem, ale nie chcę jeszcze wybiegać tak bardzo myślami wprzód, ponieważ 1. koncentruję się półmaratonie - to już za miesiąc!, 2. w kwietniu pojawi się Bobas, więc zobaczymy jak będzie z treningami.
Jak się Bobas pojawi, będziesz biegał to samo tylko dużo szybciej :hej:
Monika
ODPOWIEDZ