Saucony Breakthru 4 czy Asics Gel-Pursue 4

bash090
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2018, 10:31
Życiówka na 10k: 44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czy ktoś miał do czynienia z którymś z tych butów? Szukam czegoś do biegania, ok. 35-50km miesięcznie, głównie bieżnia tartanowa na stadionie. Te dwa modele sobie wypatrzyłem w cenie ok. 400zł. Akurat są moje rozmiary, mam dość dużą stopę i ciężko trafić mi coś w tych rozmiarach. 82kg/182cm, stopa neutralna, szukam czegoś uniwersalnego, zarówno do krótkich interwałów jak i długiego wybiegania.
New Balance but biegowy
MajkJaro
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:08
Życiówka na 10k: 49
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Miałem Saucony na nogach - przewygodne. Ale martwiłbym się czy nie są zbyt miękkie.
bash090
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2018, 10:31
Życiówka na 10k: 44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

MajkJaro pisze:Miałem Saucony na nogach - przewygodne. Ale martwiłbym się czy nie są zbyt miękkie.
Zbyt miękkie w sensie, że mają dużą amortyzację? Własnie czytałem, że ten model ma dość średnią i mam obawy czy to jednak nie za mało dla mnie. Do tej pory biegałem w butach z dużą amortyzacją.
Te Asicsy wg. opinii mają dużą amortyzację.
Awatar użytkownika
Arasso
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 570
Rejestracja: 22 maja 2014, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Breakthru to lekki but treningowo-startowy. Na runrepeat określają go nawet jako "competition".
Mam Breakthru 3 i używam ich jako startówki na połówki i maratony. Niestety są dość delikatne (niska waga robi swoje), u mnie siateczka zaczęła się przecierać już po 250 km. Amortyzacji też nie mają dużej. Uwielbiam te buty, ale w mojej ocenie nie nadają się do Twoich wymagań. Szukałbym czegoś typowo treningowego, cięższego i wytrzymalszego.
"Life can pull you down but running will always lift you up."
MajkJaro
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:08
Życiówka na 10k: 49
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W sklepie up8 kolosalne znizki na Pegasus35 - tak dla informacji.
ODPOWIEDZ