5km 18 minut 32 latek

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12436
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ciekawe jak interpretowane byłoby te 16'/5k jakieś 20 lat temu. Dziś jest to kosmos niebywały, ale też tło się trochę zmieniło.
New Balance but biegowy
bjj
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 560
Rejestracja: 12 maja 2012, 19:39
Życiówka na 10k: 35:46
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kuj-Pom

Nieprzeczytany post

Właśnie... zapomniałem jeszcze, że od kilku miesięcy bawię się ćwiczeniami i pomysłami yacoola. Czy robię to dobrze czy źle nie mam pojęcia, ale stał to się mój ulubiony temat biegowy i głównie o tym czytam i oglądam filmiki yacoola. Co prawda przez wykonywanie tych dziwactw jestem narażony na stres, bo mój burek nie jest tak cierpliwy jak Sudan i sygnaluzuje to głośnym szczekaniem i bieganiem wkoło mnie kiedy chce się zatrzymać i sobie poćwiczyć. Nie znosi postojów w trakcie biegania
5km-16:48
10km - 35:46
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12436
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Obserwuj projekt sub 9. Tam jest dużo informacji wprost z treningu. Nawet jeżeli coś nie wychodzi, bądź nie ma pewności, że coś robi się poprawnie, to i tak sam proces dochodzenia do właściwego ruchu jest nie do przecenienia. To jest propozycja na zupełnie inną formułę uprawiania tego sportu. W wyraźnej kontrze do popularnego obecnie popytu na ludzi z żelaza, leczących niską samoocenę potrajaniem dystansów.
bjj
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 560
Rejestracja: 12 maja 2012, 19:39
Życiówka na 10k: 35:46
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kuj-Pom

Nieprzeczytany post

Oczywiście obserwuje projekt Sub9 od samego początku i czytam wszystko co wrzucasz. Czekałem na niego od czasu narodziny w temacie " Ambitny amator 2:50-2:55"
5km-16:48
10km - 35:46
ODPOWIEDZ