Teraz jest Śr, 24 kwietnia 2019, 18:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bianka16 - Zaczynając od zera - komentarze
Nowy postNapisane: Wt, 16 kwietnia 2019, 21:47 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Na razie z Parkrunem dałam spokój. Po tym jak zaraz za metą Smerfnej Piątki niemalże zwróciłam śniadanie, którego nie zjadłam i identyczna sytuacja powtórzyła się tydzień później na Parkrunie -przestraszyłam się.

Postanowiłam,że przez moment będę biegała sama. Mdłości miałam tak okropne, że wybierałam do biegania takie trasy, że nawet gdybym wylądowała z głową w krzakach, nie byłoby to dla mnie zbyt krępujące, a odruch ...mi się zdarzał.
Nie wiem co było przyczyna, być może właśnie to, że osłabiona chorobami, starałam się dawać z siebie wszystko na maxa widząc, że i tak mam ogromne tyły. Może to też zaczęło siedzieć w głowie?

Koleżanka podpowiedziała mi, że warto brać witaminy dla kobiet w ciąży. Biorę je do tej pory i ... jest całkiem przyzwoicie. Mdłości minęły. Staram się też przed każdym wybiegnięciem mimo wszystko coś zjeść. Wcześniej biegałam na głodniaka. Na Parkrunie coś mi się włącza i pędzę za wszystkimi, a to jednak jest dość mocno wymagające. Na razie odpuściłam, choć z pewnością na Parkrun jeszcze wrócę.

Druga sprawa to taka, że chciałam wrócić do treningów zaplanowanych przez Polar. Weekend jest jedynym czasem, kiedy mogę pozwolić sobie na przedreptanie 10km i to po lesie. Za nic nie dam rady zaliczyć szybkiej 5tki w sobotę i poprawić leśną dziesiątką na następny dzień. Kiedy przed kontuzją realizowałam plany Polara, widziałam jak, co prawda powolutku, jednak następował fajny postęp.

Stanęłam przed wyborem - 3 treningi według planu lecz bez Parkrunu, czy dwa, za to bez 10-tki w lesie.

Ostatnio edytowano Wt, 16 kwietnia 2019, 23:15 przez Bianka16, łącznie edytowano 1 raz

Nowy postNapisane: Wt, 16 kwietnia 2019, 23:11 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Bez śniadania nie odważyłbym się wyjść nawet na lekki trening. U mnie świetnie sprawdzał się "zestaw Małysza", czyli bułka z bananem. Po 10-15 minutach rozgrzewki w domu mogłem wyjść nawet na mocny trening i nie czułem się osłabiony.

5km: 18:55; 10km: 39:44

Nowy postNapisane: Śr, 17 kwietnia 2019, 18:17 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

U mnie każda, nawet najmniejsza przegryzka wiązała się z zabraniem toy-toya na plecy :hahaha:
Przez rok, prawie każde wyjście łączyło się nie tylko z pustym żołądkiem ale i stoperanem, a i to nie gwarantowało spokoju.
Od niedawna mój żołądek odpuścił i wreszcie przyzwyczaił się do wstrząsów. Przetrzymałam gada i musiał się "złamać".

Teraz przed wyjściem, mogę spokojnie zjeść kawałek chleba lub małą bułkę z dżemem.

Nowy postNapisane: Cz, 18 kwietnia 2019, 15:38 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Bianka16 napisał(a):
... pierwszy raz, w ogóle, biegłam obok roweru.

Mi się zdarzyło biec obok konia. :hejhej:
I nawet go przegoniłem. :orany:

pzdr :usmiech:

Nowy postNapisane: Śr, 24 kwietnia 2019, 00:46 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Rower na szczęście, nie może kopnąć :hahaha:

Nowy postNapisane: Śr, 24 kwietnia 2019, 08:27 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Elektryczny może :hejhej:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]