Bieganie to rozrywka dla ludzi o niezbyt subtelnej umysło...

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
Sylw3g
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3665
Rejestracja: 22 sty 2010, 23:47
Życiówka na 10k: 35:56
Życiówka w maratonie: 2:57:46
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Państwo prawa to takie państwo, w którym każdy człowiek może się w pełni rozwinąć jako osoba.
Bełkot rodem z TVN. Powiedzieć coś, z czego absolutnie nic nie wynika. To było zamierzone, czy rzeczywiście w to wierzysz? Mam nadzieję, że to pierwsze, bo inaczej zacząłbym się zastanawiać odnośnie tego Twojego poczucia posiadania wysokiej inteligencji, o którym tak często dajesz oznaki, kiedy już ktoś bardzo Ci zachodzi za skórę :tonieja: Chociaż z drugiej strony... Człowiek może być inteligentny, a przy tym po prostu nieświadomym.

Jedyne co o tym państwie mogę powiedzieć, to jest to, że jest totalniackie i traktuje nas jako swoich niewolników. W średniowieczu chłop pańszczyźniany pracował na swego pana 3 miesiące w roku, podczas gdy my teraz pracujemy na 630tys urzędników i miłościwie nam panujący rząd III RP tych miesięcy 7 (w rzeczywistości pracujemy więcej). Dlaczego jako niewolników? Bo tak samo jak Pan niewolnika może decydować o tym co jest dla niego dobre, tak i IIIRP decyduje o tym co jest dobre dla nas, regulując każdy aspekt naszego życia - przymusowe ubezpieczenie zdrowotne (które nie działa) i przymusowa składka emerytalna (której ja, mając wybór, nigdy bym nie płacił). Z tego też powodu nigdy nie pozwoli się nam posiadać broni palnej, bo niewolnikowi nie można dać bezpośrednich środków obrony. Wpaja się nam, że gdyby nie ta socjalistyczna opiekuńczość, to byśmy zginęli z głodu. Te państwo to jest zwyczajny oprawca, a nie żadne państwo prawa - republika byłaby takim państwem, a u nas natomiast jest demokracja, czyli brak poszanowania dla prawa w momeńcie, w którym większość tak sobie uzna (Najlepszy przykład; USA i Prawdziwi Republikanie i stanie na straży konstytucji vs Republikano-demokraci i sami Demokraci, którzy tą konstytucje za każdym razem wywracają). Dodać też należy, że u samych podstaw IIIRP leży okrągłostołowe kłamstwo, co już może charakteryzować ten twór polityczny.

Trochę wykraczam poza temat, ale skoro już zostałem uruchomiony... Prawo powinno być stanowione nie po to, a żeby urzędasy miały możliwość decydowania o koncesjach, pozwoleniach i rozporządzania cudzymi pieniędzmi na cudze potrzeby, a po to, żeby zwykły obywatel miał narzędzie do obrony przed państwowym totalitaryzmem - Ono ma dawać obywatelowi środki prawne i te bezpośrednie, a żeby mógł się bronić przed zbyt totalitarnymi zapędami państwa.. Z tą ideą była właśnie stworzona amerykańska konstytucja - która z każdym kolejnym rokiem jest obalana (począwszy od stworzenia FED-u).

No, wyłączam się.
Obrazek
BLOG | KOMENTARZE
5KM-17:19 10KM-35:56 15KM-55:18 (M.Czas) 21.1KM-1:18:41 42.2KM-2:57:46
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Uxmal
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 349
Rejestracja: 03 paź 2012, 02:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Meksyk
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Artykuł żenua, ale ile bicia piany!

Teraz wiadomo, czemu autor pisał takie bezedury.
Run Tequila-> blog o bieganiu w Meksyku

Tequila na Facebooku -> znajdź Meksyk i bieganie na fejsie
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2246
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

Sylw3g pisze:
Państwo prawa to takie państwo, w którym każdy człowiek może się w pełni rozwinąć jako osoba.
Bełkot rodem z TVN. Powiedzieć coś, z czego absolutnie nic nie wynika. To było zamierzone, czy rzeczywiście w to wierzysz? Mam nadzieję, że to pierwsze, bo inaczej zacząłbym się zastanawiać odnośnie tego Twojego poczucia posiadania wysokiej inteligencji, o którym tak często dajesz oznaki, kiedy już ktoś bardzo Ci zachodzi za skórę :tonieja: Chociaż z drugiej strony... Człowiek może być inteligentny, a przy tym po prostu nieświadomym.

Jedyne co o tym państwie mogę powiedzieć, to jest to, że jest totalniackie i traktuje nas jako swoich niewolników. W średniowieczu chłop pańszczyźniany pracował na swego pana 3 miesiące w roku, podczas gdy my teraz pracujemy na 630tys urzędników i miłościwie nam panujący rząd III RP tych miesięcy 7 (w rzeczywistości pracujemy więcej). Dlaczego jako niewolników? Bo tak samo jak Pan niewolnika może decydować o tym co jest dla niego dobre, tak i IIIRP decyduje o tym co jest dobre dla nas, regulując każdy aspekt naszego życia - przymusowe ubezpieczenie zdrowotne (które nie działa) i przymusowa składka emerytalna (której ja, mając wybór, nigdy bym nie płacił). Z tego też powodu nigdy nie pozwoli się nam posiadać broni palnej, bo niewolnikowi nie można dać bezpośrednich środków obrony. Wpaja się nam, że gdyby nie ta socjalistyczna opiekuńczość, to byśmy zginęli z głodu. Te państwo to jest zwyczajny oprawca, a nie żadne państwo prawa - republika byłaby takim państwem, a u nas natomiast jest demokracja, czyli brak poszanowania dla prawa w momeńcie, w którym większość tak sobie uzna (Najlepszy przykład; USA i Prawdziwi Republikanie i stanie na straży konstytucji vs Republikano-demokraci i sami Demokraci, którzy tą konstytucje za każdym razem wywracają). Dodać też należy, że u samych podstaw IIIRP leży okrągłostołowe kłamstwo, co już może charakteryzować ten twór polityczny.

Trochę wykraczam poza temat, ale skoro już zostałem uruchomiony... Prawo powinno być stanowione nie po to, a żeby urzędasy miały możliwość decydowania o koncesjach, pozwoleniach i rozporządzania cudzymi pieniędzmi na cudze potrzeby, a po to, żeby zwykły obywatel miał narzędzie do obrony przed państwowym totalitaryzmem - Ono ma dawać obywatelowi środki prawne i te bezpośrednie, a żeby mógł się bronić przed zbyt totalitarnymi zapędami państwa.. Z tą ideą była właśnie stworzona amerykańska konstytucja - która z każdym kolejnym rokiem jest obalana (począwszy od stworzenia FED-u).

No, wyłączam się.
Sylwek, dawno takich bredni nie czytałem.
Twój wpis jest dowodem na to, jak przekaz medialny, głównie interner, może spieprzyć komuś mózg.
Przestań szlochać, ściśnij się za jaja i spróbuj zmienić coś w swoim życiu. Nie szlochaj w przestrzeni medialnej, to jest obrzydliwe,...
Ach, no i dobrze że jest zakaz posiadania broni palnej. Jest realne niebezpieczeństwo, że kiedyś mógł byś palnąć sobie w łeb,...
Awatar użytkownika
fotman
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 25 wrz 2008, 15:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

Ryszard N. pisze:Sylwek, dawno takich bredni nie czytałem.
Twój wpis jest dowodem na to, jak przekaz medialny, głównie interner, może spieprzyć komuś mózg.
Przestań szlochać, ściśnij się za jaja i spróbuj zmienić coś w swoim życiu. Nie szlochaj w przestrzeni medialnej, to jest obrzydliwe,...
Ach, no i dobrze że jest zakaz posiadania broni palnej. Jest realne niebezpieczeństwo, że kiedyś mógł byś palnąć sobie w łeb,...
Rysiu, dawno nie czytałem na tym portalu postu (pomijam typowe trollowanie), który jak twój, składałby się wyłącznie z inwektyw. Właściwie twój post w niezmienionej formie mógłby być odpowiedzią na dowolny wpis, w dowolnym miejscu, na dowolny temat. Taki typowy onetowy rzyg pogardy.
Czyż nie powinno się trzymać jakiegoś poziomu w dojrzałym wieku?
Nie lubię człapać kilometrów. Wystarczy 400m.
'anything over 400m, I take a taxi' Jimson Lee www.speedendurance.com
O MOIM TRENINGU
KOMENTARZE NA TEMAT MOJEGO TRENINGU
Awatar użytkownika
Uxmal
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 349
Rejestracja: 03 paź 2012, 02:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Meksyk
Kontakt:

Nieprzeczytany post

fotman pisze: Czyż nie powinno się trzymać jakiegoś poziomu w dojrzałym wieku?
Jedno słowo odpowiedzi: politycy..... :bum: :hahaha:
Run Tequila-> blog o bieganiu w Meksyku

Tequila na Facebooku -> znajdź Meksyk i bieganie na fejsie
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13301
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Sylw3g pisze:
Państwo prawa to takie państwo, w którym każdy człowiek może się w pełni rozwinąć jako osoba.
Bełkot rodem z TVN. Powiedzieć coś, z czego absolutnie nic nie wynika. To było zamierzone, czy rzeczywiście w to wierzysz? Mam nadzieję, że to pierwsze, bo inaczej zacząłbym się zastanawiać odnośnie tego Twojego poczucia posiadania wysokiej inteligencji, o którym tak często dajesz oznaki, kiedy już ktoś bardzo Ci zachodzi za skórę :tonieja: Chociaż z drugiej strony... Człowiek może być inteligentny, a przy tym po prostu nieświadomym.

Jedyne co o tym państwie mogę powiedzieć, to jest to, że jest totalniackie i traktuje nas jako swoich niewolników. W średniowieczu chłop pańszczyźniany pracował na swego pana 3 miesiące w roku, podczas gdy my teraz pracujemy na 630tys urzędników i miłościwie nam panujący rząd III RP tych miesięcy 7 (w rzeczywistości pracujemy więcej). Dlaczego jako niewolników? Bo tak samo jak Pan niewolnika może decydować o tym co jest dla niego dobre, tak i IIIRP decyduje o tym co jest dobre dla nas, regulując każdy aspekt naszego życia - przymusowe ubezpieczenie zdrowotne (które nie działa) i przymusowa składka emerytalna (której ja, mając wybór, nigdy bym nie płacił). Z tego też powodu nigdy nie pozwoli się nam posiadać broni palnej, bo niewolnikowi nie można dać bezpośrednich środków obrony. Wpaja się nam, że gdyby nie ta socjalistyczna opiekuńczość, to byśmy zginęli z głodu. Te państwo to jest zwyczajny oprawca, a nie żadne państwo prawa - republika byłaby takim państwem, a u nas natomiast jest demokracja, czyli brak poszanowania dla prawa w momeńcie, w którym większość tak sobie uzna (Najlepszy przykład; USA i Prawdziwi Republikanie i stanie na straży konstytucji vs Republikano-demokraci i sami Demokraci, którzy tą konstytucje za każdym razem wywracają). Dodać też należy, że u samych podstaw IIIRP leży okrągłostołowe kłamstwo, co już może charakteryzować ten twór polityczny.

Trochę wykraczam poza temat, ale skoro już zostałem uruchomiony... Prawo powinno być stanowione nie po to, a żeby urzędasy miały możliwość decydowania o koncesjach, pozwoleniach i rozporządzania cudzymi pieniędzmi na cudze potrzeby, a po to, żeby zwykły obywatel miał narzędzie do obrony przed państwowym totalitaryzmem - Ono ma dawać obywatelowi środki prawne i te bezpośrednie, a żeby mógł się bronić przed zbyt totalitarnymi zapędami państwa.. Z tą ideą była właśnie stworzona amerykańska konstytucja - która z każdym kolejnym rokiem jest obalana (począwszy od stworzenia FED-u).

No, wyłączam się.
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Więcej nam takich (republikanów) jak Bush... i 3 wojna już nie tak daleko.

Pewnie! Każdemu karabinek do reki i walczymy z urzędnikami!! :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Awatar użytkownika
Sylw3g
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3665
Rejestracja: 22 sty 2010, 23:47
Życiówka na 10k: 35:56
Życiówka w maratonie: 2:57:46
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

No właśnie w tym tkwi cały szkopuł, że dzisiejsi Republikanie, to zwykli Demokraci, ale z innym logo. Stąd masz taki obraz.

Jest natomiast sporo prawdziwych republikanów, takich neo-ojców założycieli, ale media ich miażdżą i robią z nich wariatów - np Ron Paul.

Do słów Ryszarda się nie odnoszę; jak komuś zależy, to przeczyta co napisałem i sam oceni. A gdybym chciał się zabić, to nie musiałbym mieć do tego broni palnej :oczko:
Obrazek
BLOG | KOMENTARZE
5KM-17:19 10KM-35:56 15KM-55:18 (M.Czas) 21.1KM-1:18:41 42.2KM-2:57:46
fantom
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1984
Rejestracja: 14 cze 2011, 12:13
Życiówka na 10k: 42:21
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Podbije troche w temacie "Sport vs Prawicowi Publicysci". Terlikowskiemu nie spodobala sie wystawa zdjec polskich skoczkow narciarskich autorstwa Ewy Bilan-Stoch. Gole klaty na zdjeciach to jednak jest mega grzech trzeba przyznac. A tak na marginesie to nie mialem pojecia ze to az tacy gladiatorzy pomimo swojej kruchej sylwetki. Same zdjecia piekne.
Awatar użytkownika
zoltar7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5288
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:13
Życiówka na 10k: żenująca
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Publicyści o prawicowych poglądach to szczególna kategoria "dziennikarzy". Kiedyś czytałem artykuł o tym jak się sami między sobą żrą i obrażają. Przezabawne :ojoj: Gdyby ich zostawić samym sobie to przypuszczalnie pozagryzali by się na wzajem. :trup: Jak to się mówi: Tam gdzie rozum śpi tam budzą się demony.
Temu się darzy, kto dobrze waży.
Szczęśliwi kalorii nie liczą.
fantom
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1984
Rejestracja: 14 cze 2011, 12:13
Życiówka na 10k: 42:21
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Na domiar zlego znalazlem notke ze Terlikowski sprobowal kiedys BIEGAC !!! Nie wiem czy nadal to czyni ale juz sam fakt ze sprobowal biec dluzej niz 5 min Zdorta (podobno 6km) czyni z niego chyba leminga.
Awatar użytkownika
Sylw3g
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3665
Rejestracja: 22 sty 2010, 23:47
Życiówka na 10k: 35:56
Życiówka w maratonie: 2:57:46
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Kiedyś czytałem artykuł o tym jak się sami między sobą żrą i obrażają. Przezabawne :ojoj:
Ciekawe kto napisał tamten artykuł :tonieja: Czyżby lewicowi publicyści :hej: ? W takich kwestiach po prostu nie ma obiektywnych mediów, zoltar.

W ogóle to ja bym uważał z określeniem "prawicowi publicyści", bo takowych u nas w kraju jest niewielu. Może was zaskoczę, ale bycie katolikiem nie jest równoznaczne z posiadaniem prawicowych poglądów - vide PiS, który ma momentami poglądy bardziej lewicowe niż samo SLD.

Najsmutniejsze u nas w kraju jednak jest to, że ludzie nie wiedzą tak naprawdę czym charakteryzuje się prawica i lewica, przez co nie odróżniają jednych od drugich. Mnóstwo wyborców/sympatyków środowisk PiS-owskich uważa siebie za osoby o poglądach prawicowych, kiedy tak naprawdę jest zupełnie inaczej i żyją w błogiej nieświadomości. Zresztą, jeżeli środowisko, które mówi, że jest spadkobiercą przedwojennego PPS-u (Polska Partia SOCJALISTYCZNA), widzi pozytywy w Gierkowskim zadłużaniu kraju i życiu na kredyt, i określa się przy tym jako prawica, to ja nie mam pytań i załamuje ręce. Wszedłem na temat PiSu przez wspomnianego wyżej Terlikowskiego (chyba nie mamy wątpliwości co do jego sympatii), którego moim zdaniem trzeba określać jako publicystę katolickiego, aniżeli prawicowego.

Wracając z Off-topicowania...
Autor artykułu to po prostu ignorant, który nie zadał sobie trudu zagłębienia się w temat - w GW i TVN swego czasu wypisywano o biegaczach równie mało pochlebne rzeczy. Tutaj akurat sfery ideologicznej bym się nie doszukiwał, a po prostu niezrozumienia tematu i szukania na siłę dziury w całym.
Obrazek
BLOG | KOMENTARZE
5KM-17:19 10KM-35:56 15KM-55:18 (M.Czas) 21.1KM-1:18:41 42.2KM-2:57:46
fantom
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1984
Rejestracja: 14 cze 2011, 12:13
Życiówka na 10k: 42:21
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Sylw3g pisze: W ogóle to ja bym uważał z określeniem "prawicowi publicyści", bo takowych u nas w kraju jest niewielu. Może was zaskoczę, ale bycie katolikiem nie jest równoznaczne z posiadaniem prawicowych poglądów - vide PiS, który ma momentami poglądy bardziej lewicowe niż samo SLD.
.
Swiatopogloadowo w Polsce prawica=katolicyzm, lewica=laicyzm - gospodarczo roznice sa bardziej plynne. I tak prawicowy swiatopogladowo PIS jest socjalistyczny gospodarczo natomiast swiatopogladowo lewicujace SLD gospodarczo jest bardziej liberalne. Ot takie polskie koszmarki...
Kolaj
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 654
Rejestracja: 23 lis 2012, 18:53
Życiówka na 10k: 48
Życiówka w maratonie: 4:50
Lokalizacja: Piaseczno k/Warszawy

Nieprzeczytany post

Uxmal pisze:Artykuł żenua, ale ile bicia piany!

Teraz wiadomo, czemu autor pisał takie bezedury.
Popcorn już dawno mi się skończył a koledzy niestrudzenie konsumują własny ogon. Idę po megapakę.
blink
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 788
Rejestracja: 14 wrz 2010, 10:31
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Beskid

Nieprzeczytany post

cyt: „Znam niezmiernie zapracowanych ludzi, którzy nie mają czasu, aby raz w tygodniu spędzić w kościele trzy kwadranse, za to wstają codziennie przed świtem, aby pobiegać sobie przez dwie godziny...”

Wygląda i na to, że ów Zdort też jest, jako i biegacze, wyznawcą... Czasu. Nie wiem tylko dla czego uważa, że siedzenie na Czas w kościele... jest lepsze od na Czas biegania?
Każdy pije według własnego pragnienia...

Obrazek
Awatar użytkownika
wojtek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 10535
Rejestracja: 19 cze 2001, 04:38
Życiówka na 10k: 30:59
Życiówka w maratonie: 2:18
Lokalizacja: lokalna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Pamietam jak w czasach elitarmosci biegania jakis platfus idacy na msze w Lasku Bielanskim byl wybitnie obrazony widokiem nas, biegnacych radosnie po drodze, i wydarl swoja jape:

"do kosciola, cholera jasna, a nie bieganie jakies uprawiac!"
Articles in English:
http://www.examiner.com/atlanta-sports-gear-in-atlanta/wojtek-wysocki

Looking back:
http://bieganie.pl/?cat=37

Jutup: http://www.youtube.com/user/wojtek1425/videos?view=0
ODPOWIEDZ