PROJEKT SUB 9

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13294
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Skoor pisze: ale KK będzie oponował wiec kiepsko z nami będzie raczej ;)
Moze w PL tego nie widać, ale KK i inne nie wytrzymają raczej jeszcze 2-3 generacji.
New Balance but biegowy
Tark
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 165
Rejestracja: 27 cze 2013, 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Kilka postów wcześniej był przykład jakiegoś jegomościa w wieku 50 lat co to ma masę mięśni , dużą kadencję i biega ultra.Spojrzałem na wygląd tego (zawodnika) i ........ poczytałem jego bloga------Chwyć teraz kartkę papieru i długopis. Każdego dnia, dla wzrostu, biorę jedną tabletkę każdego zewnętrznego testosteronu w A.M. i P.M. z laboratorium Limit Labs o nazwie Super Nova, wraz z kolejnym produktem LLL, Halo-Zol i anabolicznym optymalizatorem z LLL, a ja biorę dwie tabletki wczesnym i późnym produktem o nazwie Mega Shred. Wszystkie te rzeczy są dla szczupłego przyrostu masy ciała i to działa. Wieczorem po pracy, obniżam trochę Xyience i ruszam na siłownię, bo wiem, że na tych suplementach nie odczuję męczących skutków podnoszenia prawie tak dużo. Ciężko mi wychodzi z siłowni, bo nie jestem zmęczony.------Powoływanie się na takie autorytety nie jest najlepsze.Najciekawsze że taki (zawodnik) startuje , pisze książki a ludzie to łykają.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12388
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jak na razie to ten jegomość łyka. Być może próbuje połączyć siłkę z bieganiem i żal mu odpuszczać któregokolwiek z nich.
Keri
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1625
Rejestracja: 17 gru 2012, 13:28
Życiówka w maratonie: 2:59:50

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Eugenika ma już blisko 300 lat, więc nie wymyślił jej Hitler, a z nim się niestety kojarzy ten termin. Eugenika na poziomie genu wydaje się niezwykle ciekawą jej odsłoną. O nowych niebezpieczeństwach z tym związanych piszą współcześni myśliciele. Warto posłuchać, co mają do powiedzenia.
A mało kto wie, że palma pierwszeństwa w zastosowaniu tego podejścia w praktyce jest w rękach Amerykanów, gdzie już w XIX wieku wiele stanów wprowadziło prawo małżeńskie oparte na kryteriach eugenicznych.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12388
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mezalianse też można podczepić pod eugenikę. Negatywną z punktu widzenia statusu społecznego. Całkiem pozytywną z punktu widzenia odświeżania puli genowej. To co ustalamy obecnie, czyli wolność wyboru, prawa jednostki, elementarne poczucie sprawiedliwości itd., nie występuje w naturze i nie może w niej wystąpić właśnie ze względu na imperatyw przetrwania gatunku. Jeżeli wszystkim dobrze się żyje, nie są dyskryminowani i mają równe prawa, to kończy się niesprawiedliwa ewolucja chroniąca genom przed degeneracją i trzeba rozejrzeć się za alternatywą. Współczesna eugenika jest taką alternatywą. Problemem są rozterki etyczne, ale też niesprawiedliwy dostęp do nowych technologii. To będzie w pierwszej kolejności zabawka dla elit pragnących, jak to zawsze było w naszej historii, oddzielić się od plebsu murem. Dotąd ten mur dość łatwo było sforsować byle rewolucją. W przyszłości takim murem może być odmienny genom, na zawsze skazujący plebs na swoje miejsce w szeregu. Przy takim scenariuszu, dzisiejsze ogłupianie plebsu reklamą i socjotechniką jest prymitywne jak konstrukcja cepa.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12388
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
grejpfrut86
Wyga
Wyga
Posty: 93
Rejestracja: 18 mar 2017, 21:23
Życiówka na 10k: 36:40
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tark pisze:Każdego dnia, dla wzrostu, biorę jedną tabletkę każdego zewnętrznego testosteronu w A.M. i P.M. z laboratorium Limit Labs o nazwie Super Nova, wraz z kolejnym produktem LLL, Halo-Zol i anabolicznym optymalizatorem z LLL, a ja biorę dwie tabletki wczesnym i późnym produktem o nazwie Mega Shred. Wszystkie te rzeczy są dla szczupłego przyrostu masy ciała i to działa. Wieczorem po pracy, obniżam trochę Xyience i ruszam na siłownię, bo wiem, że na tych suplementach nie odczuję męczących skutków podnoszenia prawie tak dużo. Ciężko mi wychodzi z siłowni, bo nie jestem zmęczony
Proszę o linka, nie mogę znaleźć a chętnie poczytam :taktak:
marekwozniczka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2014, 07:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czy szerokie stawianie stóp to ma być stały docelowy efekt, czy tylko treningowy element zwiększający sztywność odbicia w okresie nauki?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12388
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To jest element wchodzący w skład tzw. przesterowań. Celem jest wyczuwanie wzrostu lub spadku siły sprężynowania. Różne przesterowania służą właśnie temu celowi. Ostatecznie zawodnik osiąga optymalną geometrię będącą wypadkową jego cech anatomicznych i maksymalnego sprężynowania w danych warunkach.
Tark
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 165
Rejestracja: 27 cze 2013, 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Ta siła sprężynowania zaciekawiła mnie.Czy wieloskoki też służą jej kształtowaniu ?
Ostatnio zmieniony 26 paź 2018, 11:55 przez Tark, łącznie zmieniany 1 raz.
Tark
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 165
Rejestracja: 27 cze 2013, 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

grejpfrut86 pisze:
Tark pisze:Każdego dnia, dla wzrostu, biorę jedną tabletkę każdego zewnętrznego testosteronu w A.M. i P.M. z laboratorium Limit Labs o nazwie Super Nova, wraz z kolejnym produktem LLL, Halo-Zol i anabolicznym optymalizatorem z LLL, a ja biorę dwie tabletki wczesnym i późnym produktem o nazwie Mega Shred. Wszystkie te rzeczy są dla szczupłego przyrostu masy ciała i to działa. Wieczorem po pracy, obniżam trochę Xyience i ruszam na siłownię, bo wiem, że na tych suplementach nie odczuję męczących skutków podnoszenia prawie tak dużo. Ciężko mi wychodzi z siłowni, bo nie jestem zmęczony
Proszę o linka, nie mogę znaleźć a chętnie poczytam :taktak:
Włala , link do bloga pana steryda - //www.cameronhanes.com/2011/07/wanna-pile ... ns/http://
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12388
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Problem z wieloskokiem polega na tym, że generuje za duże przeciążenie i ćwiczenie pozostaje poza kontrolą. Nikt jak na razie sobie z tym nie radzi, no może trójskoczkowie, ale ich trening to incydentalna praca eksplozywna. Istnieją łagodniejsze formy ćwiczeń oparte na rytmie wieloskoku, które można w zadowalający sposób kontrolować.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13294
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Problem z wieloskokiem polega na tym, że generuje za duże przeciążenie i ćwiczenie pozostaje poza kontrolą. Nikt jak na razie sobie z tym nie radzi, no może trójskoczkowie, ale ich trening to incydentalna praca eksplozywna. Istnieją łagodniejsze formy ćwiczeń oparte na rytmie wieloskoku, które można w zadowalający sposób kontrolować.
Sa inne zdania na ten temat.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12388
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Na szczęście każdego obowiązują te same prawa fizyki, co mocno redukuje pole dla własnego zdania.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12388
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

ODPOWIEDZ