Badwater i Artur Kujawiński

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
KrzysiekJ
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1571
Rejestracja: 06 lis 2013, 16:29
Życiówka na 10k: 38:00 z treningu
Życiówka w maratonie: 2:57:26 atest
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

Jakiś czas temu było sporo dyskusji na temat problemów organizatorów Maniackiej.

Dzisiaj znalazłem taką informację:

http://www.festiwalbiegowy.pl/biegajacy ... o7T2Uuou1s

Gratulacje dla Artura Kujawińskiego.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Nie rozumiem tego co napisałeś. Była mowa o tym, że Artur Kujawiński zachował się wobec swoich kolegów nieuczciwie, mówiąc wprost oni nazwali go oszustem, a Ty odnosisz sie do tej historii, podłączasz jakąś autopromującą go historyjkę i mu gratulujesz? Czego? Że mimo wszystko udalo mu sie "nie zabrudzić" a przynajmniej nie na tyle, żeby Festiwal Biegowy nie chcial o nim napisać? Nie rozumiem wogole co chciałeś nam powiedzieć.
Awatar użytkownika
KrzysiekJ
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1571
Rejestracja: 06 lis 2013, 16:29
Życiówka na 10k: 38:00 z treningu
Życiówka w maratonie: 2:57:26 atest
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

Zwyczajnie skojarzyłem człowieka z tamtą historią. Gdyby nie "rozgrywki" wokół Maniackiej nawet nie wiedziałbym (i pewnie wielu innych czytelników bieganie.pl) kto to jest.

Gratuluję mu kwalifikacji. Nie ma w tym żadnej ironii.
Było nie było impreza elitarna i dla biegacza to spore wyróżnienie.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Dziękuję Krzysiek za kibicowanie. Cóż niektórzy źle mi życzyli ale i tym razem najtrudniejszy bieg ultra nie złamał mnie.

Mam wokół siebie wspaniałych ludzi, pomówienia, hejtowanie, złe życzenia nic nie dadzą...

Bieg był piekielnie trudny, powstanie o tym film dokumentalny, na pewno też foto-relacja. Teraz te kilka osób jest mocno poirytowanych czego dają wyraz na FB :))) tym że niestety nie poległem. Mam zbyt silny charakter, systematyczność w przygotowaniach i grono wspierających przyjaciół.

Dziękuję wszystkim, którzy myślami wspierali mnie na trasie, to bardzo pomagało w czasie kryzysów. Jeśli kogoś interesuje jakie są uczucia podczas biegu to jeśli się nie traci świadomości, nie wymiotuje się to jest się świadkiem wlasnego konania na pustyni w temperaturze 52-53C. Ale całym Teamem daliśmy radę ;) Teraz uruchamiamy dźwignię by cel charytatywny nabrał rozmachu, musimy uratować ludzkie życie. Dziękuję w imieniu całego zespołu Badwater Poland Team
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Dziękuję!!! To była rekordowa edycja, na 99 uczestników 30 odpadło. Była też rekordowo gorąca. Omdlenia i wymioty u ludzi zaczęły się już koło 50 kilometra. Poważne kłopoty miał też dwukrotny zwycięzca i aktualny rekordzista trasy Pete Kostelnick. Powietrze w nocy od samego startu było tak gęste ,że biegło się jak w smole lub jakby się miało ciężarki przyczepione do nóg. Gdy normalnie 50km robi się na luzie tutaj człowiek miał wrażenie jakby już przebiegł 80-100km. Wiele by można opowiadać, istne piekło i walka o przetrwanie ;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Pan Cogito
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 06 paź 2017, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czy to ten sam Artur Kujawiński który oszukał swoich kolegów i koleżanki przy okazji organizacji Maniackiej Dziesiątki ?
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Pan Cogito pisze:Czy to ten sam Artur Kujawiński który oszukał swoich kolegów i koleżanki przy okazji organizacji Maniackiej Dziesiątki ?
A gdzie padło takie stwierdzenie? Mam nadzieję,że na takie pomówienie masz twardy dowód skoro wymieniasz mnie z imienia i nazwiska?

Wygodniej oczywiście pisać pod przykrywką zatem jeżeli tak to gryzie to jest okazja w październiku na Expo w Poznaniu podejść i osobiście zapytać. Twoje IP oczywiście łatwo zlokalizować ale mogę podać numer stoiska na Expo jeśli jest taka potrzeba.
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Agnusia93
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:51
Życiówka na 10k: 59:57
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Częstochowa

Nieprzeczytany post

Arti pisze:
Pan Cogito pisze:Czy to ten sam Artur Kujawiński który oszukał swoich kolegów i koleżanki przy okazji organizacji Maniackiej Dziesiątki ?
A gdzie padło takie stwierdzenie? Mam nadzieję,że na takie pomówienie masz twardy dowód skoro wymieniasz mnie z imienia i nazwiska?

Wygodniej oczywiście pisać pod przykrywką zatem jeżeli tak to gryzie to jest okazja w październiku na Expo w Poznaniu podejść i osobiście zapytać. Twoje IP oczywiście łatwo zlokalizować ale mogę podać numer stoiska na Expo jeśli jest taka potrzeba.

Ha ha ha. Jak ja uwielbiam jak ktoś wypowiada się w tematach typowo informatycznych, o których usłyszał w telewizji lub gdzie indziej, a tak naprawdę nie wie nic. Po za tym to internet, każdy ma prawo pisać co chce.

Pozdrawiam inż. Informatyki specjalizacja Bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych.
[b]5km - 27:10[/b] Silesia Marathon 01.10.2023
[b]10km - 56:03[/b] Silesia Marathon 01.10.2023
[b]HM Silesia - 02:09:30[/b] 01.10.2023

[url=viewtopic.php?f=28&t=57794]Komentarze do bloga[/url]
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

Agnusia93 pisze:... Po za tym to internet, każdy ma prawo pisać co chce.
To niemożliwe aby inż. informatyki mógł sformułować takie stwierdzenie. :)
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
Awatar użytkownika
faraon828
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 389
Rejestracja: 29 sty 2016, 08:39
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:48,30
Lokalizacja: Olsztyn/Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Nieprzeczytany post

jak to niemożliwe? Przecież "to internet, każdy ma prawo pisać co chce"

;-)
Agnusia93
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 476
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:51
Życiówka na 10k: 59:57
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Częstochowa

Nieprzeczytany post

oj panowie panowie :hahaha:

Pisać i można ale nie wspomniałam nic o skutkach tego pisania:D Swoją drogą inaczej by nie było cyber przemocy jakby każda treść była sprawdzana, kontrolowana itp... A przecież obecnie głównie to robią booty a dopiero na dalszym etapie ludzie.
Widać to bardzo dobrze na youtubie i zasadzie "łamania praw autorskich" Ale to taka ciekawostka:) Już nie spamuję.
[b]5km - 27:10[/b] Silesia Marathon 01.10.2023
[b]10km - 56:03[/b] Silesia Marathon 01.10.2023
[b]HM Silesia - 02:09:30[/b] 01.10.2023

[url=viewtopic.php?f=28&t=57794]Komentarze do bloga[/url]
Pan Cogito
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 06 paź 2017, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Arti pisze:
Pan Cogito pisze:Czy to ten sam Artur Kujawiński który oszukał swoich kolegów i koleżanki przy okazji organizacji Maniackiej Dziesiątki ?
A gdzie padło takie stwierdzenie? Mam nadzieję,że na takie pomówienie masz twardy dowód skoro wymieniasz mnie z imienia i nazwiska?
Artur Kujawiński jest w tytule wątku.
A jeśli chodzi o oszustwo, to ja powtarzam to co o nim mówią koledzy i koleżanki (jak rozumiem byli koledzy i koleżanki), a co było omawiane tutaj:
viewtopic.php?f=10&t=54062
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

@Pan Cogito a czy ten wątek też dotyczy tej sprawy? Ten sam tytuł, na który się powołałeś, mówi o czym innym.
Przecież można nadal pisać w podlinkowanym wątku dotyczącym sprawy.

Nie jestem z Poznania, nie znam Artura Kujawińskiego, nikogo nie oskarżam i nie bronię.

Odnoszę się jedynie do tego, czego dotyczy ten wątek i tego dokonania gratuluję.

Prośba do Admina o przeczyszczenie zbędnej dyskusji w tym wątku. Może też być z tym moim postem.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Dziękuję keiw ;)

Pan Cogito który nie jest incognito, proponuję aby zedytował swój post, inaczej mamy do czynienia z pomówieniem i z niesławieniem.

Można zadać pytanie czy to ta sama osoba z wątku... tu link ,zamiast używać imienia i nazwiska i słów karalnych.
Nie zwalnia również stwierdzeniem iż powtarza się słowa innych szczególnie ,że we wstawionym wątku takie sformułowanie nie padło.

Wątek dotyczy Badwater i jak kogoś interesuje na ten temat chętnie opowiem ;)
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
ODPOWIEDZ