Fizjoterapeuta Kraków

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
pluszak144
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2018, 17:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam :hejhej: Czy ktoś może polecić, sprawdzonych specjalistów fizjoterapeutów w Krakowie ?
New Balance but biegowy
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A ten Grzegorz Raś to jest niedoświadczony, słaby, początkujący, nieobyty, bez dorobku fizjoterapeuta, że musi się do takiej nieuczciwej reklamy posuwać?
A Bodymove Kraków to jakaś nieznana, słaba, bez sukcesów, przychodnia źle robiąca wkładki, że ma niezadowolonych klientów i musi się w nieetyczny sposób Bodymove Kraków reklamować?
bosak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1083
Rejestracja: 10 lut 2012, 17:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

to chyba nie ten wątek? :hej: :hahaha:
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wątek właściwy, ale ktoś już usunął opinię "zachwyconego pacjenta", która to była jego jedynym wpisem na tym forum.
To jego właśnie prosiłem o doprecyzowanie wypowiedzi. Może się jeszcze doczekam ;-)
Awatar użytkownika
Andrzej G
Wyga
Wyga
Posty: 77
Rejestracja: 16 sie 2004, 11:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

I właściwie znów (może nieuświadomiona ale) właściwie czysta reklama. Można się wkurzyć czytając, że ktoś uważa, że kryteria zakwalifikowania fizjoterapeuty do grupy "dobrych" to:
"Spory ośrodek, wielu fizjoterapeutów. Całkiem dobre ceny."
Tak wielu niedouków spotkałem, że takie "merytoryczne" zachęcanie spowodowałoby u mnie podejrzliwie podchodzenie do tej firmy. A podana firma to firma, a nie sprawdzony rehabilitant.
alyjen
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 23 sie 2016, 09:02
Życiówka na 10k: 52:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ustalę czy moja bierze jeszcze jakiś pacjentów i podeślę dane kontaktowe. Mnie wyciągnęła bark spod nożna (w połączeniu, z dobrym chirurgiem, który zamiast ciąć kazał dać sobie jeszcze jedną szansę na fizjo) i od ponad pół roku tak ze dwa razy w miesiącu wpadam w kwestii układania treningu, kontroli postępów itp. z perspektywy czasu mogę szczerze napisać, że to jedna z tych osób, które po spotkaniu zmieniają nasze życie na lepsze.

Widziałem, że biegaczy z czysto biegowymi problemami też prowadzi, rehabilitacja + trening personalny, jak pisałem na wstępie, wezmę zgodę na udostępnienie danych i podeślę.
kilkor
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 22 lut 2015, 15:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Polecam Misiewicza . Przyjmuje na Reymonta koło Stadionu . Zajmuje się m.in 1 drużyną Wisły
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

@ lorimert
I specjalnie się tu zalogowałeś żeby napisać, że "znajomy chodził i z tego co mówił..." ?
KFZFIZJO
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 17 lut 2019, 18:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Krakowska Fabryka Zdrowia, zajmują się głównie sportowcami ale nie tylko :) Tutaj strona https://reha-kfz.pl/blog/
Awatar użytkownika
Arasso
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 570
Rejestracja: 22 maja 2014, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

KFZFIZJO pisze:Krakowska Fabryka Zdrowia, zajmują się głównie sportowcami ale nie tylko :)
Pracujesz tam?
"Life can pull you down but running will always lift you up."
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

tamla pisze:No niestety ale sytuacja obecnie jeśli chodzi o rehabilitację na fundusz wygląda dramatycznie.
Dramatycznie wygląda sytuacja opieki zdrowotnej w całości, w fizjoterapii tylko bardziej wyraźnie to widać, jeśli już ktoś tam trafi i ma w ogóle świadomość, jak ważna jest to dziedzina. Śmiem twierdzić, że większość ludzi nie ma tej świadomości i dlatego jest to chyba najmniej dofinansowane ogniwo, gdzie trzeba czekać miesiącami na wizytę u fizjoterapeutów po studiach, zatrudnianych na umowy śmieciowe, a z drugiej strony większość ludzi po tych studiach ma problem ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy w zawodzie.
Ale nasi panujący wyznają pogląd, że to dramatycznie niskie finansowanie ochrony zdrowia nam wystarczy, bo sami sobie zapłacimy za co trzeba a lekarze, pielęgniarze i paramedycy będą pracowali za miskę ryżu z samego poczucia tzw. misji.
ODPOWIEDZ