Suunto Spartan Sport- pytanie i problem :)

Nikonem
Wyga
Wyga
Posty: 112
Rejestracja: 29 sty 2018, 04:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Nieprzeczytany post

Ja jeszce nie połączyłem się z aplikacja na smartfonie ani razu. Łączy się tylko z samym telefonem przez Bluetooth. Z aplikacją nie. W pasku HR wymieniłem baterię, zegarmistrz ją sprawdził przed włożeniem i wszystko jest O.K.
New Balance but biegowy
jejstarka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2018, 22:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć ;)
Mam Spartan suunto sport wrist hr. Niestety, nie mogę połączyć zegarka z kontem suunto ani inna aplikacja mobilna.
Dodatkowo... czy ktoś wie jak ewentualnie ustawia się funkcje krokomierza?? Ledwo wstanę rano a mam już naboje ponad 1000 kroków ;P Dotychczas miałam Fitbita, gdzie można było określić długość jednego kroku itd.... jest tutaj coś takiego??
mumek1916
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2020, 07:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam

Czy jest mozliwosc aktualizacji map? Po zgraniu treningu przegladalem swoja trase i widze, ze mapy w trybie satelitarnym sa conajmniej z przed 5-6 lat
martek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 30 lis 2019, 09:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

mumek1916 pisze:Witam

Czy jest mozliwosc aktualizacji map? Po zgraniu treningu przegladalem swoja trase i widze, ze mapy w trybie satelitarnym sa conajmniej z przed 5-6 lat
własnie przesiadlem sie z garmina na suunto i tez mi sie to rzucilo w oczy mega przestarzala mapa satelitarna w suunto app, w garmin connect o niebo lepiej to wyglada
ODPOWIEDZ