GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Z bieganiem jak z jedzeniem. Raz się ma apetyt na schabowego, raz na jajko, a raz trzeba zjeść to, co dają :taktak: . Dzisiaj jak to w poniedziałki mam post- od biegania oczywiście :hejhej: . To nie oznacza, że wy możecie pościć :nienie: . Zafundujcie sobie w zależności od waszego apetytu odpowiedni kilometraż :taktak: . Dla jednego niech będzie to wykwintne danie w postaci dwudziestu kilometrów a dla innego dobra kanapka z serkiem, szyneczką sałatą i jajeczkiem pod postacią 5 kilometrów :hejhej: . Tak, więc dla każdego coś smacznego :lalala: . Jako że nastał czas pięknych chyba zimowych ferii to szkoła zamknięta i siatkówki niet :echech: . Wznawiamy ją od marca bo jak sami zauważyliście zabawa przy tym przednia :hahaha: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: vel Kucharz :hejhej: vel Prezes. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kobiety są jak róże subtelne, delikatne i piękne, więc idealnie będą się komponowały w naszym zrewitalizowanym parku miejskim przebiegając miedzy innymi koło ogrodu różanego :uuusmiech: . Wszystko to już 8 marca w Biegu Kobiet, który dla nich organizujemy :hej: . Przypominamy, więc że o godzinie 18.00 dajemy wam możliwość dopisania się na listę startową, którą zwiększyliśmy do 150 uczestniczek. Pozdrawiamy organizatorzy Akademia Biegania & MORiW.

ZAPISY : http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

“Jeśli biegasz jesteś biegaczem. I nie ma znaczenia jak szybko ani jak daleko biegasz. Nie ma znaczenia czy dziś jest Twój pierwszy dzień czy biegasz już dwadzieścia lat. Tu nie ma żadnego testu, licencji ani karty członkowskiej. Po prostu biegasz.” John Bingham.

Dziewczyny jesteście niesamowite :uuusmiech: . Tym razem dodatkowa pula 50 miejsc na „Bieg Kobiet” rozeszła się w ciągu 1.30 słownie półtorej godziny :szok: . Jestem ciekaw jak my chłopacy ogarniemy taki babiniec :hejhej: , ale dla was warto :taktak: . Pozdrawiam Andrzej. :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Biegam by biegać, czasami padam by wstać, wstaję by żyć, żyję by lśnić :hejhej: . Czas na poranne bieganie i ładowanie energii na dalszą część dnia :taktak: . Czeka mnie jeszcze małe, co nieco zwane śledzikiem. Najprościej rzecz ujmując – ostatni dzień ostatków, czyli wtorek przed Środą Popielcową. A jednocześnie ostatnia okazja, by nagrzeszyć przed Wielkim Postem :hej: . Oczywiście jutro dalsze magazynowanie endorfin pomnożone przez, dwa bo z wami :taktak: . Chyba nie muszę przypominać, że to godzina 18.00. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

ŚLEDZIE są zdrowe i mają mało kalorii. Wartość odżywcza śledzi

http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/ ... 34794.html


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Podobno Chuck Noris przebiegł 5 minut w dwie sekundy :hahaha: . Jestem ciekaw, komu z naszych biegaczy uda się tego dokonać na dzisiejszym popołudniowym treningu :hejhej: . Mi po wczorajszym śledziku i małej imprezce u przyjaciół raczej to nie wyjdzie :bum: . Chociaż poczekajcie znam jednego gościa od nas, który zna wiele skrótów :hahaha: :hejhej: . W ten humorystyczny sposób zapraszam wszystkich na rondo Popiełuszki skąd startujemy na trasę :taktak: jak zawsze o 18.00. Pewnie zrobimy mały podział, bo słyszałem, że są zainteresowani podbiegami :szok: . Przypominam chłopakom, że nadal zbieram po 10 zł na Dzień Kobiet :taktak: . Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Choroby objawiające się nadpotliwością

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1015 ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Lubię te swoje bieganie :uuusmiech: . Bieganie mnie fascynuje :taktak: . Mogę biec i biec godzinami :taktak: . Niestety skąd tylko ten czas brać skoro w takim doborowym towarzystwie, jakie mam w naszej Akademii Biegania tak szybko on upływa :echech: . Dziękuję za dzisiejszy trening :uuusmiech: . Jak zawsze ekipa spora i chętna na bieganie :taktak: . Również i tym razem jedni wybrali mocny trening w postaci schodów i podbiegów a druga wycieczkę do parku. Super o to chodzi kochani. Dobranoc. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . Nie wiem jak wy, ale ja biegając swoje poranne treningi patrzę zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więce :taktak: j. Dzięki temu osiągam stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych :nienie: . Czas, więc założyć moje buty biegowe i wyruszyć na trasę :taktak: . Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

O co chodzi z tym slow joggingiem?

http://polskabiega.sport.pl/blogi/run/2 ... #BoxRekrCz


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
SportZdrowieKondycja
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2015, 12:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No no no...
Slowjogging wydaje się nowością w biegowym świecie zwłaszcza dla początkujących może stać się alternatywną opcją rozpoczęcia biegania.
Są ludzie, którzy obawiają się krytycznych uwag ze strony innych ludzi gdy robią marszobiegi itp.
Często uciekają przed światem by trenować.
Slowjogging może stać się przepustką do tego by rozpocząć bieganie :)
Nie musisz być zawodowcem by trenować jak profesjonalista
Dołącz do Drużyny Sport Zdrowie Kondycja

Popraw swoje zdrowie, wyniki i samopoczucie
e-mail- sportzdrowiekondycja.team@gmail.com
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

SportZdrowieKondycja pisze:No no no...
Slowjogging wydaje się nowością w biegowym świecie zwłaszcza dla początkujących może stać się alternatywną opcją rozpoczęcia biegania.
Są ludzie, którzy obawiają się krytycznych uwag ze strony innych ludzi gdy robią marszobiegi itp.
Często uciekają przed światem by trenować.
Slowjogging może stać się przepustką do tego by rozpocząć bieganie :)
Slow jogging wcale nie jest nowością. Jego początki sięgają lat 70 zeszłego stulecia. Ta metoda biegania powstała w celu leczeniu dolegliwości związanych z życiem we współczesnym świecie, w którym coraz więcej osób cierpi na liczne choroby cywilizacyjne. Dopiero jednak w roku 1995 jego pozytywne aspekty zostały potwierdzone przez Amerykańskie Towarzystwo Medycy Sportowej. Slow jogging sprawdza się dobrze jako środek rehabilitacyjny osób, które ucierpiały w wypadkach komunikacyjnych lub doznały poważnej kontuzji w trakcie treningu. Oczywiście jak najbardziej zalecany jest dla tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z bieganiem. ;)
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Z bieganiem jest jak z paralitykiem - jednego dnia idzie, drugiego nie. :hejhej: Pewnie i wam się tak zdarzało, ale nie ma się, co zrażać :nienie: . Nie wszystkie treningi muszą być na najwyższych obrotach. Ciągle powtarzam i będę, że bieganiem mamy się cieszyć i bawić a nie się zażynać. Nie tędy droga do sukcesu. Już samo to, że się ruszamy, przychodzimy na wspólne treningi, rozmawiamy o zdrowym trybie jest sukcesem i tego się trzymajmy :taktak: . Jutro widzimy się zwyczajowo o godzinie 09.00 przed plażą miejską na naszym treningu w ramach Akademii Biegania :uuusmiech: . Wyjątkowo w tą sobotę odpuszczamy sobie saunę a z morsowaniem to, kto jak chce. Dziewczyny w ramach przygotowań do maratonu chcą w ten dzień zrobić sobie długie wybieganie i pewnie im troszeczkę czasu na to zejdzie :taktak: :uuusmiech: . Ja również realizuję w tym tygodniu specjalny plan wytrzymałościowy :szok: , więc i mi nie za bardzo pasuje morsowanie oraz sauna. Jednak kolejny tydzień bez zmian :taktak: . Oczywiście nie widzę przeciwskazań jak ktoś chce się wygrzać to można zamówić tylko trzeba wziąć pod uwagę, że koszt przy małej ilości osób są większe. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu oraz pogody ducha-Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nadzieja nieustanna -maluje swą barwą nasze losy, byśmy nie ustawali w drodze nawet wtedy, gdy nie jest ona prosta, ani łatwa :taktak: . Nasza Akademia Biegania ciągle się rozrasta :taktak: , ewoluuje, co jest dobrym prognostykiem na dalsze lata :uuusmiech: . Pomysłów nam nie brakuje chętnych do pomocy również oraz samych biegaczy tym bardziej :usmiech: . Grudziądz naprawdę staje się biegową potęgą :taktak: . Co roku w AB przybywa maratończyków i osób startujących w różnych zawodach. Stajemy się już rozpoznawalną marką obok innych klubów istniejących w mieście od kilkudziesięciu lat. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że na podstawie naszej biegowej grupy powstaje właśnie praca magisterska pisana przez moją koleżankę Izę, która jeszcze nie biega, ale z czasem któż to wie. Pisze ją wraz z koleżanką, która na tapetę wzięła motoarenę w Toruniu. Oczywiście poproszony o pomoc odnośnie wszelkich danych naszego stowarzyszenia udzieliłem ją. Miejmy nadzieję, że praca się obroni jak i nasza grupa :hej: . Pozdrawiam Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie szczęście :uuusmiech: . Co widzicie?. Ja widzę naszych biegaczy z Akademii Biegania w nowych koszulkach :hej: . Informacja od Irka- w sobotę przyniesie on na poranny trening koszulki w różnych rozmiarach damskich i męskich abyście przymierzyli i zdecydowali czy wam odpowiadają :taktak: . Cały czas pracujemy w tej tematyce i jak wszystko wypali to zakupimy je jeszcze przed sezonem startowym dla naszych biegaczy. Oczywiście, aby nie było, że nie mówiłem to będą one dla tych, co opłacają składki członkowskie, pozostali, którzy chcą reprezentować Grudziądz i naszą grupę będą mogli je zakupić w cenie, jaka na nie będzie. Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ