GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Czy już nasze AB wstało? :uuusmiech: Jak się dzisiaj w nocy spało? Wiele pięknych snów się śniło? Dzień rozpocząć będzie miło?. Piątek to to, co tygryski lubią najbardziej :taktak: . Za chwilę weekend z możliwością pobiegania wspólnie z innymi z przyjaciółmi :uuusmiech: . Pamiętajcie grunt to odpowiednie podejście i to wy sami stwarzacie swój własny dzień :taktak: . Mówiłem wam już o tym, jeżeli nie to posłuchajcie. Prawo Przyciągania ma 2 reguły. Reguła Pierwsza: myślisz i mówisz o tym, czego chcesz i dostajesz to, czego chcesz, np. myślisz o tym, żeby ważyć 54 kg i bieg zdarzeń zaczyna układać się tak, że swobodnie dochodzisz do tej wagi.
Reguła druga: myślisz i mówisz o tym, czego nie chcesz i dostajesz to, czego nie chcesz. Np. myślisz o tym, że ważysz za dużo/za mało i ponieważ o tym myślisz to, dokładnie to dostajesz. Jeśli myślisz „kurczę ważę 60kg”, wzmacniasz ten stan, czyli umacniasz te 60kg.
Jaki z tego wniosek? Prawo Przyciągania działa cały czas i na każdego jak prawo grawitacji. Paradoks polega na tym, że często niektórzy wierzą w nie tylko wtedy, kiedy dostają to, czego chcą a jak dostają to, czego nie chcą, to mówią, że prawo nie działa. Ono działa, ale w drugą stronę.
Jutro sobota, więc nasze poranne spotkanie :uuusmiech: . Dla startujących w niedzielnym biegu polecam lekki truchcik na 2 km i moczenie nóg w zimnej wodzie dla pozostałych mogę poprowadzić CroosFit lub jak wolicie to pójdziecie sobie pobiegać do lasu :taktak: . Teraz życzę miłego dnia kochani. Już za chwilę weekendzik. Pozdrawiam Andrzej :hej: .


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z życia naszej akademii :uuusmiech: . Kochani daję do przemyślenia dwie propozycje na nasze najbliższe duże imprezy integracyjne oraz zapytuję czy jesteście chętni na nie :taktak: . Chodzi o zabawę andrzejkową ( 95 zł/os) oraz sylwestra ( 125 zł/os). Dostałem dwie propozycje z wyceną specjalnie dla nas przygotowaną i myślę, że jest atrakcyjna cenowo, więc nie ma, co się za wiele zastanawiać tylko odłożyć tą kaskę zamiast startu w jednych z zawodów. Obie imprezy w klubie Skala na ulicy Rybackiej. Jeżeli będzie nas spora ekipa jak w ubiegłym roku to zapewniam, że zabawa była przednia i do teraz wspominam ją z wypiekami na twarzy :szok: . W załączniku macie ewentualny jadłospis do wyboru, który wybierzemy większością głosów. Pozdrawiam wasz Prezes Andrzej. :hej:

https://www.dropbox.com/s/6bnl7o8450gyi ... a.doc?dl=0
https://www.dropbox.com/s/s32wpn8fef0c3 ... a.doc?dl=0
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Nie ma, co się z rana rozpisywać :nienie: skoro za chwilę się widzimy na naszym wspólnym sobotnim bieganiu w ramach AB :taktak: . Godzina 09.00 przed plażą miejską. Dla tych biegających w niedzielę na zawodach proponuję króciutką przebieżkę :taktak: i kąpiel w jeziorku :szok: dla pozostałych pomyślimy. Miłego weekendu dla wszystkich :uuusmiech: , z którymi niedane będzie mi się dzisiaj spotkać. Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Rytuał Hammam nie tylko oczyszcza ciało, ale także doskonale odpręża i relaksuje.

http://lula.pl/lula/1,111767,16684753,A ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kiedy myślę o rzeczach przyjemnych to mam przed oczami roześmiane twarze naszych biegaczy z Akademii Biegania :uuusmiech: . Dzięki temu, że mam możliwość z wami pobiegania w te sobotnie poranki moje samopoczucie na cały dzień wygląda bardzo dobrze i w dużej mierze dzieje się to, czego chcę :taktak: . Pozwalam, aby nastrój panujący na naszych treningach przyciągał kolejne podobne okoliczności :taktak: . Dzisiaj tłumów nie było, co zrozumiałe przed jutrzejszymi zawodami, ale i tak było, z kim pogadać :hej: . Byli nasi maratończycy z Berlina Tomek i Wiesiek oraz Kazik, który przyniósł naszą pierwszą legitymacje, którą wam i ja pokażę. Były również dziewczyny zaliczając przy okazji jeziorko naokoło i jeszcze wielu innych. Niektórzy zaliczyli trening i kąpiel wcześnie rano jak chociażby Wojtek i Małgosia a inni później. Najważniejsze, że wszyscy się ruszają i cieszą z możliwości pobiegania w tak śliczny dzień :uuusmiech: . Nasza grupka rozpierzchła się na różne trasy a na końcu wszyscy zaliczyli kąpiel w jeziorku :szok: :taktak: . Oczywiście na swój sposób, czyli jedni pływali, drudzy moczyli nogi a jeszcze inni brodzili na bociana lub Lewandowską. :hejhej: Jednak większość widzi już, że te kąpiele nie są takie złe a wręcz przynoszą ulgę dla naszych mięśni i ciała. I o to chodzi kochani, aby robić to, co dobre dla nas :taktak: . Tak dla przypomnienia to dzisiaj biuro zawodów na jutrzejsze zawody czynne będzie od 16.00-20.00 w nowej marinie. Warto, więc zaliczyć sobie spacerek i podejść odebrać pakiecik. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z życia Akademii Biegania :uuusmiech: . Tak kochani będzie wyglądała nasza legitymacja, która jeszcze bardziej utożsamia nas z naszym stowarzyszeniem. Ma ona format karty kredytowej, więc spokojnie zmieści się wam w portfelu. Z czasem korzystanie z niej pozwoli nam na jej konkretne wykorzystanie jak chociażby zniżki w zaprzyjaźnionych sklepach czy u partnerów z nami współdziałającymi. Jednak za nim zaczniemy je drukować proszę o przesyłanie mi na adres e-mail : akademiabiegania@wp.pl swoich danych ( imię, nazwisko data urodzenia, miejsce zamieszkania) w celu weryfikacji z posiadanymi listami. Pozdrawiam Prezes Andrzej. :hej:

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . Emocje, emocje i jeszcze raz emocje :taktak: . To one odzwierciedlają to, co spotyka nas w ciągu dnia i wpływają również na to jak widzimy otoczenie :taktak: . Dzisiaj nam ich nie brakowało :nienie: . Wielu z nas wzięło udział w pierwszej edycji biegu Grudziądzka Dziesiątka zorganizowanym przez sklep Vitasport. Dla mnie ten start był sprawdzeniem formy przed maratonem, który już w niedzielę. Tak, więc te wszystkie podbiegi to możliwość zaliczenia porządnego treningu :sss: . Jak zawsze przygotowania pod te zawody rozpocząłem wizytą u fryzjera :hahaha: . Nie wiem, dlaczego ale przynosi mi to szczęście :hejhej: . Ostatnie starty, jakie zaliczyłem okazały się sukcesem, dzięki czemu stawałem na podium począwszy od maratonu w Gdańsku, poprzez półmaraton w Iławie a kończąc na naszej dziesiątce w Grudziądzu w biegach Malinowskiego. Również i tym razem na Vitasport stanąłem na podium zarówno w kategorii wiekowej M40 zajmując III miejsce jak i na najszybszego grudziądzanina zajmując I miejsce z czasem 36minut. Potwierdziłem tym moją dobrą formę i to, że dwa tygodnie temu pierwsze miejsce wśród grudziądzan to nie przypadek :hej: . Oczywiście na to składa się wiele czynników i nie zawsze można być najlepszym :nienie: . Wiadomo raz na wozie raz pod wozem. Nie tylko ja byłem bohaterem tego biegu :nienie: , bo na podium stawali również inni nasi biegacze z Akademii Biegania :taktak: . Jak zawsze niezawodna Gabrysia Nowacka, Ewa Jurczyk, Wiesław Sławiński :uuusmiech: . Do tego aż 4 biegaczy z pod szyldu AB było w pierwszej dziesiątce najszybszych grudziądzan :uuusmiech: , więc to znaczy, że nasz klub jest zauważalny na scenie biegowej :taktak: . Co do samego biegu to oczywiście wiele można by się rozwodzić, jeżeli chodzi o organizację, ale mam nadzieję, że w kolejnych edycjach wszystkie błędy i uwagi zostaną uwzględnione i poprawione :taktak: . Tak, więc jeżeli organizator jest zainteresowany opiniami biegaczy, którzy przekazywali mi je na bieżąco to możemy się spotkać i je omówić. Sam jestem organizatorem i współorganizatorem imprez biegowych, więc nie chciałbym się wymądrzać i krytykować na forach, bo nie tędy droga :nienie: . Trzeba sobie nawzajem pomagać i wspierać, bo idea, aby nasze miasto stało się mekką biegaczy jest jak najbardziej słuszna :taktak: . Jest u nas miejsce zarówno na profesjonalne biegi na różnych dystansach jak i na biegi dla amatorów, którzy obawiają się startu w masówkach. Dużymi zaletami na pewno jest trasa :taktak: . Pomimo że bardzo wymagająca z podbiegami za to malownicza, przebiegająca przez nasze osiedla, na których mieszkamy z pięknie usytuowanym startem i metą w nowej marinie :uuusmiech: . Dzięki temu sporo naszych znajomych, rodziny kibicowały nam na trasie. Szczególne podziękowania składam w swoim imieniu jak i pozostałych naszych biegaczy z AB wszystkim fotografom pstrykającym fotki podczas naszego wysiłku oraz kibicom :hej: . Co róż słyszałem swoje imię oraz Prezesie dawaj a to naprawdę jest motywujące dające mi dodatkowego kopa jak dobra dawka kofeiny :taktak: . To, że nie odpowiadałem to tylko pozory ja po prostu podczas szybkich zawodów koncentruję się na biegu oszczędzając swój organizm a każde pozdrowienie czy odzywka to utrata cennych sekund, ale ja to słyszę i doceniam. Zapewne za chwilę będą spływać fotorelacje od pstrykaczy a póki, co załączam swoją z komóreczki już nie nowej hi, hi, które pstrykała Żaneta. Pogoda również dopisała a to już połowa sukcesu w organizacji, dzięki czemu sporo biegaczy zostaje do samego końca. Reasumując tak na gorąco moją niedzielę uważam za udaną i dziękuje wszystkim za możliwość wspólnego pobiegania. Akademia Biegania Grudziądz rządzi. Pozdrawiam Andrzej :hej: .

https://plus.google.com/photos/10812436 ... psrc=pwrd1


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Jaseq
Wyga
Wyga
Posty: 74
Rejestracja: 11 lis 2012, 15:31
Życiówka na 10k: 40:22
Życiówka w maratonie: 03:35:28

Nieprzeczytany post

Wyniki z I Vitasport Dziesiątki grudziądzkiej:
http://www.domtel-sport.pl/insidethecod ... 329-pl.pdf
Biegam, pływam, roweruję.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Galeria zdjęć z Vitasport Grudziądzka Dziesiątka udostępniona dzięki naszej biegowej koleżance Ewie

https://plus.google.com/u/0/photos/1106 ... 993?sort=1

Galeria zdjęć z Grudziądzkiej Dziesiątki udostępnione dzięki Robertowi

https://plus.google.com/photos/10493225 ... 2657?hl=pl


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Galeria Tomka

https://plus.google.com/photos/11218803 ... banner=pwa

Galeria z widokiem na most

https://plus.google.com/photos/10926557 ... 201?sort=1


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kolejna spora galeria licząca ponad 500 fotek z podbiegu i zbiegu na Jackowskiego- Śniadeckich dzięki naszej biegowej koleżance Dorocie.

https://plus.google.com/photos/10812436 ... psrc=pwrd1


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . W tym tygodniu myślimy o tym, czego chcemy, mówimy o tym, czego chcemy, skupiamy uwagę na tym, czego chcemy :taktak: :taktak: :taktak: . Czyli krótko mówiąc skupiamy się na naszym celu, na tym jak go osiągnąć, bo to jest klucz do sukcesu :taktak: . Nie pytajcie siebie czy to się da tylko jak to zrobić :taktak: . W ten sposób ustawimy swój umysł w tryb działania i szukania rozwiązania i to rozwiązanie znajdziemy. Piszę tak, aby zmotywować was odpowiednio przed naszym wspólnym wyjazdem na maraton do Poznania. Głównymi aktorami tej imprezy będą oczywiście nasze dziewczyny z AB :hej: . Wiem jak bardzo ważne są słowa otuchy przed pierwszym tak poważnym dystansem. Kochane dziewczyny znam już wasze możliwości i wiem że sobie poradzicie, więc głowa do góry :taktak: . Już widzę te wszystkie łzy radości i coś mi się zdaje ze i mi mogą one z radości popłynąć, :uuusmiech: ale to żaden wstyd :nienie: . Z ręką na sercu mówię wam, że sam się popłakałem z radości po moim pierwszym razie na królewskim dystansie a byłem świadkiem wielu takich scen. To naprawdę jest piękne i postaram się szybko dobiec, aby uwiecznić na fotkach wasze.
Wracając jednak do całej AB to będę codziennie przypominał wam o najbardziej aktualnych sprawach.
Pierwsza to nie zapomnijcie i zakodujcie sobie, że środowe treningi w okresie jesień-wiosna odbywać się będą o 18.00 ze startem i zbiórką na parkingu leśnym przy rondzie Popiełuszki na wysokości Cerfura.

Liczba miejsc na nasz grudziądzki rajd niepodległości kurczy się i jest już wolna tylko połowa, więc niezdecydowani niech się nie ociągają.

Pamiętajcie, że nasi biegacze mają otwarte serca i są skorzy do pomocy. Zbieramy pieniążki na buty do biegania dla podopiecznych domu Dziecka w Bąkowie. Zajmuje się tym Żaneta od Irka. Dla nas kwota 20-30 zł to raczej nie majątek. Wystarczy ze w tym miesiącu zrezygnujecie z wyjścia na pizzę z korzyścią dla waszego zdrowia. Są nawet wśród nas tacy darczyńcy że ho,ho którzy i stówkę dali.

Przypominam również, że dałem propozycję na andrzejki i sylwestra i czekam na odzew a następnie zaczynam zbierać pieniążki. Czyli zapisujemy się i płacimy.

Nie zapominajcie o przesyłaniu mi swoich danych do legitymacji abym mógł je zweryfikować z tymi, co mam. Przesyłamy na nasz adres akademiabiegania@wp.pl

Na zakończenie jeszcze raz gratulacje dla wszystkich wczorajszych biegaczy oraz wszystkich naszych kibiców którzy poświęcili swój czas dla nas.

No to tak pokrótce na rozpoczęcie nowego tygodnia. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Bóle pleców - skąd się biorą i jak się ich pozbyć?

http://fitness.sport.pl/fitness/56,1113 ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Jaseq
Wyga
Wyga
Posty: 74
Rejestracja: 11 lis 2012, 15:31
Życiówka na 10k: 40:22
Życiówka w maratonie: 03:35:28

Nieprzeczytany post

Nie wiem czy wszyscy znają, więc podaję linka do strony, która zbiera wszystkie wyniki z biegów. Można wyszukiwać po nazwisku lub po nazwie biegu.
http://enduhub.com/pl/
Biegam, pływam, roweruję.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dobre :uuusmiech: Dzięki :taktak: :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ