GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy biegacze z pod szyldu AB :uuusmiech: . Dzisiaj środa troszeczkę inaczej, bo o godzinie 18.00 nie biegamy :ech: jak zawsze, ale spotykamy się na naszym zebraniu, na którym omówimy najpilniejsze sprawy związane z naszym stowarzyszeniem :taktak: . Wymienimy na nim poglądy, informacje lub opinie i mam nadzieję, że uzyskamy konkretne rezultaty, bo na tym polega spotkanie :taktak: . Jeszcze taka moja mała rada przed zebraniem dla osób o słabym sercu i znerwicowanych :hejhej: . Pamiętajcie, że emocje wpływają również na to jak widzicie otoczenie. Jeśli macie dobry nastrój podoba wam się to, co widzicie. Jesteście nastawieni na odbieranie pozytywnych szczegółów z otoczenia. Trawa wydaje się bardziej zielona a wy widzicie siebie w dobrym świetle.
Jeśli macie kiepskie emocje zauważycie, że zrobiło się zimno i będziecie jeszcze bardziej niezadowoleni. Wasze auto uznacie za godnego pożałowania grata a wasz pies zostawi na dywanie więcej sierści niż zwykle.
Tak naprawdę sierści było tyle ile zawsze, to tylko kwestia waszych emocji, które włączają kolory w waszym życiu lub nie. A to już zależy od was. Pamiętajcie, że to, w jaki sposób patrzymy na świat, kreuje świat, jaki widzimy.
Miłego dnia wam życzę i do zobaczenia wkrótce. Andrzej. :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Seksualne wspomaganie - jak dietą zwiększać libido, sprawność seksualną i przyjemność?

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,101 ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Piękna Złota Polska Jesień, więc i piękny trening mi wyszedł :taktak: . Świeżutkie powietrze z nad Skandynawii dało ochłodzenie, ale i słoneczko :uuusmiech: . Tak, więc 5 km dobieg na plażę a tam godzinka crossfitu plus moczenie nóg w zimniutkiej wodzie na bociana :hahaha: . Później 10 km po lesie z dwoma podbiegami na Jackowskiego i Śniadeckich. Na śniadanko czekoladowo-bananowy koktajl dla regeneracji, kąpiel i na miasto. Pozdrawiam AB Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dla zainteresowanych abeowiczów przedstawiam propozycję firmy Jeep która jest jednym z organizatorów konkursu na który wysłałem naszą pracę.

Szanowni Państwo,
Specjalnie dla Państwa Firmy Stowarzyszenie Grudziądzki Klub Biegacza 'Akademia Biegania Grudziądz' przygotowaliśmy zaproszenie na bezpłatną jazdę próbną najnowszym Jeepem Cherokee dostępnym już od 135 000 zł. Aby z niego skorzystać prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na: tej stronie >>

http://jazdyprobne.fap.pl/zamow/jeep/ch ... k-1?cid=16

Jazda próbna jest całkowicie bezpłatna. Samodzielnie wybierają Państwo dogodny termin i salon, w którym się odbędzie.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kochani biegacze. Obowiązkowo głosujemy, bo to również nasze miejsce.

Modernizacja Ośrodka Wypoczynkowego w Rudniku

http://plebiscyty.pomorska.pl/plebiscyt ... t,kid.html


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Dla mnie przyjaciele są wspaniałą wymówką, aby rzucić wszystko i biec im na spotkanie :taktak: . Tak też wczoraj zrobiłem i na 18.00 przybiegłem na zebranie naszego Stowarzyszenia. Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie i serdecznie witam w naszych szeregach już teraz nowych, ale starych oficjalnych członków naszej AB :hej: . Dla tych, którzy nie mogli z różnych przyczyn przybyć osobiście cały zarząd oraz ja służę swoją osobą i indywidualnie jeszcze raz wszystko opowiem, co też omawialiśmy :taktak: . Możecie a właściwie proszę, aby zainteresować się poruszaną tematyką poprzez rozmowy z biegowymi przyjaciółmi, które brały udział w dyskusji o sprawach AB a na pewno wam w skrócie to przekażą :taktak: . Nie będę omawiał tego na forum, bo sporo tego było powiedziane przez prawie 2 godziny obrad :szok: , ale wiele spraw sobie wyjaśniliśmy, nakreśliliśmy dalsze kierunki działania oraz oczekiwania :uuusmiech: . Po tym zebraniu wiem, że jesteśmy naprawdę zgraną paczką z wieloma pomysłami i super zaangażowaniem :taktak: . Widać, że zależy wam na tym abyśmy my AB byli jednością bez względu na poglądy, niechęci czy niesnaski. Bieganie potrafi naprawdę wiele zdziałać. Były, więc uchwały związane z funkcjonowaniem naszej grupy oraz podziękowania dla osób zaangażowanych w działalność dla dobra braci biegowej. Osobiście dzięki naszemu spotkaniu już teraz usunąłem ze swojego słownika słowo problem i zastępuje je słowem wyzwanie. Wy również tak zróbcie a sława was nie ominie. Pamiętajcie, że to wszystko robimy dla szczytnej idei i dobra ogółu. Tak pokrótce to będą legitymacje, będą wspólne zabawy na Andrzejki i Sylwestra, będzie pomoc dla dzieciaków z Bąkowa, będzie większy udział członków w życie akademii, będzie sprzęt pod warunkiem, że nasz budżet to podoła a warunkiem tego to miedzy innymi sumienne wywiązywanie się ze składek, pozyskiwanie sponsorów. To wszystko w waszych, naszych rękach. Jakby, co to widzimy się na sobotnim treningu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zapraszam wszystkich, którzy mają ochotę przebiec trasę zawodów Vitasport, na piątkową przebieżkę. Spotykamy się jutro o 18:00 na ruchomym moście znajdującym się przy Porcie Schulza.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . Wiecie, co wam powiem ja zwyczajnie chcę, żeby ktoś umieścił mnie w swoich planach :taktak: . Na sobotę, na niedzielę. Na weekend :taktak: . Chcę z wami pobiegać i cieszyć się waszym towarzystwem :uuusmiech: . Mam nadzieję, że mi nie odmówicie i sprawicie niespodziankę przybywając tłumnie na nasze sobotnie bieganko oraz niedzielne te dłuższe. Marcin zaplanował na długie wybieganie ostatnie przed poznańskim maratonem trasę około 30 km z możliwością modyfikacji w kierunku Chełmna :szok: . Pogodę też zapowiadają niczego sobie na ten dzień, więc powinno być przyjemnie w super towarzystwie grudziądzkiej biegowej śmietanki :hejhej: . Wiem, że nieraz po tygodniu nic się już nie chce, ale trzeba być konsekwentnym :taktak: . Pamiętajcie, że to, co robimy zależy w największym stopniu od naszej podświadomości. Podświadomość lubi robić tylko to, co jest przyjemne. Dlatego właśnie, łatwiej jest iść pobiegać niż zabrać się za jakąkolwiek pracę, która nie sprawia przyjemności. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

"Polacy odżywiają się źle". Małgorzata Kalemba-Drożdż poleca chwasty zamiast schabowego

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,1078 ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Poranne wybieganie to dzisiaj testowanie nowej bluzy Brooksa a przede wszystkim wyznaczenie i pomiar trasy na nasz Grudziądzki Rajd Niepodległości, który startuje 11 listopada z Cytadeli. Szczegóły już wkrótce.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zapraszamy na G-dzki Rajd Niepodległości :taktak: :uuusmiech:

http://www.akademia-biegania.pl/


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Halo to ja wasz codzienny poranny motywujący budzik z Akademii Biegania :uuusmiech: . Wiem, że podświadomość mówi wam: „poleżę sobie jeszcze 5 minut” :taktak: . Jednak, jeśli świadomie chcecie dbać o formę to czas się zbierać na sobotni poranny trening z AB :uuusmiech: :taktak: . Widzimy się o godzinie 09.00 przed plażą miejską. Nie zapomnijcie o kąpielówkach i strojach to sobie pomoczymy nóżki w jeziorku :szok: . Pozdrawiam wszystkich, z którymi niedane będzie mi się dzisiaj spotkać i życzę miłego dnia. Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Akademia Biegania Pamięta o Tobie Bronku (ur. 4 czerwca 1951 w Nowem n. Wisłą, zm. 27 września 1981 w Grudziądzu).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam ponownie kochani :uuusmiech: . Jesteśmy już po naszym wspólnym treningu :taktak: . Jak zawsze grudziądzcy biegacze z pod szyldu AB nie zawiedli :nienie: i pomimo że większość społeczeństwa siedzi teraz przed telewizorem marnując swój czas :bleble: wy przyszliście. Jesteście autorytetem nie tylko dla siebie ale i innych :taktak: . Zaliczyliśmy osiem kilometrów po lasku a niektórzy woleli łapać promienie słońca wokół jeziora, ale i tak większość z nas trening zaliczyła w jeziorze. O to chodzi kochani integracja, integracja i jeszcze raz integracja :taktak: :taktak: :taktak: . Bieganie w grupie to same zalety. Sami widzieliście jak ciężko było rozpocząć punktualnie nasze bieganie gdzie wszyscy rozgadani opowiadają, co tez działo się u nich w ciągu ostatniego czasu :hejhej: . Nawet zakończenie długo trwało, bo staliśmy na tym pomoście długo po tym jak wyschliśmy :hahaha: . Dla tych, którzy nie byli to tak pokrótce z życia AB: Jutro niedzielne bieganie godzina 09.00 kierunek Chełmno, więc zabierzcie kilka złotych na odżywki Po zebraniu wzięliśmy się ostro do pracy i jesteśmy na dobrej drodze w trakcie załatwiania imprezy Andrzejkowej i Sylwestrowej, Na jeszcze lepszej drodze do legitymacji a będą jak karta kredytowa. Ruszyły zapisy na nasza grudziądzki bieg niepodległości a miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, bo i limit ograniczony, więc pilnujcie tego tematu-zapisy na naszej głównej stronie. Po za tym w połowie października środowe treningi w związku z szybko zapadającym zmrokiem przenosimy zwyczajowo na parking leśny przy Cerfurze, ale o tym jeszcze będę informował, bo padły propozycje, aby były to tematyczne spotkania, czyli środa interwały, podbiegi a soboty ćwiczenia wzmacniające na plaży lub do wyboru bieganie zaś niedziela zwyczajowo dłuższe trasy. Sami widzicie ile do ogarnięcia ma nasza akademia, ale dla takich ludzi jak wy warto się poświęcać. Pozdrawiam i życzę smacznego śniadanka jak moje a serwuję bułeczki ze słonecznikiem i twarożkiem naszpikowanym rzodkiewkami a do tego koktajl czekoladowo-bananowy z dodatkiem białka i kakao dla odbudowy po naszym treningu spalonych mięśni. Pozbywanie się tkanki tłuszczowej podczas biegania to jedno a spalanie mięśni to drugie, więc musimy odpowiednio się odżywiać. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

No tak sukces nie jest ani magiczny ani tajemniczy :nienie: . Sukces jest naturalną konsekwencją ciągłego stosowania podstawowych zasad, jakimi my biegacze się kierujemy :taktak: . Zgodnie z tym zaliczyliśmy dzisiaj kolejne kilometry, które niezbędne są nam w trakcie przygotowań do maratonu a ten już 12 października w Poznaniu. Lekko nie było :trup: , ale o tym później. Przed plażą miejską wstawili się jak zawsze zapaleńcy długich dystansów :uuusmiech: . Nie wszyscy wybrali wycieczkę biegową z trasą przygotowaną przez Marcina, bo to aż 32 km z małym kawałkiem, ale woleli nasz stary czarny szlak. Grunt, że wszyscy razem wyruszyliśmy na nasza dzisiejsza niedzielna przygodę :uuusmiech: . Pogoda przepiękna na taką imprezę aczkolwiek mogłoby być minimalnie chłodniej. Po drodze nawet się nie spodziewaliśmy, że takie czekają nas niespodzianki :hahaha: . Okazało się, że tą samą trasą został poprowadzony wyścig kolarski młodzieży z Grudziądza i okolic. Tak, więc nie omieszkałem sobie zażartować, że to wszystko Ja przygotowałem na nasz trening :hejhej: . Łubu, dubu, łubu dubu niech nam żyje Prezes naszego klubu :hahaha: :hejhej: . Były, więc tablice z kilometrami odmierzającymi ile nam jeszcze zostało do mety, zabezpieczona trasa przez Policję i strażaków, latający nad głową helikopter oraz zabezpieczenie medyczne :szok: . Chyba jeszcze nikt nie miał tak profesjonalnie zorganizowanego treningu :hej: . Uwielbiam takie rzeczy podczas biegania gdzie oprócz wysiłku mogę się pośmiać, pogadać, ponarzekać. Do sklepu miejsca naszego pierwszego postoju dotarliśmy jeszcze, jako tako. Tam nawodnienie snikersik, batonik i cała naprzód do głównej atrakcji. Ta atrakcja to oczywiście pionowy podbieg pod Gogolin :sss: . Co niektórzy zaliczyli go na czworaka patrz zdjęcia. Za góreczką dorwał nas peleton, któremu nie omieszkaliśmy pokibicować w szczególności naszym kolarzom ze Stali. Później już z górki do Małego Rudnika gdzie czekał na nas finisz z bramą i chwila odpoczynku na pokibicowanie kolejnym startującym kolarzom. Po trzydziestu minutach dotarliśmy na plażę na upragniona kąpiel chłodząca w jeziorku. Mój zegarek zatrzymałem na ponad 37 kilometrach i pomimo że miałem ochotę na jeszcze to rozum powiedział dość wracasz z chłopakami samochodem. Dziękuje wszystkim za tak mile spędzone przedpołudnie tej ostatniej niedzieli września a szczególnie Marcinowi za opracowanie trasy, na której mogłem oglądać przepiękne widoki z panoramą Grudziądza w tle włącznie :taktak: . Dzięki temu nogi same niosły a buzia się nie zamykała. Czekam na kolejne takie wypady w waszym towarzystwie. Pozdrawiam i odpoczywajcie kochani, bo jutro już poniedziałek. Andrzej :hej: .

https://plus.google.com/photos/10812436 ... psrc=pwrd1


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ