GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie biegacze. Znalazłem nowe miejsce na środowy trening. Co wy na to?
Obrazek

I jeszcze jedna "ciekawostka dropsa". Ach ci amerykańscy naukowcy...hehehe. Może ktoś się skusi?

http://nauka.newsweek.pl/bieganie-do-ty ... 3,1,1.html

3majcie się ciepło :bleble:
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

I jeszcze coś na dobranoc...
Obrazek
No to znikam :hejhej:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dzień dobry drodzy biegacze :uuusmiech: . Kwiecień za pasem i start w pierwszych zawodach również :taktak: . Więc kochani pamiętajcie, że przygotowanie jest najważniejszym kluczem do sukcesu :taktak: :taktak: :taktak: . Skoro dzisiaj mamy piątek, więc jutro jak nic będzie sobota, więc i możliwość przygotowania się wspólnie z przyjaciółmi w ramach Akademii Biegania :uuusmiech: . Ten sobotni trening będzie wyjątkowy między innymi za sprawą rozpoczęcia trzeciej edycji szkółki biegania oraz możliwości skorzystania z nowo zakupionego sprzętu dzięki grantowi wygranemu w konkursie Lider Animator :hej: . Jak wiecie to od tego wszystko się zaczęło :taktak: . Pomysł na naszą Akademię Biegania powstał po pierwszej edycji. Kolejna była naprawdę sporym sukcesem :uuusmiech: , dzięki czemu przybyła nas spora grupa w tym naprawdę fajne dziewczyny :hej: . Mam nadzieję, że i ta nadchodząca edycja będzie sukcesem. Kto jeszcze nie namówił znajomych niech to zrobi jak najszybciej. Wystarczy, że opowiecie im o swojej przygodzie z bieganiem i o tym jak zmieniło się wasze życie. Ja ze swojej strony powiem wam tylko tyle, że jestem dumny z każdego biegacza naszej akademii i postępów, jakie osiągnęliście w ciągu ostatniego czasu. Jeżeli macie koszulki z naszym logo to zabierzcie je z sobą, przyda się też dobry aparat dla uwiecznienia tej historycznej chwili. Może Aśka byś wzięła, bo Ewa ma pożyczony. Pozdrawiam i do soboty. Widzimy się o godzinie 09.00 przed plażą miejską. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Choroba Leśniowskiego-Crohna i nieswoiste zapalenie jelit, czyli nowe choroby cywilizacyjne

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1015 ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

I jeszcze myśl przewodnia na jutrzejszy trening:

Obrazek

Z BIEGOWYM POZDROWIENIEM !!!
DO JUTRA :hej:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze. Jak zawsze w sobotę tak szybciutko, bo za chwilę widzimy się na wspólnym treningu :taktak: . Spotykamy się o godzinie 09.00 przed plażą miejską. Nie zapomnijcie zabrać z sobą znajomych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z bieganiem :uuusmiech: . Dzisiaj rozpoczynamy trzecią edycję szkółki biegowej pod patronatem Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w ramach Lider Animator. Zajęcia te będą dla nowych osób, które dopiero chcą zacząć przygodę z bieganiem. Dla pozostałych biegaczy na sobotę przewidziałem bieg połączony z CrossFit z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach wygranego konkursu. Sami widzicie, że zapowiada się ciekawie a relacja oczywiście po powrocie. Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Woda - 10 faktów, o których nie miałaś pojęcia

http://fitness.sport.pl/fitness/1,10770 ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie.
To ja się dołączę... tak na dzień dobry


Obrazek

Obrazek

No... to teraz buciki na nóżki i wio...

NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI !!!!
Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

I to by było na tyle...
Jak tam dzisiaj wasze endorfiny?

Obrazek
Przyjemnej soboty :hejhej:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze. Dzisiejszy sobotni poranny trening już za nami. Jak wiecie był wyjątkowy. Po pierwsze za sprawą super słonecznej pogody a przede wszystkim, dlatego że po raz trzeci ruszyła szkółka biegowa w tym drugi wraz z naszą Akademią Biegania. Niech mi ktoś teraz powie, że w naszym mieście nie ma już osób chcących biegać. Dzisiaj przed plażą na szkółkę pojawiło się około 30 nowych osób chcących rozpocząć przygodę z tą aktywnością, jaka my uprawiamy a do tego pozostali biegacze z AB. Nie zabrakło oczywiście mediów z telewizji i gazety, więc moje słowa będą miały potwierdzenie na wizji i prasie. Myślę, że na kolejne spotkania będą jeszcze dołączać kolejne osoby, które dzisiaj nie mogły przyjść a mimo to chciałyby spróbować. Nie widzę żadnego problemu, aby dołączyć w każdej chwili do biegaczy. Co będzie później to sami zobaczycie. Jak się wam spodoba to zostaniecie i będziecie kontynuować już z AB. Również dzisiaj mogliśmy wypróbować nowy sprzęt, jaki zakupiliśmy w ramach Lidera Animatora. Był, więc trening wzmacniający z wykorzystaniem skakanek, piłek lekarskich oraz kettlebell, czyli kul o różnym ciężarze. W końcu nie samym bieganiem dojdziemy do super formy a musicie przyznać, że te 10 minut intensywnych ćwiczeń dało w kość, bo taki jest właśnie CrossFit. Nie znam jak na razie lepszej metody szybkiego spalania tłuszczu i dochodzenia do formy. Już nie mogę doczekać się otwarcia nowych pomieszczeń na plaży MORiW gdzie będziemy mogli trzymać nasz sprzęt, aby regularnie wykorzystywać go na naszych treningach. Myślę, że dzięki temu jak będzie już ciepło i na plaży pojawią się plażowicze będą oni chcieli się do nas przyłączyć, aby poćwiczyć z grupą coś, co jest niezłym spalaniem tłuszczu w krótkim czasie a tym jest właśnie CrossFit. Teraz czekamy jeszcze na galerię fotek z inauguracji szkółki, którą poprowadził nasz kolega Dawid oraz relacje w prasie i telewizji. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Mój będzie rodzinnie i na sportowo z wykorzystaniem roweru. Pozdrawiam Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Osobiście za dobrą metodę spalania tłuszczu uważam bieganie. W ramach podsumowania dzisiejszych zajęć "Szkółki Biegania" załączam link poruszający kwestię rozciągania:http://bieganie.pl/?cat=280&id=4796&show=1 Zapraszam również na kolejne spotkanie, które odbędzie się w środę o 18:00 przy parkingu pod plażą miejską.
Awatar użytkownika
beginner72
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2014, 16:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ruszyły zapisy na "Bieg Papiernika"

http://www.biegpapiernika.pl/?/content/read/program2014

Obrazek

3majcie się :hej:
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim aktywnym. Jest tylko jedno lekarstwo na niedzielę. Długie wybieganie z Akademią Biegania. Kto chętny to zapraszamy przed plażę miejską w Rudniku na godzinę 09.00.Pamiętajcie tylko, że mieliśmy przesunięcie czasu z godziny 02.00 na 03.00 więc uwzględnijcie to z samego rana. Czarny szlak to tylko 12 km a kto chce więcej to nie widzę żadnych przeciwskazań, aby było ich więcej. Ścieżek ci u nas dostatek. Pragniecie ciszy - wybierzcie się na bieganie lub spacer do świata zieleni i ptactwa, a tam nauczycie się, że cisza natury nie jest milczeniem. Pozdrawiam Andrzej.
Ps. Powodzenia dla naszej reprezentacji Akademii Biegania Grudziądz w składzie Alicja, Justyna, Ewa, Wojtek, Janusz no chyba, że kogoś przeoczyłem to przepraszam za niepamięć, którzy startują dzisiaj w Warszawie na dystansie półmaratonu. Zapewne będą mieli z tego wyjazdu wiele wspomnień, z którymi mam nadzieję podzielą się z nami.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Relacja Gazety Pomorskiej- Na zajęciach grudziądzkiej szkoły biegania stawiło się 28 osób

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/tn ... 999&Ref=PH


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ