GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
biegam bo lubię
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 14 sie 2013, 07:39
Życiówka na 10k: 0:56:49
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Uwaga !!!
Nie czekaj !!! Już dzisiaj możesz zapisać się na bezpłatne zajęcia Intro. W marcu w każdy wtorek i czwartek godzina 18:00. Trener napisał, ze możemy wziąć udział w takich zajęciach, specjalnie dla AB zarezerwuje godzinę. Kto chętny? Zgłoszenia (imię i nazwisko, adres, telefon)w tytule podać Akademia Biegania i przesyłać na adres: Cfgrudziadz@gmail.com. Adres stronki: http://www.cfgrudziadz.com Pozdrawiam serdecznie Asia


Sprostowanie!!! trener napisał, że darmowe zajęcia są jednorazowe, ja czytając zrozumiałam, że w marcu...
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wy mieliście pączki i tradycję a ja byłem twardy :bum: do samego końca i wybrałem kanapeczki ze świeżymi warzywami dostarczonymi mi przez fajną dziewczynę :uuusmiech: . ( to nic, że chleb biały, ale i tak mniej kalorii niż pączki).

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jednak w grupie siła :taktak: . Nasza Akademia Biegania ma taki dar przekonywania, że nawet Ja wasz demokratycznie wybrany Prezes uległem po przeczytaniu waszych wpisów na facebooku :hahaha: . Dziękuje wam za te 350 kalorii. W sobotę na treningu wam się odwdzięczę :sss: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Przed nami za chwilę weekend ostatni w tym najkrótszym miesiącu roku, więc trzeba go dobrze wykorzystać i popracować nad swoją kondycją :taktak: . My oczywiście wybieramy bieganie :taktak: :taktak: :taktak: . Pamiętajcie jednak o kilku zasadach: Do biegania jest potrzebna - wiara > chęci (potrzeba > motywacja > cel) oraz pasja i wizja > wiedza (wykształcenie i doświadczenie > metody i narzędzia pracy > działanie > sprzyjający ludzie i okoliczności > efekt pracy. Takie rzeczy to tylko z Akademią Biegania :hej: . Zapraszamy na nasz wspólny trening już w sobotni pierwszy marcowy poranek o godzinie 09.00 :uuusmiech: . Miejsce wszystkim dobrze znane, czyli wejście na plażę miejską w Rudniku. Proponuję przebiegnięcie i zaznajomienie się z trasą Biegu dla Kobiet. Następnie morsowanie i wypad na saunę wygrzać kości. Jak zawsze gwarantujemy miłą atmosferę wśród zwariowanej grupie biegaczy amatorów. Pozdrawiam i niech ten dzień miłym się stanie. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Od biegania, przez rozum, do serca

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... xSport2img

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Miło nam, jako biegaczom z Akademii Biegania Grudziądz, że nasze inicjatywy zostały i są doceniane przez media. Tym razem całą stronę o bieganiu poświęciły „Nowości” w swoim piątkowym magazynie. Jest tam wywiad z moją skromną osobą oraz o imprezach w naszym mieście.

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Na wstępie przepraszam, że chyba po raz pierwszy nie zdążyłem z porannym wpisem zachęcającym was do pojawienia się na wspólnym sobotnim treningu, ale tak jakoś wyszło :hejhej: . Wróciłem dopiero nad ranem, ale nie żałuję tej nocy i nie dopytujcie mnie o szczegóły :tonieja: .
Dziękuję wszystkim uczestnikom dzisiejszego treningu w ramach akademii Biegania za możliwość wspólnego pobiegania z wami :uuusmiech: . Jak zawsze frekwencja bardzo wysoka, więc wnioskuję, że zapału wam nie brakuje :nienie: . Rozbiegliśmy się w różne strony w zależności, kto na ile miał ochotę, ale najważniejsze, że wystartowaliśmy wspólnie jak zawsze o godzinie 09.00 z plaży miejskiej w Rudniku :taktak: . Spora ekipa pobiegła dzisiaj na 5 km, aby powrócić na plażę i jeszcze chwilkę poćwiczyć kilka pompek, przysiadów, wyskoków i przeskoków :szok: . To umożliwiło nam odpowiednie rozgrzanie i zaliczenie kąpieli w przeręblu. Aśki to chyba już nikt nie przebije :szok: . Ta dziewczyna potrafi z 15 minut w niej siedzieć a i pewnie dłużej :sss: . Udało się nawet zaliczyć moczenie nóg w zimnej wodzie Alicji w towarzystwie Justyny :taktak: . Ci, co jeszcze nie spróbowali musza wiedzieć, że w życiu wszystkiego trzeba spróbować :taktak: . Trzeba zapalić papierosa, upić się do nieprzytomności, tańczyć całą noc, zgubić telefon, nieszczęśliwie się zakochać, jechać w bagażniku, zgubić się w obcym mieście i właśnie po morsować. My biegacze z Akademii Biegania większość mamy już zaliczone, ale jeszcze więcej przed nami, bo doceniamy to, co mamy, cieszymy się każdą chwilą, minutą sekundą...bierzemy życie pełnymi garściami, wyciągamy wnioski z własnych błędów i uczymy się na nich, bo może przyjść taki dzień, kiedy to wszystko zniknie.... Po kąpieli pojechaliśmy na saunę gdzie pot lał się litrami :trup: . Teraz tylko relaks na fotelu lub kanapie. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. Oczywiście jutro, kto chętny to zapraszamy na godzinę 09.00 na czarny szlak.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
bogutam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 03 gru 2012, 14:09
Życiówka na 10k: 48,06
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć, mam pytanie, a właściwie dwa, do wybierających się do Łodzi na maraton. Mamy z kolegą Luisem 3 miejsca w samochodzie więc może są chętni, żeby się z nami zabrać? No i drugie pytanie odnośnie kwaterunku. Czy ktoś coś rezerwował i czy może znalazły by się dwa miejsca dodatkowe do spania?
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

bogutam pisze:Cześć, mam pytanie, a właściwie dwa, do wybierających się do Łodzi na maraton. Mamy z kolegą Luisem 3 miejsca w samochodzie więc może są chętni, żeby się z nami zabrać? No i drugie pytanie odnośnie kwaterunku. Czy ktoś coś rezerwował i czy może znalazły by się dwa miejsca dodatkowe do spania?
Marcin U. powinien być w temacie .Wrzucę na facebooka to może się ktoś odezwie z ekipy na Łódź. :taktak:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
piotrekh
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

http://www.running-portugal.com/lisbon/ ... lista.html

ooo!!! widzę znajomo brzmiące nazwiska na liście startowej
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam Pana Marka B. Co do transportu, to policzymy się na tydzień przed wyjazdem, a co do noclegu, to mamy zarezerwowany, ale nie ma jeszcze ostatecznej liczby chętnych. Dopisuję waszą dwójkę do listy, liczymy całe towarzystwo i za kilka dni ustalamy konkret. Myślę, że nie powinno być problemów.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie bracio biegowa w ten niedzielny poranek :uuusmiech: . Jeżeli macie jakiekolwiek zmartwienie to załóżcie buty do biegania i pojawcie się na treningu w ramach Akademii Biegania :taktak: . Startujemy o godzinie 09.00 z plaży miejskiej nad jeziorem rudnickim. Godzinka do 2 ruchu ładuje akumulatory na cały dzień a rozmowa i uśmiech na twarzy pozwala zapomnieć o wszelkich problemach dnia codziennego :taktak: . A na dobry początek słowa Thomas Dekkera :
„ Budzić się każdego ranka z uśmiechem na twarzy; witać dzień z szacunkiem dla kryjących się w nim możliwości; przystępować do pracy z jasnym umysłem; mieć stale przed oczyma, nawet w małych rzeczach, Cel Ostateczny, dla którego pracuję; witać mężczyzn i kobiety z uśmiechem na ustach i miłością w sercu; być łagodnym, dobrym, uprzejmym o każdej porze; przyjmować noc ze zmęczeniem, które przyzywa snu i z radością pochodzącą z dobrze wykonanej pracy - oto jak pragnę mądrze roztrwonić me dni. „ Pozdrawiam Andrzej :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

UWAGA, UWAGA!!!.Drogie dziewczyny!. Do „Biegu Dla Kobiet „ pozostało już tylko 6 dni. Na liście startowej ponad 103 zawodniczki. W związku z dużym zainteresowaniem i posiadanymi możliwościami zwiększyliśmy limit udziału do 108. Pozostało, więc tylko 5 miejsc, więc namówcie i zaproście swoje znajome na wspólne bieganie w gronie samych dziewczyn, bo taka okazja nie zdarza się, co dzień a tym bardziej w naszym mieście gdzie robimy to po raz pierwszy. Szkoda, że jesteśmy ograniczeni budżetem, bo można by było zrobić naprawdę niezły bieg dla większej rzeszy dziewczyn puszczając informacje w szerszy eter. Może nasze miasto zauważy kiedyś potrzeby biegaczy i tą coraz większą rzeszę chcących uczestniczyć w fajnych imprezach. Póki, co my bawimy się już w sobotę 8 marca o godzinie 11.00 na plaży miejskiej w Rudniku. Padła propozycja wśród naszych biegających dziewczyn, aby urozmaicić wizualnie nasze zawody w postaci ciekawych strojów, w których pobiegłyby uczestniczki. Wiem, że już niektóre z biegaczek AB takie mają, więc fajnie by było abyście i wy emanowały sex-appealem w ten dzień. Pozdrawiam Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

bogutam pisze:Cześć, mam pytanie, a właściwie dwa, do wybierających się do Łodzi na maraton. Mamy z kolegą Luisem 3 miejsca w samochodzie więc może są chętni, żeby się z nami zabrać? No i drugie pytanie odnośnie kwaterunku. Czy ktoś coś rezerwował i czy może znalazły by się dwa miejsca dodatkowe do spania?
Info dla Marka B. odnośnie Łodzi. Okazuje się, że w pokoju mamy nadkomplet, i już nie damy rady Was upchnąć. Ale może znajdziecie coś "za ścianą". Nocleg zarezerwowaliśmy na tej stronie: http://www.aparts.com.pl/ przy ul. Żeligowskiego. Pozdro.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejsze wspólne niedzielne dłuższe wybieganie :uuusmiech: . Zaliczyliśmy wspólnie czarny szlak :taktak: . Było jak zawsze fajnie i wesoło. Przywitaliśmy kolejną nową osobę, która zawitała na nasz trening-Darka. Na początku połączyliśmy siły razem, ale to był tylko początek, później kilkoro biegaczy stwierdziło chyba, że pozostanie razem to postęp z naszej strony i pobiegli przodem w tym i ja, jednak na koniec jak dobiegliśmy na miejsce, z którego wybiegliśmy okazało się, że wspólna praca to sukces nas wszystkich. To właśnie wiedza i doświadczenie, umiejętności i predyspozycje oraz pasja do biegania to klucz do naszego sukcesu :taktak: . Tak właśnie jest w nasza Akademia Biegania :hej: . Pozdrawiam wszystkich i odpoczywajcie, bo jutro poniedziałek. Andrzej. :hejhej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ