GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Melduję, że jako wasz Prezes a przede wszystkim osoba odpowiedzialna za rejestrację Stowarzyszenia w dniu dzisiejszym złożyłem w Urzędzie Miasta wniosek wraz z całą dokumentacją o formalne nadanie nam osobowości prawnej. Teraz musimy poczekać na zatwierdzenie. Pozdrawiam Andrzej .Następne meldunki będę oczekiwał już od was. :oczko:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nie wiem, co lepsze czy ciężki trening po śniegu :bum: czy remont u naszego biegowego kolegi Irka :trup: . Piękne będzie miał lokum po remoncie na nieformalne spotkania AB :oczko: . Dzisiaj dzień pierwszy, czyli burzenie ścian, zrywanie podług i wynoszenie gruzu. Ja oczywiście coś tam pomogłem, ale jako intelektualista bardziej nastawiłem się na nadzór :hahaha: . Gro pracy wykonał sam Irek i Wojtek mimo to wiem że jutro i tak będą zakwasy :grr: . Teraz na lokal wszedł Piotr główny wykonawca prac. Fajnie jest pomagać bezinteresownie naszym biegowym przyjaciołom :taktak: . Mam nadzieje, że jak będzie demolka u Prezesa to znajdzie się paru chętnych do pomocy :hej: .
10 reguł życia dobrego człowieka
1. Pomagaj innym
2. Pomagaj innym
3. Pomagaj innym
4. Pomagaj innym
5. Pomagaj innym
6. Pomagaj innym
7. Pomagaj innym
8. Pomagaj innym
9. Pomagaj innym
10. Nie oczekuj niczego w zamian.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Jak wam wiadomo człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki, dlatego czas wam przypomnieć, że jutro środa i wymówki odpadają ( chyba, że zostanie dostarczone waszemu przełożonemu usprawiedliwienie :oczko: ). W środy zapraszamy wszystkich na nasz wspólny trening, który zaczynamy o godzinie 18.00 :taktak: .Startujemy z okolic ronda przy Praktikerze. Nie będę pisał, co będziemy robić, bo to uzależnione jest od warunków, jakie będą nam towarzyszyć. Wiadomo, że jak będzie ślisko to podbiegi odpadają, ale za to, jeżeli będzie śnieg to pobiegamy po białej pierzynce zaliczając przy okazji wojnę na śnieżki dla dobrego humoru :hahaha: . Dobra rada waszego Prezesa na dziś:, Gdy pragniecie być szczęśliwi, to pokochajcie bieganie w dzień i w nocy w słońcu i deszczu i wtedy właśnie życie szczęściem was otoczy!. Miłego dnia dal wszystkich od Andrzeja zwanego również Prezesem lub przełożonym a i inne ksywki się znajdą na moją skromną Boską osobę ( he, he). :hejhej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Posiłki dla biegacza [5 PRZEPISÓW]

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... xSport2img

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nie uwierzycie na zdjęciu poniżej mamy dwie babcie pełną gębą i jeszcze jedną, która również nią zostanie już za chwilę. Wszystkie te dziewczyny to nasze biegaczki z AB. Niech mi ktoś teraz powie, że bieganie nie odmładza. W związku z tym, że dzisiaj Dzień Babci to i życzenia dla nich od nas.

Wszystkim Wam powiem, bo Wy tego jeszcze nie wiecie,
Nasze babcie są najlepsze na świecie!
Dlatego Ja nasze babcie tak mocno kocham i ściskam za szyję,
Niech będą zdrowe i ze dwieście lat nam żyją!


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Podwieczorek Prezesa :uuusmiech: . No to sobie zaszalałem :szok: . Ale co tam należy mi się po porannym treningu przy minus 10 stopni Celsjusza i spacerze Strzemięcin-Tarpno :taktak: . Gorąca czekolada z bitą śmietaną a do tego gofry jakże by inaczej również z bitą śmietaną. Dla dziewczyn, które mnie pokochają jestem w stanie robić im takie desery, co dziennie :hej: . No może nie, co dziennie, bo za bardzo w boki może wejść :hejhej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Gdy człowiek obrasta w piórka, nie znaczy, że będą z nich skrzydła. Tak samo możemy odnieść się do biegaczy. Gdy myślisz o bieganiu nie znaczy, że będziesz mógł pokonywać wiele kilometrów. Aby tego dokonać trzeba przyjść dzisiaj na popołudniowy trening z Akademią Biegania by troszeczkę pobiegać :taktak: . Widzimy się o godzinie 18.00 przy rondzie koło Praktikera. To, że za oknem zimno niech nie będzie dla was wykrętem :nienie: . Dla was niech przyjaciele będą wspaniałą wymówką, aby rzucić wszystko i biec im na spotkanie :uuusmiech: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej lub jak ktoś woli wasz Prezes. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Hu hu ha, nasza zima (nie taka) zła. Czy zimno może pomóc naszej skórze?

http://lula.pl/lula/1,111767,15300836,H ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejszy wspólny trening :uuusmiech: . Jak zawsze zebrała nas się spora grupka, aby wspólnie sobie pobiegać :szok: . Na treningu pojawiły się również nowe osoby w tym cztery dziewczyny i ekipa listonoszy z Poczty Polskiej :hej: , których serdecznie witamy i mamy nadzieje, że będą kontynuować z nami treningi :taktak: . Właśnie o to chodzi, aby zapraszać w nasze szeregi kolejnych pasjonatów biegania. Dzisiaj bieg po lesie połączony z zestawem skipów, podskoków, przeplatanek i rozciągania. Najważniejsze dla nas powinno być to abyście zrozumieli, że właśnie wasze ciało, z bólami i doznaniami przyjemności, to jest dokładnie to, czego potrzebujemy, aby w pełni być biegaczami, w pełni obudzonymi i w pełni żywymi. Uwielbiam te treningi z wami moi kochani przyjaciele :uuusmiech: . Pasuje mi tutaj taki cytat z książki, który wam przedstawię: „Nasze wspólne chwile są niczym burza, niczym gwałtowna wichura i deszcz, coś zbyt wielkiego, by tym kierować, a zarazem zbyt silnego, by przed tym uciec. Ten żywioł mnie porywa, szarpie za włosy, zostawia krople wody na twarzy, sprawia, że czuję się wreszcie żywy. Jak w każdej burzy zdarzają się tu też chwile spokoju i wytchnienia, a także i takie, gdy nasze słowa rozszczepiają błyskawice.” Miłej nocy wasz Prezes Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Przedstawię jeszcze sprawy organizacyjne omawiane na dzisiejszym treningu związane z naszą Akademią Biegania. Po pierwsze chciałbym, aby sobotni trening 25 stycznia odbył się w innym miejscu. W związku z możliwością wzięcia udziału w nagrywaniu filmu reklamującego nasz Półmaraton Grudziądz-Rulewo przez profesjonalistów zajmujących się takimi sprawami trening odbyłby się o godzinie 09.15-09.30 ze zbiórką przy Flisaku na Błoniach. Zabieramy z sobą koszulki AB lub półmaratonu. Również, jeżeli są chętni inni biegacze z naszego miasta to miło by było, aby się pokazali. Przy okazji będziemy mogli sobie pobiegać w innej scenerii np. w kierunku Góry Zamkowej. Godzinka treningu i wtedy, kto chętny to na saunę.
Druga sprawa związana jest z zaproszeniem i naszym wyjazdem integracyjnym do dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie w dniu 15 luty. Moja propozycja to zbiórka pieniążków na zasadzie, kto ile może dać. Uzbierane w ten sposób pieniążki moglibyśmy im przekazać z przeznaczeniem na cele związane ze sportem jak np. wyjazd na zawody, opłacenie wpisowych, zakup sprzętu sportowego lub na inne niezbędne rzeczy potrzebne dla dzieciaków. Oczywiście mogę się zająć zbieraczką.
Jeszcze jedna sprawa to Bal Karnawałowy. Nie chciałbym za bardzo się nad tym tematem zagłębiać, bo i tak wiele jest kontrowersji wokół tego tematu. Powiem tylko tyle, że całą organizacją zajmuje się Wojtek i to on jest odpowiedzialny za wybór lokalu i całą otoczkę z tym związaną. Ja z racji tego, że może mnie w tym czasie nie być na miejscu nie jestem w stanie pociągnąć tego tematu. Prosiłbym tylko o nieobrażanie się jeden na drugiego, bo komuś coś nie pasuje( nawet ja byłem innego zdania) gdyż przyjaciele tak nie postępują. Przecież nie trzeba być na wszystkich imprezach AB. Jak nie ta to inna. Pamiętajcie, że wspaniałomyślność jest istotą przyjaźni. Padła propozycja przegłosowania na najbliższym treningu gdzie ma się odbyć bal oczywiście w sposób demokratyczny. Jak dla mnie nie ma, co już na ten temat wiele dyskutować, bo i czasu mało na zapisy i pozostawić wszystko jak jest.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze w ten czwartkowy zimny styczniowy poranek :uuusmiech: . Czy wiecie, że jedyną rzeczą, jaka stoi pomiędzy wami a waszymi marzeniami jest wola spróbowania i przekonania, że jest ono możliwe do zrealizowania. Ja spróbuję spełnić swoje marzenie i zaliczę z rana trening, który może w niedalekiej przyszłości doprowadzi mnie na szczyt mojego marzenia :taktak: . Również i wy spróbujcie postawić sobie z rana jakiś cel do zaliczenia z terminem wykonalności powiedzmy 22.00 najpóźniej :oczko: . Nie musi to być koniecznie bieganie :nienie: . Może to być na przykład zrobienie dobrej zdrowej kolacji dla swoich najbliższych lub pójście na lodowisko. Inwencję twórczą pozostawiam wam kochani. Najważniejsze to abyście potrafili sobie postawić cel i go sumiennie zrealizowali. Potraktujcie moje słowa, jako takie ćwiczenia-zadanie domowe, które wykonywane regularnie wyrobią w was konsekwentne podejście do treningu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kobiety niezapomniane Ewa Kłobukowska

http://www.ikmag.pl/miesiecznik/kobiety ... bieta.html

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Troszeczkę dzisiaj przymroziło :szok: ale trening trzeba było zaliczyć. :taktak: Wyszło 17 km ale warto było :uuusmiech:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Przy okazji dzisiejszego treningu odwiedziłem naszą miejską plażę a tam jezioro zamarznięte :szok: i dachu nad głową brak. :lalala:

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ