rekonstrukcja acl w ŁODZI

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
renata1
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwie 2005, 16:59

Nieprzeczytany post

A ile kosztuje rekonstrukcja w Lodzi?
renata
New Balance but biegowy
renata1
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwie 2005, 16:59

Nieprzeczytany post

A skad wziac rehebilitanta? Dlaczego Ty juz go masz?
renata
FOKA11
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 41
Rejestracja: 10 sty 2005, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

w szpitalu za free ( nfz) , tylko pewno za śrubki + podziekowania:)
renata1
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwie 2005, 16:59

Nieprzeczytany post

A takie "podziekowania" to mieszcza sie w jaim przedziale? W zal od dlugosci szwu? A jak z terminami? TEn p. W przyjmuje na ZIelonej a operuje na NFZ? A robi to prywatnie? A jak tak to za ile? Boje sie ze "prywatnie" jest rownoznaczne z "lepiej". A miales juz artoskopie? I co z tym rehebilitantem? POwiedzze cos!!
Pozdrowionka
renata
FOKA11
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 41
Rejestracja: 10 sty 2005, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

OPERUJE NA dREWNOSKIEJ , NA WIZYCIE U NIEGO SIE WSZYSTKIEGO DOWIESZ :)) AKTUALNIE NIE WIEM ILE SIE CZEKA NA ZABIEG ( MYŚLE ZE KONIEC ROKU) JA JESTEM JESZCZE PRZED ZABIEGIEM  , ZA ZAGIEG PŁACI NFZ !! I NIE ZAWSZE PRYWATNIE ZNACZY LEPIEJ , BEZ NERWÓW O WSZYSTKO GO PYTAJ A DOSTANIESZ KONKRETNE ODPOWIEDZI I WTEDY SAMA ZADECYDUJESZ CO DALEJ , ZDAJ RELACJE JAK BYŁO , PA PA , POZDRÓWKI
thequeen
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2011, 15:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,
Jezdzilam na nartach w Szczyrku 01.02.2011 a 02.02 mialam wypadek. Polecono mi przychodnie Pod Bukami w Bielsku-Bialej ul. Szara 5, i 03.02.2011 bylam juz po artroskopii (moze to fart, akurat bylo miejsce), oddzial ortopedyczny ma podpisana umowe z NFZ. Powiem, ze jestem zadowolona chociaz minal juz tydzien a ja jeszcze nie chodze. Prywatny zabieg rekonstrukcji wiazadel przednich (to co mam uszkodzone) to koszt okolo 5500PLN, a lekarze wydaje mi sie, ze znaja sie na rzeczy. W koncu mieszkaja w gorach i takich przypadkow maja od groma. Mam tez umowiona wizyte rekonstrukcji na koszt NFZ, ale to dopiero 23 Maja 2011 wiec chyba zrobie sobie prywatnie. Trzeba czekac jakies 3 tygodnie!. Pozdrawiam i wszystkim zycze powrotu do zdrowia jak najszybszego.
ODPOWIEDZ