GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Dlatego dla takich osób mamy akademię aby nie biegali sami Pewnie w sobotę też nie dasz rady być bo Beata mówiła mi że podrzuca ci dzieci
Po pierwsze nie podrzuca, tylko sam zabieram, a po drugie w sobotę akurat dam radę :hej: .
PS. A o numerze telefonu zapomnij :nienie: .
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:Cze, biega ktoś dzisiaj wieczorem, bo samemu mi się nie chce?
Biegać mi się nie chce ale rowerkiem chętnie się przejadę więc jeśli nie będzie Ci to przeszkadzać to jestem na tak. Mogę dyktować tempo :hahaha:
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

III Mistrzostwa Grudziądza w Nordic Walking
Serdecznie zapraszamy do naszych przyjaciół z rudnickich ścieżek na III Mistrzostwa Grudziądza w Nordic Walking, które odbędą się już 8 czerwca. W zeszłym roku na imprezie w Grudziądzu było ponad 230 uczestników z całej Polski. Zawody stały na prawdę na wysokim poziomie. Czy w tym roku będzie podobnie ? Wszystko okaże się już w drugi weekend czerwca. Całe "Centrum Dowodzenia" zawodami będzie miało miejsce tak jak w poprzednich latach w ośrodku MORiW "Plaża Miejska" przy ulicy Zaleśnej 1. Dla zmotoryzowanych - najlepiej kierować się na Mistaeczko Westernowe "Mega Park". Start i Meta zawodów będzie usytułowana w samym centrum plaży na jeziorem Rudnickim. Więc po przejściu trasy będzie można wziąć bardzo szybką kąpiel w jeziorze :) Miejmy tylko nadzieję, że pogoda dopisze. Co do samej organizacji zawodów. Zapisy elektroniczne już trwają, natomiast zapisy w dniu zawodów będą trwały już od godziny 9:00 przy wejściu na "Plażę Miejską", zaś start nastąpi o godzinie 11:00.
http://www.pucharpomorza.com/index.php? ... 8-czerwca-

Z naszych biegaczy wiem że wystartuje Alicja L i szykuje się Hania. Może się zdarzyć że Patyczaki poproszą nas o pomoc w organizacji więc za pewne im pomożemy bo oni i nam pomagają a przede wszystkim Krzysiu Widerkiewicz i Edyta Ogonowska.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Można byłoby kiedyś pomyśleć o Mistrzostwach Grudziądza w bieganiu :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:Można byłoby kiedyś pomyśleć o Mistrzostwach Grudziądza w bieganiu
Dobry pomysł...
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Od czego tu zacząć pewnie od spraw organizacyjnych :taktak: . Po pierwsze jutro mamy weekend :hej:

Obrazek

Więc i sobota przed nami a jak sobota to się widzimy :uuusmiech: . Tym razem troszeczkę inaczej, bo zaczynamy się zjeżdżać od godziny 10.00 Do 11.00 Na plażę miejską gdzie sobie pobiegamy trasą około 5 km w ramach akcji Polska Biega :uuusmiech: . Po biegu wspólna zupka, pogaduchy wymiana informacji a może i numerów telefonów między fajnymi dziewczynami :hejhej: . Jednak jest jeszcze opcja dla biegaczy nałogowców :szok: jak choćby Ja :hej: . Spotykamy się o godzinie 09.00 i robimy standardowo ósemeczkę po lesie, przybiegamy na plażę i idziemy sobie chwilę popływać :szok: , następnie zapisać na bieg i na rozgrzanie po kąpieli robimy kolejną piątkę z wszystkimi.
Po drugie dzisiaj, kto znajdzie czas to o 17.00 spotykamy się przed plażą miejską i idziemy do lasu oznakować trasę sobotniego biegu a jak ktoś chce to może również sobie pobiegać.
Kolejna sprawa będę kontynuował zapisy na koszulki z logo akademii oraz zaczynam zbierać kasę po 25 zł, więc miejcie to na uwadze.
No dobrze to chyba tak pokrótce jak mi się coś przypomni na treningu to na pewno na forum się to znajdzie :hahaha: . Pozdrawiam Andrzej :hej: .


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza- 7 mitów na temat odżywiania

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,132 ... i_mity#Cuk

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu jak zorganizować sobie porządny trening :hejhej:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... hUT4_vperw

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:
Adrian26 pisze:Można byłoby kiedyś pomyśleć o Mistrzostwach Grudziądza w bieganiu
Dobry pomysł...
Oczywiście mi też pomysł się podoba :taktak: i trzeba będzie to przedyskutować na jakimś nieformalnym spotkaniu :hejhej: Wiadomo od pomysłu do realizacji daleka droga ale nie ma rzeczy niemozliwych.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Lista chętnych do wystartowania w drugiej edycji Biegu Trzech Plaż liczy już ponad 112 osób i z dnia na dzień rośnie. Pamiętajcie, że tylko tydzień pozostał na opłacenie biegu po obniżonej stawce w kwocie 10 zł. Później płacimy 20 zł, co również jest atrakcyjną ceną za ładny medal, którego mógłby pozazdrościć nam niejeden maraton oraz profesjonalny gadżet dla biegaczy, jakim będą skarpetki z materiału colmax logiem biegu. Zapraszamy również do śledzenia naszej strony B3P na -facebooku -Bieg Trzech Plaż
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:Można byłoby kiedyś pomyśleć o Mistrzostwach Grudziądza w bieganiu :oczko:
Także jestem za, ale nie ograniczałbym się wyłącznie do mieszkańców Grudziądza. Ci z okolic, którzy też należą do AB, chyba też mogliby brać udział w takich zawodach, jeżeli ma mieć charakter biegu otwartego.
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:
amator76 pisze:
Adrian26 pisze:Można byłoby kiedyś pomyśleć o Mistrzostwach Grudziądza w bieganiu
Dobry pomysł...
Oczywiście mi też pomysł się podoba :taktak: i trzeba będzie to przedyskutować na jakimś nieformalnym spotkaniu :hejhej: Wiadomo od pomysłu do realizacji daleka droga ale nie ma rzeczy niemozliwych. [/code]
Można byłoby to podpiąć pod wrześniowy memoriał Bronisława Malinowskiego - coś na podobę Mistrzostw Polski kobiet w maratonie w Dębnie :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

damian_91 pisze:
Adrian26 pisze:Można byłoby kiedyś pomyśleć o Mistrzostwach Grudziądza w bieganiu :oczko:
Także jestem za, ale nie ograniczałbym się wyłącznie do mieszkańców Grudziądza. Ci z okolic, którzy też należą do AB, chyba też mogliby brać udział w takich zawodach, jeżeli ma mieć charakter biegu otwartego.
Tylko, ze wtedy nie byłyby to Mistrzostwa Grudziądza :oczko: Trudno byłoby wszak rozgraniczyć, gdzie kończą się te "okolice" :usmiech:
Z drugiej strony nawet nazwanie tego "wydarzenia" Mistrzostwami Powiatu Grudziądzkiego skutkowałoby tym, że w klasyfikacji liczyłyby się osoby z Radzynia Chełmińskiego, a biegacze z Dragacza, który jest położony znacznie bliżej już nie :usmiech: Mało jest biegów "zamkniętych", także myśle że nawet gdyby kiedyś taki bieg miał się odbyć, to przecież do startu można byłoby dopuścić wszystkich chętnych, a w tej konkretnej klasyfikacji ująć tylko osoby spełniające kryteria - tak jak choćby w przypadku biegu w Dąbrówce Królewskiej, gdzie dla osób z gminy Gruta jest przewidziana osobna klasyfikacja :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ok. Rozumiem twoje argumenty. Tak tylko pisałem, że może być formuła otwarta lub zamknięta. Pozdrawiam
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No tak, na razie to są tylko gdybania :oczko: Z drugiej strony najlepszym rozwiązaniem wydawałoby się podczepienie tej klasyfikacji pod Memoriał Bronisława Malinowskiego, bo w nim praktycznie zawsze startuje cała "czołówka" grudziądzkich biegaczy na czele z Arletą i Łukaszem :oczko:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
ODPOWIEDZ