GRUDZIĄDZ BIEGA

vinci72
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:15
Życiówka na 10k: 1h:12min:35s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jack77 pisze:
Adrian26 pisze:
vinci72 pisze: Oj, chyba mnie z kimś mylisz :hej: Nie byłem jeszcze na żadnym treningu AB.
A kto powiedział, że widzieliśmy się na treningu akademii :usmiech: ?
Biegałeś wczoraj o godzinie 17 na stadionie Olimpii :usmiech: ?
Myślę Adrian, że mogłeś pomylić vinci72 z moją osobą (wyznaczałem HRmax).
Jeszcze raz dziękuje za cenne rady - zwłaszcza za nakierowanie na te tabelki od Danielsa.
Pozdrawiam Jacek :)
Chyba właśnie do takiej pomyłki doszło :)
Chciałem wczoraj także być na Olimpii ale niestety przedłużyło mi się w pracy aż do późnego wieczora i z tego też nic nie wyszło.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jack77 pisze:
Adrian26 pisze:
vinci72 pisze: Oj, chyba mnie z kimś mylisz :hej: Nie byłem jeszcze na żadnym treningu AB.
A kto powiedział, że widzieliśmy się na treningu akademii :usmiech: ?
Biegałeś wczoraj o godzinie 17 na stadionie Olimpii :usmiech: ?
Myślę Adrian, że mogłeś pomylić vinci72 z moją osobą (wyznaczałem HRmax).
Jeszcze raz dziękuje za cenne rady - zwłaszcza za nakierowanie na te tabelki od Danielsa.
Pozdrawiam Jacek :)
Ja :hej: tu nie widzę innego wyjścia jak vinci72 i Jack77 muszą pojawić się na naszym treningu :taktak: aby można było ich rozróżnić i zidentyfikować :hejhej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jestem pod wielkim wrażeniem. Właśnie się dowiedziałem, że kolejne nasze dzielne dziewczyny Magda , Daria i Aśka zapisały się na bieg papiernika i jeszcze kilka w kolejce. Widać, że uwierzyły w siebie w momencie jak pokonały na ostatnim treningu dystans trzech plaż. Jeżeli ktoś pokonał 7 km i czuje się na siłach to faktycznie pokona te 10 km. Tak, więc kto się jeszcze nie zapisał i czuje taką potrzebę sprawdzenia się to do komputera marsz i wpisać się http://www.biegpapiernika.pl/?/zawodnicy . Lista liczy już prawie 2 tys. uczestników, więc Kwidzyn czeka niezłe oblężenie biegaczy i nawet ich zamek może tego nie wytrzymać.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jack77 pisze:
Myślę Adrian, że mogłeś pomylić vinci72 z moją osobą (wyznaczałem HRmax).
Jeszcze raz dziękuje za cenne rady - zwłaszcza za nakierowanie na te tabelki od Danielsa.
Pozdrawiam Jacek :)
Ze mną już jest naprawdę źle :bum:
Przy powitaniu usłyszałem "Vinci72", a Ty widocznie tylko wspomniałeś, że kolega o takim pseudonimie też się deklarował na trening. Ja natomiast zrozumiałem, że to Ty jesteś "Vinci72" :oczko:
Wybaczcie małe zamieszanie z imionami i pseudonimami :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Apropos biegania z Prezydentem to wpadło mi do głowy,że moglibyście zapraszać do biegania grudziądzkich sportowców z różnych dyscyplin, mogłoby to przyciągać więcej ludzi na weekendowe bieganie.
Z mojej, wioślarskiej strony mógłbym spróbować zaciągnąć nad Rudnik Magdę Fularczyk (chyba nie trzeba przedstawiać ) oraz zeszłorocznego mistrza Europy w ósemce Macieja Mattika.
A na 25 maja już obiecuję,że wioślarze będa liczni i widoczni, bo akurat nie mamy regat.
I druga sprawa.
Ktoś z AB będzie na Papierniku próbował łamać 44-45minut?Można by stworzyć grupę wsparcia.
Obrazek
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

zielicho pisze:Ktoś z AB będzie na Papierniku próbował łamać 44-45minut?Można by stworzyć grupę wsparcia.
Krzysztof, właśnie tworzymy taka grupę, męczy się Rafał i ja, a ciągnie nas Seba :hej: . Rozumiem, że meldujesz się jako czwarty do brydża?
Obrazek
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

zielicho pisze:Apropos biegania z Prezydentem to wpadło mi do głowy,że moglibyście zapraszać do biegania grudziądzkich sportowców z różnych dyscyplin, mogłoby to przyciągać więcej ludzi na weekendowe bieganie.
A co do biegania ze sportowcami, to faktycznie możnaby robić takie treningi.Jak się kogoś namówi, to wcześniej zareklamować i jazda. Magda Fularczyk jak najbardziej, dalej Arleta Meloch, jakiś piłkarz, kolarz itd. itp.
Obrazek
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Fajnie,będzie nas pięciu, bo dołączy też na pewno kolega Marek- planowaliśmy poleciec 4:20-4:30 / km ale kto wie co będzie jak adrenalina podskoczy na starcie.
Obrazek
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Grunt to dobrze się ustawić na starcie, bo na te czasy to biegnie zwykle kupa ludzi, a przy tej frekwencji trudno się będzie przepchać jak zaśpimy. No ale w takiej "elicie" to chyba damy radę :hejhej: .
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Kolejny tydzień przed nami :echech: i byle do weekendu :taktak: , bo nie dość, że zapowiada się ciepło to również ciekawie :hej: a to za sprawą środowego wspólnego treningu :taktak: jak i sobotniego wyjazdu na zawody do Kwidzyna :usmiech: . Bardzo przypadł mi pomysł kolegi wioślarza Krzysztofa :taktak: , aby na treningi sobotnie zapraszać znane osoby. Trzeba będzie to dograć i zacząć realizować. Proponuje na pierwszy rzut Magdę Fularczyk, którą już kilka razy mijałem na trasach rudnickich i zapraszałem do AB. Pewnie Krzysiek ma lepsze dotarcie do niej, bo ja sobie odpuściłem jak się dowiedziałem, że wyszła za mąż :bleble: . Później może być Arleta, z którą również na ten temat rozmawiałem podczas półmaratonu. Marcin na pewno ma dojście do sławnych osób :hej: , więc pomysł powinien wypalić. Oczywiście nie może zabraknąć mediów :hejhej: , wywiadów…lansu a tak na serio to taka akcja może przyciągnąć kolejne osoby do naszego grona i realizacji planu rozbiegania naszego miasta.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu dieta biegacza - Mleko czekoladowe po treningu zapewni regenerację

http://fitness.sport.pl/fitness/1,10770 ... FB_Fitness

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W sobotę odbyła się debata na temat budowy solanek w lesie rudnickim. Autor poniższego artykułu pisze, że po jeziorze ma przemieszczać się statek turystyczny. :niewiem: Osobiście uważam, że Rudnik jest na to zbyt skromny. Boje się by nie doszło do tego, że ludzie chcąc spędzić czas w spokojnym miejscu zaczną jeździć nad inne jeziora oddalone od Grudziądza. Czyli solanki będą przyciągać turystów z innych miast, a Grudziądzanie zaczną wyjeżdżać. Czas pokaże co z tego ostatecznie wyniknie.
http://www.mmgrudziadz.pl/artykul/debat ... szla-w-las
Dla zainteresowanych jeszcze mam taką ciekawostkę, że część wczorajszej trasy przebiegała po parkingach i jezdni jakie widnieją w planach budowy przyszłych solanek. Mapka planowanej inwestycji do wglądu na poniższej stronie.
http://www.cowsolankach.eu/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:
zielicho pisze:Ktoś z AB będzie na Papierniku próbował łamać 44-45minut?Można by stworzyć grupę wsparcia.
Krzysztof, właśnie tworzymy taka grupę, męczy się Rafał i ja, a ciągnie nas Seba :hej: . Rozumiem, że meldujesz się jako czwarty do brydża?
Chyba za ucho :hahaha: . W sobotę ma być 30oC w cieniu więc zgoda pod warunkiem, że Ty lecisz obok z parasolem :hej:
Obrazek
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Przypomnijcie mi, o której się zbieramy do Kwidzyna?
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To będzie dobra zaprawa przed czerwcowym B3P - tam była podobna temperatura w zeszłym roku :bum: Chociaż liczę, że prognozy się nie sprawdzą... :usmiech:
A jeżeli chodzi o znanych sportowców, to czy w grę wchodziłyby inne osobistości,ale niekoniecznie z naszego regionu :usmiech: ?
Całkiem niedawno, bodajże 2 tygodnie temu, na spotkanie w Toruniu przyjechał Radosław Dudycz. Wygłosił wykład na temat biegania, a potem razem z zebranymi wybrał się na wspólny trening :usmiech: Myśle, że takie spotkania ze znanymi biegaczami, mogłyby wyjść Grudziądzanom na dobre, bo zawsze fajnie jest posłuchać wskazówek i porad doświadczonych biegaczy :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
ODPOWIEDZ