POLICE(41) - Stadion OSiR ul.Piaskowa 97. Sobota 9;30!

pokrzywb
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:40
Życiówka na 10k: 40:17
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

Tak stadion powinien byc jak ostatnio..odśnieżony...;) ale za tak cenne informacje jestes nam winien przedstawienie sie i rundke wokoło;)
trener BiegamBoLubie Police Beata
New Balance but biegowy
b_j_j
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 244
Rejestracja: 26 mar 2007, 21:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

hehe z przyjemnością, nawet kilka rundek :uuusmiech:
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ważna informacja dla Starego Wygi!
Pojechałam dziś na stadion sprawdzić, czy rzeczywiście zgodnie z moją informacją cały piewszy tor na stadionie jest wolny. Otóż z przykrością stwierdziłam że nie, bo miejscami leży tam odgarnięty śnieg. Tak więc jeśli w grę wchodzi tylko pierwszy tor to tam nie pobiegasz. Ale środkowe są wolne, bo na najbardziej zewnętrznym też leży śnieg. Zważywszy,że dzisiaj dopiero czwartek to mam nadzieję,że zdążysz ewentualnie zmienić swoje plany.A ja przepraszam,ale wydawało mi sie ,że jest inaczej. Pozdrawiam! :usmiech:
pokrzywb
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:40
Życiówka na 10k: 40:17
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

Pani Różo!
po pierwsze..brawo! za uprzejmosć,pojechała Pani sprawdzic.....-ale mnie duma rozpiera:)
jesli chodzi o nowego kolege,to mysle ze dajmy mu czas..na sobote wszystko potopi sie całkowicie!;)
a dla chetnych propozycja biegu ( także w ramach ciąglego ) w Świnoujściu!
częśc ekipy po treningu się wybiera,bo bieg jest na..16ta;) -a dystans tam to 3 okrążenia po 3km -jedno losowanie a dystans to zależy od nas,czy zdecydujemy sie przebiec 3,6 czy 9 .
pozdrawiam;)
trener BiegamBoLubie Police Beata
jarkog
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2013, 13:32
Życiówka na 10k: 1:05
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Police

Nieprzeczytany post

Witam Was :)
Zdarza mi się szurać po stadionie od Nowego Roku ale nie że aż tak wcześnie :))).
Którejś soboty będę musiał się zmusić wcześniej wstać w sobotni poranek :)))).
Ale to jak wydobrzeję i w związku z tym mam małe pytanko. Może ktoś coś zasugeruje.
Boli mnie staw biodrowy od kilku dni. W zeszłym roku miałem podobnie. Chociaż może to i być ból mięśniowy przyczepu mięśnia uda przy miednicy. Trudno to sprecyzować. W zeszłym roku też pobolewało jak biegałem po pograniczu lasu przy Policach. Niby dostałem tabletki na zapalenie przyczepu mięśnia ale nie wiem czy przestało boleć od tego specyfiku, czy od wakacyjnej przerwy w bieganiu (ok. 60 dni) :). Czy znacie może w Policach czy w Szczecinie kogoś do kogo można by z tym pójść na porządną diagnozę? Może w moim wieku (45) to już normalne? :))) Nie wiem, hehe.
Z biegowym pozdrowieniem
Jarek

PS.
...że nie ściemniam :)
Moje trzecie w życiu i w tym roku 10.000 metrów :). Może przesadziłem i stąd kontuzja się odnowiła hmmm.
http://connect.garmin.com/activity/288910150
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Odpowiedź dla Zbyszka! No ja jestem taka przyzwoita :usmiech: Trudno narażać Szczecinianina na przyjazd do Polic a tu... tor 1 zajęty śniegiem. Przy okazji w sobotę muszę się dopytać co to ten bieg ciągły ( biegniecie, biegniecie i nie przestajecie biec? :usmiech: )
Zazdroszczę Wam wyjazdu do Świnoujścia, bo na 3 km mogłabym się załapać, ale coś tam trzeba upichcić na Święta!
No a Staremu Wydze gratuluję tych 10.000 i współczuję z powodu bólu( niestety nie znam lekarzy, bo przy 3 czy 5 km w moim wydaniu kontuzje i przetrenowania raczej nie występują :usmiech:
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Sorry! pomyliłam się- to jarkog biega 10.000 i aktualnie cierpi!
b_j_j
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 244
Rejestracja: 26 mar 2007, 21:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

róża pisze:Ważna informacja dla Starego Wygi!
Pojechałam dziś na stadion sprawdzić, czy rzeczywiście zgodnie z moją informacją cały piewszy tor na stadionie jest wolny. Otóż z przykrością stwierdziłam że nie, bo miejscami leży tam odgarnięty śnieg. Tak więc jeśli w grę wchodzi tylko pierwszy tor to tam nie pobiegasz. Ale środkowe są wolne, bo na najbardziej zewnętrznym też leży śnieg. Zważywszy,że dzisiaj dopiero czwartek to mam nadzieję,że zdążysz ewentualnie zmienić swoje plany.A ja przepraszam,ale wydawało mi sie ,że jest inaczej. Pozdrawiam! :usmiech:
Ale mamy uprzejmych ludzi na forum, aż nie wiem co powiedzieć, dziękuję za aktualne informacje ;) Może faktycznie do soboty śnieg się stopi. W każdym razie trzeba będzie coś wykombinować tym bardziej, że trener zamienił mi ciągły na sprawdzian

PS Co do fizjoterapii to widziałem, że na basenie olimpijskim (przy ul. Wąskiej w Szczecinie) jest spora oferta, tylko nie wiem w jakich godzinach mają otwarte.
jarkog
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2013, 13:32
Życiówka na 10k: 1:05
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Police

Nieprzeczytany post

Dziękuję, spróbuję tam zasięgnąć porady.
Pozdrawiam
Jarek
pokrzywb
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:40
Życiówka na 10k: 40:17
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

Witaj Jarku!
a wiec jeśli chodzi o Twój ból w biodrze..i jego chwilowe ustanie (po wzięciu tabl.przeciw bólowych)-to tak. zdecydowanie po tym przestało Cie bolec,plus oczywiście przerwie-dobrze,że nie biegałeś tak nieustannie na tabletkach przeciw bólowych,bo to tylko pogarsza stan zdrowia..
jeśli chodzi o dobrych Ortopedow sportowych-bo do nich najlepiej się udac(znam się trochę na różnicy pomiędzy ortodeda..a ortopeda:p bo pracowałam ponad 2 lata w przychodni:>
a wiec polecam na pewno Orthosport (właśnie przy Arenie w Szczecinie) chcoaz teraz zastanawiam się czy nie warto zrobić dodatkowo jakiegoś zdj., .
warto tez podpytać jakiegoś rehabilitanta...
p.s. snieg nie stopniał..wręcz odwrotnie-moja propozycja..wycofanie "sprawdzianu"bo w takich warunkach..to tylko kontuzji można się nabawić..
co do pokrzywb-PANI RÓŻO:) TO nie Zbyszek...:>

pozdrawiam wszystkich i przypominam,ze trening się jutro odbędzie;)))
trener BiegamBoLubie Police Beata
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No i ciąg dalszy pomyłek z mojej strony Beatko! Wszystko przez tą zimę! :usmiech:
zdynek1987
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 20 paź 2012, 22:33
Życiówka na 10k: 33.20
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witaj Jarku,
z kontuzjami trzeba uwazac,najpierw wyleczyc i dopiero wracac do sportu:) Tak jak wspomniaal moja siostra mozemy tylko ,,doradzic" - nie proponowac,bo nie jestesmy osobami do tego uprawnionymi,ale w sporcie siedzimy od dziecinstwa jest to ponad 16 lat.. Nie tylko nas samych ,lecz rowniez znajomych spotykaja kontuzje i z tego co wiemy najlepsza osrodkiem medycyny sportowej jest wlasnie ORTHOSPORT- fakt prywatnie sie placi,ale czy czasami isc warto do przychodzi i uslyszec od ortopety ,,gips" . W niektorych kontuzjach ,a przypuszczam ,ze w towojej rowniez,jest potrzeban duza praca z fizjoterapeuto- cwiczen,na partie grzbietu i biodra :) jak juz wyzdrowiejesz i staniesz na nogi ,zapraszamy do dolaczenia do naszej ekipy BBL Police! warto ,szczegolnei moga o tym wspomniec osoby ,ktore u nas stawily pierwsze kroki,a dzis zaczepieni bakcylem -startuja na zawodach i ciesza sie sportem,w tym najprostsza forma jaka jest wlasnie bieganie :) pozdrawiam
Trener BBL Police zbyszek
zdynek1987
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 20 paź 2012, 22:33
Życiówka na 10k: 33.20
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

witam wszystkich Polickich bblowiczow:)
6.04.2013 to czas..poczatku..dlaczego? poniewaz akcje BiegamBoLubie ,zaczelismy wlasnie pol roku temu 6.10.2012r. Jak mozna wspominac pochmurna,zimna,deszczową Sobote gdzie o 9.30 zjawiło się niespelna 8 osob,ktorzy zapoczatkowali ta piekna idee testem coopera. Nie tylko na forum,ale rowniez od serca chcialbym wam podziekowac,za to ,ze byliscie z nami i nadal jestescie to WY przychodzicie do nas coraz to z nowymi ludzmi,ktorzy sami zauwazaja ,ze tkz sport nie jest zly ,a biegac moze kazdy- jednak czasami warto z kims. Dzieki wam rozpedzamy sie. Juz srednio przychodz do nas ponad 20 osob,zaznaczajac 2/3to kobiety..przeciez moja sis nie ma tylu kolezanek;p Fakt chyba plec przeciwna dba bardziej o siebie i nie liczy na polska reprezentacje w pilke nozna:D Postaramy sie dla was urozmaicac zajecia, robic ciekawe,zaskakujace rzeczy,ale na to wszystko mamy czas,poczekajmy na pogode,a w raz znia przyjda nowi i nowe pomysly-ktore juz sa:)Zaczynajac akcje,chcielismy wczepic policzana bakcyla na bieganie,swietnie sie z tym czujemy,jak widzimy,ze nie tylko biegacie w Soboty:) Zauwazylismy ze ,,EKIPA BBL POLICE" stala sie gromadka ludzi ,ktorzy kiedys sie znali badz i nie..ale stworzyliscie grupe,gdzie zzyliscie sie nie tylko w Sobotnie treningi ,ale wspieracie rowniez poza nim:) Technologia w XXI jest zgubna,na stadionie nikt sie nie zgubi :) widzimy sie 6.04.2013 r :) Przykro mi stwierdzic,ze tego dnia nie bede mogl byc-wyjazd na zawody..uwaga w SZACHY:) Beti zas ma szkolenie,jednak spokojnie czeka was tego dnia niespodzianka!:) warto przyjsc! pozdrawiam :)
Trener BBL Police zbyszek
pokrzywb
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:40
Życiówka na 10k: 40:17
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

WITAJCIE SUPER AKTYWNI POLICZANIE -SZCZECINIANIE...i nie tylko!;-))
przypominam o tym,ze dobrze zacząc weekend..to tylko porannym treningiem. także pomimo naszej nie obecności..pokażcie ŻE JESTEŚCIE! 9 30 bez spóźnien zapraszam na trening jak zawsze na stadion przy ulicy Piaskowej:)))
Wiosna jak widac juz do nas idzie..i to taka prawdziwa.
trzymajcie sie cieplo!!!!
owocnego udanego i jak zwykle..radosnego treningu:))))
trener BiegamBoLubie Police Beata
pokrzywb
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:40
Życiówka na 10k: 40:17
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

WITAJCIE!:)
przypominanam o jutrzejszym treningu:) nie zmieniło sie nic...
ani nasze nastawienie,ani trenerzy...ani tez dziurawy tartan...:)
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH:) duzo nowosci ,dużo radosci...i dużo Słońca! to gwarantujemy :)
bo o porządnym...aczkolwiek przyjemnym treningu to chyba nie trzeba przypominac:)
p..s podziekowania dl anowo przybyłych i zachęcam do nie bania sie....-poziom jest dostosowywany pod każdego,a na stadionie nikt z NAS sie nie zgubi;)
pozdrawiam
BBL POLICE:)
trener BiegamBoLubie Police Beata
ODPOWIEDZ