GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu dieta biegacza-zupa z buraków.

http://kobietybiegaja.blogspot.co.uk/20 ... rakow.html

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Polecam kolejne zawody na które można by wyjechać całą grupą w sposób zorganizowany. Jest to bieg na 10 km- "10 km Run Toruń " ,które odbedą się 28 kwietnia 2013 r (niedziela) i w poprzednim roku cieszył się dużą frekfencją.Medal na tą edycję bardzo ładny a wpisowe do 28 lutego 40 zł .Musimy to przedyskutować.

http://runtorun.pl/

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za dzisiejszy wspólny trening :uuusmiech: .Pomimo mrozu przed plażą miejską wstawiła się spora grupka :taktak: w tym dwa rodzynki Hania i Alicja Team Bąkowo :hej: .Trasa standardowa 8 km po lesie rudnickim z rozgrzewką na 2 kilometrze.Szkoda tylko że nie miałem komu tak konkretnie dogryzać bo zabrakło mi Marcina :hejhej: i Sebastiana a Zbyszka nie mogłem doścignąć bo plan kazał mu dzisiaj biegnąć na przedzie :hahaha: .Jednak dzięki planowi Zbyszka :bum: to Rafał :chrap: przybiegł z nim dzisiaj na czas .Tempo dzisiejszego treningu w sam raz bo zabrakło Irka :bleble: ,który dzisiaj zaplanował morsowanie o 12.00 z kolegami jako odpoczynek po ostatnim wielkim bieganiu.

Podczas dzisiejszego biegania wstępnie dałem propozycję założenia przez nas Stowarzyszenia ,na początek musi być nas 15 osób :sss: .Jako że mam troszeczkę czasu to jestem w stanie to jakoś ogarnąć i przygotować oraz prowadzić przy waszym udziale :szok: .Bedziemy jeszcze o tym rozmawiać na wspólnych treningach i imprezach integracyjnych :orany: .
Mam nadzieje że okazja już nie długo ale niech Marcin oficjalnie potwierdzi bo coś mi dzisiaj Janusz powiedział że niby jakieś dzieci czy cuś...

Jeżeli chodzi o jutrzejszy dzień to Ja oraz Irek,Dawid ,Janusz i jeszcze wielu innych jedziemy z rana nad nasze ciepłe :hahaha: polskie morze do Sopotu wraz z innymi grudziądzkimi morsami.Z tego co wiem są jeszcze wolne miejsca w autokarze.Wyjazd o 08.30 z ul.Kwiatowej. Po kapieli w morzu idziemy do aquaparku popluskać się i wypocić na saunach oraz mam nadzieje popatrzyć na piękne ciała :hejhej:

Informacja dla tych ,którzy dzisiaj jeszcze nie biegali poniżej :hahaha:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Pamiętacie te dzieciaki, bo one nas tak. Akademia Biegania otrzymała oficjalne zaproszenie od dyrekcji do Domu Dziecka w Bąkowie . W dniu 02 lutego chcą oni nas serdecznie ugościć i wystawić świąteczne przedstawienie. Jeżeli macie jakiś upominki dla maluchów to zabierzcie je z sobą. Sami widzieliście jak bardzo się cieszyły podczas naszej poprzedniej wizyty.Wyjazd w ramach sobotniego treningu.Szczeguły na forum na bieżąco.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Polecam kolejne zawody na które można by wyjechać całą grupą w sposób zorganizowany. Jest to bieg na 10 km- "10 km Run Toruń " ,które odbedą się 28 kwietnia 2013 r (niedziela) i w poprzednim roku cieszył się dużą frekfencją.Medal na tą edycję bardzo ładny a wpisowe do 28 lutego 40 zł .Musimy to przedyskutować.

http://runtorun.pl/

Obrazek
W ubiegłym roku uczestniczyłem. Był to pierwszy mój bieg uliczny i muszę przyznać, że pomimo upału wspominam go z sentymentem. Bieg kończył się na starówce przy kilkukilometrowym dopingu kibiców. Polecam i chętnie wezmę w nim udział.
Obrazek
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Pamiętacie te dzieciaki, bo one nas tak. Akademia Biegania otrzymała oficjalne zaproszenie od dyrekcji do Domu Dziecka w Bąkowie . W dniu 02 lutego chcą oni nas serdecznie ugościć i wystawić świąteczne przedstawienie. Jeżeli macie jakiś upominki dla maluchów to zabierzcie je z sobą. Sami widzieliście jak bardzo się cieszyły podczas naszej poprzedniej wizyty.Wyjazd w ramach sobotniego treningu.Szczeguły na forum na bieżąco.
Dzięki Andrzej za przypomnienie. Mam teraz sporo wyjazdów i ciężko mi się z Wami spotkać, :ojnie: ale cieszę się, że przejąłeś inicjatywę.

Proponuję, aby wszyscy, którzy mogą coś podarować dzieciom zgłaszali się jak najszybciej. W następną sobotę na Akademii ustalimy delegację oraz oszacujemy jakie prezenty mamy.

Pamiętajcie! Spośród wszystkich darczyńców rozlosowana zostanie butelka afrykańskiej Amaruli.
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:
Jeżeli chodzi o jutrzejszy dzień to Ja oraz Irek,Dawid ,Janusz i jeszcze wielu innych jedziemy z rana nad nasze ciepłe :hahaha: polskie morze do Sopotu wraz z innymi grudziądzkimi morsami.
Informacja dla tych ,którzy dzisiaj jeszcze nie biegali poniżej :hahaha:
Czy znajdą się w takim razie chętni na jutrzejsze poranne wybieganie?
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Icenty pisze:
maratończyk pisze:

Pamiętajcie! Spośród wszystkich darczyńców rozlosowana zostanie butelka afrykańskiej Amaruli.
Do wspólnego wypicia na spotkaniu integracyjnym :hahaha:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja będę jutro o 9 przed plażą czekał na towarzyszy wybiegania.
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W takim razie do zobaczenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Będzie też Seba, do jutra.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: .Nie wiem jak wy ale ja dzisiaj po raz pierwszy w tym roku wykąpię się w morzu :hahaha: .Pewnie niektorzy z was rownież to zrobią ale dopiero latem :bleble: .Szkoda tylko ze nie mogę być rownocześnie na wspólnym niedzielnym bieganiu w Rudniku :wrrwrr: ale taki wyjazd nad Bałtyk z ekipą morsów nie zdarza się co dzień :niewiem: .Przypuszczam że Marcin będzie zadowolony bo zaliczy pożądny trening bez erotycznego gadulstwa :hejhej: .Spokojnie nadrobimy to jeszcze :hahaha: .Relacja z wyjazdu po powrocie na forum i liczę że niedzielni biegacze też coś napiszą :taktak: .Nara.

Do eleganckiej restauracji wchodzi damulka, siada przy stoliku i u
kelnera zgiętego w ukłonach zamawia kawę.A gdy ją już dostaje
kilkakrotnie podnosi do ust i krzywiąc się z niesmakiem opuszcza na dół.
W końcu woła kelnera i zniesmaczona mówi
-kelner, ta kawa cuchnie brudnym hu**jem!
ten podnosi filiżankę ze stolika, kilkakrotnie wącha i odstawia mówiąc
-pani będzie łaskawa wziąć filiżankę w drugą rękę
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza-Przystosuj buty do biegania zimą! Co warto wiedzieć żeby się nie wywrócić!

http://wbiegu24.pl/index.php?option=com ... Itemid=489

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć. W Rudniku pojawiło się dzisiaj o 9 sześcioro biegaczy, w tym niezawodna Hania. Zrobiliśmy różne dystanse, w zależności od tego, kto ile sobie założył. Po drodze oczywiście pogadaliśmy, ale tym razem głównie o odżywianiu i popijaniu w trakcie długich biegów. Czyli o konkretach, a nie pierdołach. A jak Wasza kąpiel morskie morsy?
PS. Aha, co do konkretów, w piątek otwieram chałupę dla biegaczy i ich przyjaciół o 18. Zapraszam, tematów i tych poważnych, i tych trochę mniej na pewno nie zabraknie. Pozdrawiam.
Obrazek
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ciekaw jestem jak wyglądają warunki na narty biegowe w Rudnickim lesie?
Dziś w Zakopcu zrobiliśmy 20 km na biegowych a Tomir z ekipą juniorów i młodzieżowców walnął 26 km w górach brodząc chwilami w śniegu po jajka. Nie było ich raptem ponad 5 godzin... :hahaha:
Obrazek
ODPOWIEDZ