GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

FAKTYCZNIE JA TEŻ MAM TAKIE ODCZUCIE ŻE TWORZYMY NA NOWO HISTORIE BIEGANIA W GRUDZIĄDZU I MAM NADZIEJE ŻE NAM SIE TO UDA BO TO NAPRAWDĘ JEDNA Z NAJZDROWSZYCH FORM BYCIA NAPRAWDĘ W DOBREJ KONDYCJI.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2012, 07:27 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

SPECJALNE PODZIEKOWANIA DLA OSÓB KTÓRE DZISIAJ ODWIEDZIŁEM I KTÓRE MNIE WYSŁUCHAŁY W RAMACH SZUKANIA SPONSORÓW NASZEGO BIEGU TRZECH PLAŻ A W SZCZEGÓLNOŚCI PANI DYREKTOR KINA HELIOS,PANI MENADŻER HOTELU RAD,KIEROWNIKOWI SKLEPU SPORTOWEGO JR SPORT ORAZ WŁAŚCICIELOWI Login Sklep Komputerowy Łukasz Czopek.WSZYSCY SĄ JAK NAJBARDZIEJ POZYTYWNIE NASTAWIENI NA NASZĄ INICJATYWĘ ZORGANIZOWANIA ZAWODÓW I CHCĄ NAM POMÓC.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pozytywne nastawienie i zainteresowanie to już połowa sukcesu, gdyby takich sponsorów wciągnąć w bieganie... ale może przekonają się po imprezie. Andrzej, rozmawiałem na temat koszulek z żoną i temat jest otwarty pod względem rozmiarówki, koloru jak i ceny, czekam tylko na wstępny projekt nadruku. No i przykra dla mnie sprawa, dzisiaj dowiedziałem się w firmie, że w tym miesiącu czeka mnie dużo pracy łącznie z weekendami, możliwe więc że będę musiał sobie odpuścić kilka treningów włączając w to najbliższą sobotę, sprawa jeszcze nie jest przesądzona więc się nie załamuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Faktycznie fajnie by było aby nasi sponsorzy do nas dołączyli , tylko że edka wcześniej trzeba by było jakoś wyeliminować bo z tymi paniami co rozmawiałem to bardzo fajne i ładne dziewczyny :uuusmiech: Popracuję nad tym projektem no chyba że wśród forumowiczów ktoś miał 6 z plastyki i tez coś zaprojektuje.Pamiętaj tylko żeby całkowicie nie odpuszczać biegania znajdź choćby 30 minut przed północą zamiast świntuszyć. :hej:
Ostatnio zmieniony 28 sie 2012, 07:28 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W jaki sposób sponsor(sponsorzy) będzie mógł się pokazać podczas biegu? Mam na myśli formę reklamy firmy sponsorskiej.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ja osobiście podczas rozmowy które przeprowadziłem oraz w emailach proponuje cos takiego" W zamian mozemy zaoferować reklamę waszego np.kina,hotelu,restauracji,firmy,hurtowni itp w postaci zawieszenia banerów,załączenia ulotek do zestawów startowych,zamieszczenia informacji o sponsorze na numerach startowych,plakatach reklamujacych bieg rozwieszonych w mieście ,przekazania informacji o sponsorze podczas dekoracji zwycięzców biegu jak również wśród uczestników biegu,kibiców którzy będą przebywać na plaży miejskie w dniu zawodów ( pierwszy dzień wakacji-sobota-mozliwa duża frekwencja).Jesteśmy równiez otwarci na wasze propozycje i sugestie.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Proponuję określić konkretne kwoty za konkretny rodzaj sponsorowania. Wzorem innych oraganizowanych imprez masowy można określić trzy-cztery poziomy sponsoringu np: Sponsor tytularny, Sponsor Brulantowy, Rubinmowy i... cyrkonia. Sponsor tytularny dajmy na to wykupuje prawo wpisu nazwy firmy do nazwy imprezy kosztem pokrycia większości kosztów (o ile pamiętam mowa była o 7000pln). W zamian dostaje np HELIOS B3P RUN Grudziądz 2012, itp. wiecie co mam na myśli. Mniejszy stopniem wykupuje za np 500pln prawo do nadruku loga na dole numeru startowego i ulotek reklamujących imprezę, itd. Nie chcę się tu mądrować, ale z doświadczenia wiem, że to ułatwia podjęcie decyzji przez sponsora i nie powoduje problemów z przerostem oczekiwań obu stron. Problem może być z operowaniem pieniędzmi sponsorskimi, bo Urząd Skarbowy może się o to zapytać. NIe wiem do końca jakie mogą być tego skutki.
Znacznie łatwiej byłoby pozyskać sponsorów jeśli powstałaby bardziej formalna inicjatywa w postaci instytucji pożytku publicznego (stowarzyszenia propagującego zdrowie prze aktywność fizyczną). Pozwala to na uzyskanie nieopodatkowanej darowizny w wysokości do 6% wartości podatku dochodowego, które dana firma może odpisać od podatku (podobnie jak słynny 1%, który można przeznaczyć na jakąś niepubliczną inicjatywę) - ale myślę, że to pieśń przyszłości na za rok.
Postaram się ze swojej strony pozyskać trochę kasy z firmy w której pracuję.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dzięki za tak szczegółowy opis sponsoringu.Wiem że są takie możliwości jak opisałeś ale faktycznie musielibyśmy przekształcic się w jakieś stowarzyszenie a na to nie ma już czasu bo troszeczkę za krótko istniejemy a pomysł z zorganizowaniem biegu tez nas naszedł podczas jednego z treningów. W przyszłości jak najbardziej mozna by o tym pomyśleć co dało by nam niezłą kartę przetargową w rozmowach z miastem i sponsorami i możliwość wpisania w kalendarz imprez cyklicznych.
Każdy sponsor mile widziany i fajnie by było jakby uczestnikom biegu i kibicom sie to spodobało.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2012, 07:28 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Też uważam, że w tym roku trzeba iść z szukaniem kasy trochę na żywioł, przy kolejnym biegu mozna pomyśleć o regulaminie sponsoringu jak najbardziej, na dzis proponuję w najbliżsża środę pierwsze poważne podsumowanie naszych możliwości finansowych, informacje Andrzeja i Inocentego brzmia optymistycznie, sam też dogadałem się z kilkoma handlowcami grudziądzkimi, może ktoś nawet wejdzie w nazwę przy numerach, ale to już muszę obgadać z Wami, podobnie jak możliwości umieszczenia banerów na plazy i inne formy reklamy przy okazji biegu. Pozdro Marcin
Obrazek
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Icentego sory
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam serdecznie w ten deszczowy poranek .Na wstępie wszystkiego najlepszego dla nas wyrośniętych dzieci oraz waszych dzieci :taktak: Otrzymałem emaila z Dąbrówki odnośnie jutrzejszego biegu:
Szanowni Biegacze!

Już jutro, w sobotę 2 czerwca, spotykamy się w Dąbrówce Królewskiej na "I Biegu pod górę". Start - godz. 10.00.
Na tą chwilę swój udział zgłosiło ponad 80 zawodników z różnych stron Polski.

Dla tych którzy będą pierwszy raz w naszych okolicach przesyłam link z lokalizacją:
http://mapa.targeo.pl/Dabrowka_Krolewsk ... ce_5285554

Pogoda w czasie biegu będzie idealna dla biegaczy - temperatura około 14 stopni, bez opadów.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Dąbrówce!
Rafał Mathiak
tel. 722 372 222


W oczekiwaniu na imprezę przesyłam kilka organizacyjnych informacji.

1. Biuro zawodów, start i meta ulokowane będą w Szkole Podstawowej w Dąbrówce Królewskiej.
Biuro zawodów czynne od godz. 8.30. Start biegu godz. 10.00
2. W odległości około 50 m od Szkoły przewidziane są miejsca parkingowe. Parking będzie oznaczony, dodatkowo obsługa biegu będzie kierowała na odpowiednie miejsca.
3. W pakiecie startowym biegacze otrzymują wodę, batonik oraz koszulkę pamiątkową. Na mecie dla każdego napój energetyzujący oraz woda.
4. Na trasie będą 2 punkty z wodą (w okolicach 5 i 8 km).
5. W czasie imprezy bezpłatną kawę serwuje firma Idee Kaffee. Po biegu zapraszamy na bezpłatną grochówkę.
6. Oznaczenie dystansu na trasie co 1 km. Trasa zabezpieczana przez harcerzy oraz strażaków.
7. Pomoc medyczną zapewnia grudziądzki oddział PCK.
8. Za miejsca I-III oraz dla najlepszego mieszkańca Gminy Gruta puchary oraz nagrody pieniężne. Wręczenie nagród około godz. 11.30.
9. Trasa biegu o charakterze przełajowym i górskim. Mnóstwo podbiegów i zbiegów. Mapa biegu dostępna na http://www.endomondo.com/event/mk5hdkXk_dk


Organizatorzy
Sołectwo Dąbrówka Królewska
Urząd Gminy Gruta
Szkoła Podstawowa im. Por. Antoniego Chomicza pseud. "Stabrawa" w Dąbrówce Królewskiej

Partnerzy
17 Drużyna Harcerska „Niedościgli” i 9 Drużyna Harcerska „Impuls” z Dąbrówki Królewskiej
Ochotnicza Straż Pożarna Salno

Patronat
Wójt Gminy Gruta Halina Kowalkowska

Sponsorzy
Firma Inpak Kazimierz Giemza, „KOWAL” Marek Gospodarewicz, Biedronka, Idee Kaffee.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2012, 07:28 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

CHCĄCY DZISIAJ SOBIE POBIEGAĆ NIE ZAŁAMUJCIE SIĘ BĘDZIE LEPIEJ
Ostatnio zmieniony 28 sie 2012, 07:29 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

PAMIETAJCIE O JUTRZEJSZYM TRENINGU SOBOTA GODZINA 09.00 MOŻE NIE BEDZIE NAS TAK WIELU BO NIEKTÓRZY JADA NA ZAWODY ALE REPREZENTACJA AKADEMI MUSI SIE ZJAWIĆ.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2012, 07:29 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

CAŁY CZAS PRACUJĘ NAD ROZPROPAGOWANIEM NASZEGO BIEGU. WŁAŚNIE POJAWILIŚMY SIĘ W OFICJALNYM KALENDARZU BIEGOWYM
http://www.eurocalendar.info/index.php? ... on=1&grp=0
http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 6&bieganie
KTÓRY JESZCZE ZOSTANIE UZUPEŁNIONY W NAJBLIŻSZYM CZASIE O REGULAMIN,PLAKAT I INFORMACJE.TAKŻE NA BIEŻĄCO PRZEGLĄDAJCIE FORUM I FACEBOOKA
Ostatnio zmieniony 28 sie 2012, 07:29 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Iza ABMORIW
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2012, 22:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Andrzej, dzięki za rady i linki o kurzej nóżce. Najbardziej podoba mi się to, że mam przypadłość otyłych starszych kobiet, którą oczywiście jestem :D
Jestem oszołomiona rozwojem tematu biegu 3p. Jak obiecałam Trenerowi, załatwiłam kilka nagród i sama startuję w imieniu Miasta jako sponsor diamentowy;)
Powodzenia wszystkim, którzy jutro biegną pod Gór(k)ę (codziennie zjeżdżam nią do pracy...), czekam na relację i zdjęcia. Będę jutro rano w Rudniku - mamy mistrzostwa w nordicu (300 osób), regaty wioślarskie i dogotrekking - wszystko w tym samym miejscu o tej samej porze. I jeszcze ponoć jacyś biegacze mają się tam kręcić:)
ODPOWIEDZ