Mazowiecki Park Krajobrazowy

Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Gerard pisze:Ten wieczór dzisiaj to o której konkretnie?
O 18:00. Będziesz?
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Widziałem wyniki triatlonu zimowego. Niezłe ściganty przyjechały skoro Piotrek Sz. był 20. Gratulacje dla startujących.

Temperatury tylko dla twardzieli. My braliśmy w sobotę udział w bno w Parku Skaryszewskim, przed Biegiem Wedla. Trasa D czyli 4,8 km i 14 PK. Początek był trudny, po 10 minutach palce miałem zmarznięte na kość. Ale po kilku PK emocje i chwile truchtu zagrzały mnie i Renatę, tak że daliśmy radę ukończyć i nie byliśmy ostatni :taktak: Fajna zabawa.
Pozdrawiam,
Darek
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

18 to niestety nie jest wieczór w moim rozumieniu. O takiej godzinie to ja ostatnio jeszcze w pracy siedzę. Chyba że mam urlop, jak ostatnio :hej:
Tak na 19-19.30 mógłbym sie pewnie wyrobić...
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

19:00-19:30 to za późno, musimy jeszcze rower zrobić, a trenażer mamy tylko jeden.
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

Widzę, że coś się dzieje w Maryśce.
Narty to i mi chodzą po głowie. Dopiero co z dzieciakami zjechaliśmy z gór, gdzie zrobiłem dość mocny trening siłowy. Jednego dnia pożyczyłem biegówki i pobawiłem się w Justynkę zdobywając dwukrotnie lokalny Alpe Cermis... ;)
No i wobec takiego dość ciężkiego treningu, to nie miałem nic do powiedzenia na triathlonie zimowym, traktowanym z założenia jako mocny trening, chociaż z miejsca i tak jestem bardzo zadowolony. Ale to impreza robiona pod kolarzy i głównie dla nich. A mój rower na razie leży, i to mocno. A łyżwiarz też ze mnie żaden.
Po biegu i łyżwach byłem 7. Na rowerze (~11,5km) leżałem 9 razy i straciłem 13 pozycji. Niektórzy i bez kładzenia się by mnie wyprzedzili, ale na pewno dużo straciłem.

Obrazek

Aniu, a wiesz może gdzie w Międzylesiu jest ta wypożyczalnia? Masz może jakiś namiar?
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

Piotrek, tu masz namiary:

http://www.facebook.com/BiegowkiwMiedzylesiu?sk=info

Ponadto polecam stronę: http://www.tnbiegowki.pl/
Informacje o trasach w okolicach Warszawy i wypozyczalniach.
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To ja jeszcze dodam w temacie nart, że warunki w Maryśce na biegówki są niezłe, tzn. warstwa śniegu przywoita i miejscami są nawet dobrze wyrobione ślady do klasyka.
Wczoraj gdy już kończyliśmy z Darkiem bieganie mijaliśmy biegacza z psem, nawet przez chwilę myślałam, że to PiotrekMarysin z Braxą, dlatego pozdrowiłam biegacza, ale głos w odpowiedzi potwierdził, że to nie był Piotrek. Poza tym jednym człowiekiem z psem nikogo na trasie nie spotkaliśmy, nie licząc dwóch wyrostków przy szlabanie. Zimno było tylko do 2 km, potem już się dało biec bezproblemowo. W domu jeszcze lekka dokrętka na trenażerze i w sumie trening udany, czyli koszulka mokra od potu była.
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
maskot4
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 24 sie 2010, 17:55
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam, Jestem z Zabrza i w pod koniec marca będe w Warszawie, Będe nocował w Patronie czy ktoś może mi napisać gdzie można pobiegać w tamtych okolicach. widziałem na zumi że za CZD jest jakiś las. Pisze w tym wątku bo widziałem ze MPK jest stosunkowo niedaleko Patrona. Dzieki za info.pozdrawiam
Awatar użytkownika
Beauty&Beast
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1158
Rejestracja: 11 wrz 2007, 09:07
Życiówka na 10k: 00:45:29
Życiówka w maratonie: 3:42:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dokładniej ujmując, to coś obok Patrona i CZD to też MPK. Tylko większość tu piszących biega z drugiej strony Traktu Brzeskiego - w Marysinie. A ja głownie właśnie tutaj - od Starej Miłosny do CZD to są moje ulubione ścieżki. Ulicą Wisienki albo Pożaryskiego i Traktem Napoleońskim wbiegasz do lasu i już jesteś i masz mase ścieżek i szlaków. Możesz też przy pętli autobusowej wbiec na czerwono-zielony szlak, ulicą Trzykrotki i dalej szlakiem, głownie zielonym, do Anina, w drugą stronę od CZD czerwonym lub zielonym w stronę Starej Miłosny (wrócić można wzdłuż przedłużenia Dzieci Polskich, albo pobiec czerwonym do żółtego i żółtym wrócić) - masa kombinacji. Pod koniec marca to i rano powinno dać się pobiegać po lesie, możemy sie kiedyś umówić.
Marek03
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2012, 14:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

Nieprzeczytany post

Dzisiaj pobiegałem sobie po Polach Mokotowskich. Taki mały truchcik, około 15 km. Pogoda była słoneczna i minusików tylko 13 :usmiech:
Ludzie za mną się oglądali jakbym spadł z choinki, ale mi to wcale nie przeszkadzało :usmiech:

_______________________
Pozdrawiam,
Marek03
Ostatnio zmieniony 02 lut 2012, 20:51 przez Marek03, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

@Marek03 - A jak sprawuje się Twój nowy nabytek do mierzenia pulsu? Działa na tym mrozie bez zarzutu?

My wczoraj z Darkiem biegaliśmy wokół jeziorka na osiedlu. Raz minęliśmy jednego biegacza, potem zostaliśmy sami na placu boju, było jednak za zimno na wieczorne bieganie i skróciłam do 30 min. Szkoda, że w tygodniu nie mogę biegać za dnia, w słońcu to jednak większa przyjemność i mróz łagodniejszy.
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Marek03
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2012, 14:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

Nieprzeczytany post

Generalnie dobrze. Ma wszystko to, co dla takiego laika jak ja jest potrzebne: strefy pulsu, own zone, interwał, kalorie itp oraz GPS. Dzisiaj pobiegłem (przy minus 17) i albo coś dobrze nie włączyłem albo na moment mojemu pulsometrowi zrobiło się za zimno, bo część info, tego z GPS-nie było :(
_________________________
pozdrawiam,
Marek
Marek03
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2012, 14:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Białołęka

Nieprzeczytany post

Czy ktoś z Was wybiera się w sobotę lub niedzielę do MPK?
Awatar użytkownika
Beauty&Beast
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1158
Rejestracja: 11 wrz 2007, 09:07
Życiówka na 10k: 00:45:29
Życiówka w maratonie: 3:42:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

My (ja)... Jutro to nie wiem, ale w niedzielę planowane dłuższe bieganie gdzies od 9...
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

A ja się muszę przyznać, że od triatlonu zimowego biegam tylko na bieżni mechanicznej. Jakoś te duże mrozy mnie odstraszają, bo nie chcę się rozchorować.
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
ODPOWIEDZ