Suplement - ochrona stawów

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Awatar użytkownika
CríostóirSweeney
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 324
Rejestracja: 14 mar 2009, 15:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 03:56:13
Lokalizacja: Éire

Nieprzeczytany post

constantius pisze:Całkowicie sie zgadzam z poprzednikiem. Tu sok z pomarańczy nie wystarczy
No to smacznego!

pozdro
Obrazek

Run first, train later...
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
constantius
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 181
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:07

Nieprzeczytany post

polecam maść glukoz-imbir na stawy. można smarować przed biegiem kolana około 20 minut przed. Rozgrzewa i wpływa na elastyczność całego "aparatu" chrzastkowego. Maść można stosować profilaktycznie. Kiedy kolano jest uszkodzone nie zastąpi przerwy w bieganiu lub fachowej porady ortopedy. Maść eliminuje uczucie ciężkich kolan po biegu. jak zwykle nie przesadzać z uzywaniem
pozdr
Awatar użytkownika
olusl
Wyga
Wyga
Posty: 129
Rejestracja: 26 sie 2008, 18:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja sama polecam glukoz imbir w kremie, jeśli ktoś woli kapsy to glucosamine900 treca bardzo dobrze działa. :)
RKS Łódź. <3
Awatar użytkownika
F@E
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2302
Rejestracja: 16 paź 2009, 17:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: TG

Nieprzeczytany post

GLUKOZAMINA+CHONDROITYNA+MSM
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

ja regularnie zażywam Doppel Herz na stawy, polecił mi to znajomy rehabilitant, po jakimś miesiącu bóle stawów zniknęły, teraz łykam codziennie jedną (w ulotce piszą, że dwie ale chyba jedna mi wystarcza).
Awatar użytkownika
constantius
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 181
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:07

Nieprzeczytany post

Doppel Hertz to jest na serce. Czy istnieje coś takiego na stawy? Sam jestem ciekaw. W necie nic niema że jest taki produkt.
1065 km w roku 2009 ( zresztą zawsze więcej niż 1000 od 2006 ) biega od 2003, 1/2 maratonu 1:49:30 ( Kross )
885 km w 2010
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

constantius pisze:Doppel Hertz to jest na serce. Czy istnieje coś takiego na stawy? Sam jestem ciekaw. W necie nic niema że jest taki produkt.
te, Mądrala :ble: , zanim coś napiszesz to sprawdź - otóż są różne produkty firmy Doppel herz np. z serii aktiv - na oczy (z luteiną), na stawy (glukozamina + chondroityna)...
a zresztą masz linka, http://vitamarket.pl/p6102-Doppelherz-a ... sulek.html
tak w sumie to nie wiem jak szukałeś w necie bo mnie od razu wyskoczyło jakieś 6000 wyników...
a produkt polecam, i to nie jest żadna reklama!
Duch ciało opuścił... nie ma mnie tu...
Awatar użytkownika
constantius
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 181
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:07

Nieprzeczytany post

dzięki przejrzałem... ale to jest to samo co artresan czy artrostop.
1065 km w roku 2009 ( zresztą zawsze więcej niż 1000 od 2006 ) biega od 2003, 1/2 maratonu 1:49:30 ( Kross )
885 km w 2010
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

warto dodać, że zażywanie tego typu preparatów przynosi skutek tylko wtedy gdy robimy to regularnie przynajmniej przez 2-3 miesiące, branie np 1 opakowania nie ma większego sensu i nic praktycznie nie daje
Ciągle do przodu pokonując własne słabości
10k - 40:32 - 05.10 15k - 01:04:39 - 09.10 21,097k - 1:29:57 - 09.10 42,195k - 03:22:36 - 09.09
Mój Blog Aktywni Sportowo
GG 730243
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

constantius pisze:dzięki przejrzałem... ale to jest to samo co artresan czy artrostop.
chyba nie do końca....
tak jak napisał Piter82 - trzeba stosować regularnie przez dłuższy okres, chociaż ja nie do końca stosuję jak zalecają - piszą, że 2 kapsułki dziennie, ja biorę jedną. Poprawę poczułem tak po 2 miesiącach.
Duch ciało opuścił... nie ma mnie tu...
varso
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 14 lis 2009, 20:30

Nieprzeczytany post

Ja biore zinaxin i jestem zadowolony z jego dzialania, ale mysle sie, że odpowiednie buty w zaleznosci czy jestes suspinatorem czy pronatorem mogą tez miec wplyw na stawy skokowe
Sport jak rzodkiewki, każdy lubi, mało kto uprawia :)
Awatar użytkownika
mariod
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Polska

Nieprzeczytany post

Glukozamina firmy Multipower.Patrz w necie.
tanhauser
Wyga
Wyga
Posty: 54
Rejestracja: 14 lip 2009, 14:45

Nieprzeczytany post

Wciągam hydrolizat żelatyny w kapsułkach. Można to znaleźć w każdym netowym sklepie dla kulturystów.
W odwodzie czeka Flexit Drink, ale jeszcze nie otwarty.
Walczyliśmy jak lwy, padaliśmy jak muchy.
Obrazek
Adam39
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2010, 13:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Słuchajcie, jestem tutaj całkiem nowy, i chciałbym się poradzić Was. Biegam od 1,5 miesiąca dopiero a już mi coś w stawach szwankuje - po prostu bolą mnie kolana jak biegam na przykład codziennie przez tydzień. Muszę biegać co drugi dzień lub sobie robić przerwy, żeby mi odpoczęły kolana... Kumpel powiedział, że powinienem zacząć łykać jakiś suplement na te kolana. Szukałem w necie, co by było najlepsze i generalnie wydaje mi się, że wszystko to tak samo działa...i nie wiem co powinienem wybrać. A, no i trafiłem ostatnio na reklamę czegoś takiego: http://www.apteka-natolinska.pl/produkt ... _25ml.html

Czy możecie mi coś doradzić? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. A,bo to też ważne: mam 39 lat, 182 cm i ważę 79kg.
Awatar użytkownika
CríostóirSweeney
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 324
Rejestracja: 14 mar 2009, 15:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 03:56:13
Lokalizacja: Éire

Nieprzeczytany post

po pierwsze zwolnij,
po drugie poczytaj trochę jak zacząć biegać. Tu na Bieganiu.pl na pewno znajdziesz dużo informacji.
A nie te żałosne suplementy...
Suplementy są po to żeby dostarczyć składników organizmowi wtedy gdy nie możemy ich dostarczyć normalnym jedzeniem.
A jeżeli boli cię coś to twój organizm mówi, że to za dużo dla niego!!!!

pozdro
Obrazek

Run first, train later...
ODPOWIEDZ