Debiut na półmaratonie 4energy

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
bleez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1398
Rejestracja: 02 paź 2007, 08:25
Życiówka na 10k: 39:38
Życiówka w maratonie: 3:25:27
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Nieprzeczytany post

Fredzio no to nam tym bardziej jest miło tworzyć "bieganie.pl team". Dzięki za odpowiedź.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Ja już taką mam i jest super :-)
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

jacuś pisze:Witam!
Niestety (dla biegania niestety) jutro wylatuję do Bułgarii na 11 dni.... Będę próbował kontunuować mój plan i oprzeć się pokusie całodziennego sączenia bułgarskiego taniego wina ale mogę być na to za słaby... :oczko: w każdym razie sprzęt do biegania biorę ze sobą (moja żona bardzo się zesrożyła (jest takie słowo!?) na wieść o tym). Dzisiaj zrobiłem 45 minut, w tym siła biegowa - skipy, wieloskoki i takie tam. .....boję sie tej całej Bułgarii.... podobno jedzą tam surowe jajka... :oczko:
Oj znam ten ból, bieganie na wyjeździe wymaga siły woli. Zwłaszcza jeśli ekipa nie podziela naszej miłości i wykorzysta każdą chwilę zwątpienia i lenistwa żeby nas odwieść od planów ;). Mi z planowanych 5 treningów tygodniowo udało się zrealizować 3 truchtanka :hejhej:, mam nadzieję, że Tobie pójdzie lepiej!
FREDZIO pisze: Sorry za opóźnienie w odpowiedzi.
Wszystkich wątków nie czytamy ale jakaś dobra dusza ;) nakierowała mnie na niego.
Oczywiście włodarzom jest bardzo miło. :)
Jak chcecie to mogą wam przysłać startowe koszulki.
Takie jakie na zdjęciu prezentuje kolega Lechu:
(...)

Detale przesyłki, rozmiary itd - to proponuję mailowo na adres:
redakcja małpa bieganie.pl
Super! Dzięki za odpowiedź i dzięki dla tej dobrej duszy, bo ja nawet nie widziałam do kogo pisać :). Miałam się wpisać jako "niezrzeszona" ale skoro mamy oficjalną zgodę to dołączę do teamu
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
prz3m3k
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 25 lip 2008, 22:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Śląsk

Nieprzeczytany post

O to i jak chętnie dołączę do teamu "bieganie.pl":-), tym bardziej, że biegłem jak kilka osób z tego wątku w Jaworznie na 15K i ... dobiegłem do mety :-).
[url=http://runmania.com/rlog/?u=prz3m3k][img]http://runmania.com/f/95860032d3b29879c0c637b0f21adf98.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

prz3m3k: gratulacje za Jaworzno. Wybierzesz się do Oświećimia?

A ja dziś off topic. Wczoraj obejrzałem Wiadomości i był reportaż o dzieciaczkach w szpitalach chorych na białaczkę i że się zapasy krwi kończą. Zmobilizowało mnie to do zrealizowania tego, co se już planowałem od paru miesięcy a co odkładałem "na później" - pierwszy raz od prawie roku oddałem dziś krew :-) Bardzo fajne uczucie, bardzo przyjemny początek urlopu (nie idę do pracy do końca sierpnia :hahaha: ) dziś miałem mieć mocny trening ale se odpuściłem. Czuję się fanie (pisząc to sączę Redsa z żonką ;-) , nie czuję jakiegoś osłabienia i jest cool :-) Jutro wybiorę się potruchtać i jeśli to kogoś interesuje to mogę napisać czy nie zdechłem po 5' ;-) Aha - jak ktoś się zna to miałem hemoglobinę 14,5 czyli w miarę spoko. :-)

Miłej nocki.
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

bartess pisze: A ja dziś off topic. Wczoraj obejrzałem Wiadomości i był reportaż o dzieciaczkach w szpitalach chorych na białaczkę i że się zapasy krwi kończą. Zmobilizowało mnie to do zrealizowania tego, co se już planowałem od paru miesięcy a co odkładałem "na później" - pierwszy raz od prawie roku oddałem dziś krew :-) Bardzo fajne uczucie, bardzo przyjemny początek urlopu (nie idę do pracy do końca sierpnia :hahaha: ) dziś miałem mieć mocny trening ale se odpuściłem. Czuję się fanie (pisząc to sączę Redsa z żonką ;-) , nie czuję jakiegoś osłabienia i jest cool :-) Jutro wybiorę się potruchtać i jeśli to kogoś interesuje to mogę napisać czy nie zdechłem po 5' ;-) Aha - jak ktoś się zna to miałem hemoglobinę 14,5 czyli w miarę spoko. :-)
Co za zbieg okoliczności, ja też wczoraj oddawałam :). Hgb 13,7 , lepiej , niż ostatnio :).
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Witam, też wybieram się do Katowic na półmaraton, wcześniej biegne jeszcze w Warszawie 31 sierpnia w Biegu Nike gdzie bedzie mój debiut w zawodach biegowych, po półmaratonie w planach na ten rok jeszcze maraton Poznań, no i tyle jak na ten rok :-)
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

piter82 pisze:Witam, też wybieram się do Katowic na półmaraton, wcześniej biegne jeszcze w Warszawie 31 sierpnia w Biegu Nike gdzie bedzie mój debiut w zawodach biegowych, po półmaratonie w planach na ten rok jeszcze maraton Poznań, no i tyle jak na ten rok :-)
Więc jeśli dobrze rozumiem to bedzie Twój pierwszy raz jeśli chodzi o półmaraton. W takim razie witamy w naszym teamie niedoświadczonych biegaczy :)
prz3m3k pisze:O to i jak chętnie dołączę do teamu "bieganie.pl", tym bardziej, że biegłem jak kilka osób z tego wątku w Jaworznie na 15K i ... dobiegłem do mety .
prz3m3k - fajnie było, nie :hej:? Witamy, witamy, cieszę się, że jest nas coraz więcej :).

Ostatnio kolega podciął mi skrzydła, bo stwierdził że nie dam rady się przygotować do Silesia Maratonu :lalala: ... Tym bardziej mi teraz zależy na 4energy, bo jak to przebiegne to sobie udowodnię że się da. Po weekendzie się zapiszę i wpłace startowe.
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

PinUpGirl pisze:Co za zbieg okoliczności, ja też wczoraj oddawałam :). Hgb 13,7 , lepiej , niż ostatnio :).
Czy również z podobnych pobódek? ;-)
piter82 pisze:Witam, też wybieram się do Katowic (...)
Cześć sąsiad.
PinUpGirl pisze:Ostatnio kolega podciął mi skrzydła, bo stwierdził że nie dam rady się przygotować do Silesia Maratonu :lalala:
Kiedy ten Silesia Maraton się odbędzie? Wiosna/jesień? Czy dodatkowo do połówki 4energy czy może zamiast?

Dziś poszedłem se pobiegać pierwszy raz po wykrwawieniu się 2 dni temu. Zrobiłem sobie pętlę troche ponad 8 km i powiem Wam, że było zaskakująco dobrze. Lekko, przyjemnie i bez jakichkolwiek oznak osłabienia. Jedyną oznaką tego, że "coś jest nie tak" było tęno wyższe niż normalnie o kilka ud/min na podbiegach. Budujące :-)
A Ty PinUpGirl biegałaś już coś po wykrwawieniu się? Jak u Ciebie?

Po konsultacji z moim "trenerem" i arcy cierpliwym kolegą z tego forum (nie piszę kto, bo nie wiem czy by chciał), który od ponad roku cierpliwie tłumaczy mi różne zagadnienia i pomagał układać pierwsze treningi doszedłem do wniosku, że modyfikuję swój plan treningowy (oczywiście pomógł mi zmodyfikować ten plan :-)). Biegam teraz wg planu dla średniaków pod połówkę TEGO. Doszedłem do wniosku, ze bieganie interwałów po 85-90% nie ma dla mnie sensu bo i tak tej naszej połówki nie zrobię szybciej niż wb2. Czwartkowe szybkie bieganie zamieniam z WB3 na WB2 i może odrobinkę wydłużę pozostałe rozbiegania. Z jakim skutkiem okaże się za niecały miesiąć ewentualnie w Oświęcimiu 2 tyg wczeniej.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

No tak witam w gronie na katowice, jakies grupy juz porobiliście? Moze jacys pacemakerzy już są :-) ja zakładam czas koło 2 h ale zweryfikuje to praktyka :-)
Ostatnio zmieniony 17 sie 2008, 15:55 przez piter82, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

bartess pisze:
piter82 pisze:Witam, też wybieram się do Katowic (...)
Cześć sąsiad.
Witam, witam , jak tam samopoczucie po oddawaniu krwi?
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

bartess pisze:
PinUpGirl pisze:Co za zbieg okoliczności, ja też wczoraj oddawałam :). Hgb 13,7 , lepiej , niż ostatnio :).
Czy również z podobnych pobódek? ;-)
Przyszedł mój termin :)

bartess pisze: Kiedy ten Silesia Maraton się odbędzie? Wiosna/jesień? Czy dodatkowo do połówki 4energy czy może zamiast?
Słyszałam plotki że ma być w kwietniu. Zamiast 4energy, ale można będzie pobiec wtedy też półmaraton. Mam nadzieję, że wszystko się uda.
bartess pisze: A Ty PinUpGirl biegałaś już coś po wykrwawieniu się? Jak u Ciebie?
Beznadziejnie :). W sobotę wymęczyłam jakieś 8km. 500m biegu, odpoczynek i tak w kółko. Z doświadczenia wiem, że będę do bani przez jakiś tydzień więc sobie to wybaczam. Co do planów to wiadomo, że mój plan na tamten tydzien szlag trafił. Wydaje mi się, że teraz bardziej się przyłoże do długich wybiegań. Po Jaworznie wiem, że nie jestem przyzwyczonona do asfaltu (w sobotę jeszcze mnie bolała kostka) więc nad tym też popracuje. I chyba ograniczę się do 4 wyjść w tygodniu, tak jak było w planie.
piter82 pisze:No tak witam w gronie na katowice, jakies grupy juz porobiliście? Moze jacys pacemakerzy już są :-) ja zakładam czas koło 2 h ale zweryfikuje to praktyka :-)


Pacemakerzy już sie ugadują na biegajznami.pl :).
A tutaj nasz zakładane czasy, jak ktoś zmienił zdanie niech pisze :)

lejek: 1:43
ssokolow: 2:30
PinUpGirl: 2:40 (2:30)
Wtrzewik: <2h (2:10)
bartess: 2:20
pites82: 2:00

Jak widzicie mój apetyt rośnie i mam zamiar dobiec do mety w 2 i pół godziny :)
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
prz3m3k
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 25 lip 2008, 22:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Śląsk

Nieprzeczytany post

bartess pisze:prz3m3k: gratulacje za Jaworzno. Wybierzesz się do Oświećimia?.
Chciałbym pobiec, ale niestety 6 września będę wracał z wczasów. Także byłoby mi trochę ciężko :hahaha:

Udziału z półmaratonie 4energy też nie przewiduję, ze względu na moją nieobecność w tym terminie na Śląsku :-(.
Ale za to na pewno pojawię się 11 października na Memoriale Jerzego Chromika w Mysłowicach.
PinUpGirl pisze:
prz3m3k pisze:O to i jak chętnie dołączę do teamu "bieganie.pl", tym bardziej, że biegłem jak kilka osób z tego wątku w Jaworznie na 15K i ... dobiegłem do mety .
prz3m3k - fajnie było, nie :hej:? Witamy, witamy, cieszę się, że jest nas coraz więcej :).
.
Pewnie, że było fajnie i nawet chlupanie wody w butach mi nie przeszkadzało :-)
[url=http://runmania.com/rlog/?u=prz3m3k][img]http://runmania.com/f/95860032d3b29879c0c637b0f21adf98.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

PinUpGirl pisze:
Pacemakerzy już sie ugadują na biegajznami.pl :).
no wiem pisze przeważnie na tamtym forum, myślałem że też kogoś macie,
bleez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1398
Rejestracja: 02 paź 2007, 08:25
Życiówka na 10k: 39:38
Życiówka w maratonie: 3:25:27
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Nieprzeczytany post

PinUpGirl pisze:
A tutaj nasz zakładane czasy, jak ktoś zmienił zdanie niech pisze :)

lejek: 1:43
ssokolow: 2:30
PinUpGirl: 2:40 (2:30)
Wtrzewik: <2h (2:10)
bartess: 2:20
pites82: 2:00

Jak widzicie mój apetyt rośnie i mam zamiar dobiec do mety w 2 i pół godziny :)
PinUpGirl możesz mnie dopisać do listy.
ja zakładam 2:00 a wszystko co będzie poniżej uznam za sukces
ODPOWIEDZ