Debiut na półmaratonie 4energy

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
bleez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1398
Rejestracja: 02 paź 2007, 08:25
Życiówka na 10k: 39:38
Życiówka w maratonie: 3:25:27
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Nieprzeczytany post

Może zrobimy konkurencję dla "maratonypolskie.team" i wpiszemy "biegaj z nami" na zapisach jako klub ??- szkoda że już sie wpisałem i zapłaciłem za 4 energy... bo teraz też bym coś tam wpisał
Ja na 4 energy wpisałem bieganie.pl :ble:
New Balance but biegowy
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

jacuś pisze:Zdjęcia z biegów mam na naszej klasie, gdybyście chcieli zobaczyć:)
Chętnie :)
ssokolow pisze:15 km mi bardzo posmakowało ;-) więc może spotkamy się w Oświęciumiu ??
Oj mi też posmakowało i to jak ;). A co do Oświęcimia to się zastanowię, nie mam jeszcze żadnym konkretnych planów na wrzesień (poza 4energy oczywiście :) ).
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
tomasz

Nieprzeczytany post

Jacku, jak Cię znaleźć na NK?
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

bartess pisze:Dlaczego chcesz wpisać "biegaj z nami" a nie "bieganie.pl" ???
ups ... oczywiście chodziło mi o bieganie.pl ;-)

Co zaś jeszcze do Oświęcimia... - w regulaminie mają napisane że medale są tylko dla 250 zawodników ;-/ co w zeszłym roku oznaczało by czas 01:18:45 co jest chyba poza moim zasięgiem... - no a to fajnie dostać medal ;-) Jeszcze się zastanowię.. ;-) ale fajnie by było gdzieś jednak we wrześniu pobiec. Jak znajdziecie jakiś inny fajny bieg w naszych stronach to nie bójcie się pisać;-) może znowu mnie namówicie :D
Szymon
Obrazek
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Witam!
Na poczatek odpowiedzi na pytania - otóż Bartess - po tych warzywkach i chudym mięsie to chyba sam rozumiesz :bum:
tomasz - 425 miejsce w Jaworznie (takie małe utrudnienie).
Co do teamu (o ile mogę jakoś się do niego zaliczyć) to możemy zrobić sobie koszulki z jakimś wspólnym logo albo napisem, fajnie by było. Co do Oświęcimia, to jeśli nie ma medali dla wszystkich to chyba odpadam, jestem pazerny na medale, i to bardzo! :ble:
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Zaciekawiły mnie te podbiegi na 4energy o których mówiliście i obrysowałem se jedną pętlę i wynik tego jest tu: 1 PĘTLA. Dla tych co nie znają mały manual: w okieneczu "Route info" po prawej stronie u góry ramki z mapką trzeba kliknąć "change units" by przełączyć miarę z "mi" na "km". Po zaznaczeniu "Show Elevation" pojawi się ramka z przekrojem trasy. Traskę obrysowałem wg fotek satelitarnych a nie mapki z ulicami i dlatego się to nie pokrywa. Na widok satelitarny można zmienić w tym samym okienku co pisałem wyżej. Wyszło 6,77km na pętlę, ale nie jestem pewien czy z Kościuszki skręca się od razu w Ceglaną czy biegnie się Kościuszki dalej do jakiegoś nawrotu.
Od min do max jakieś 40m wychodzi, a że widać 2 górki to i z 55 będzie czyli podbiegów będzie prawie 200m. Pocieszające, że tyle samo będzie z górki ;-).
To tyle
Pozdrawiam.
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

jacuś pisze:Co do Oświęcimia, to jeśli nie ma medali dla wszystkich to chyba odpadam, jestem pazerny na medale, i to bardzo! :ble:
Ja też! Ja też :hej:

We wrześniu zastanawiam się na tym albo na 10km Stary-Nowy Sącz (nie potrafię tego znaleść na maratonach, ale coś mi majaczy że reklamowano bieg Newagu w Jaworznie?).

bartess - tylko 40 m ? W Jaworznie wg ich stronki było 320-270(z hakiem)= niecałe 60 m a te górki w Katowicach zawsze mi się dużo większe wydawały...
Na Kościuszki jest nawrót i dopiero w Ceglaną (wg stony 4energy) i tam chyba jjest jeszcze mały podbieg, ale nie zakładałabym się.
Na moje niefachowe oko zbieg i podbieg to w Katowicach połowa trasy, ale może strach ma wielkie oczy :hejhej:
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Stary sącz - Nowy Sącz jest 14 wrzesnia, w Jaworznie rozdawali ulotki. Co do trasy w Katowicach to, moim zdaniem, nie ma co jej demonizować. Kilka podbiegów, kilka zbiegów, żadnych wielkich górek, w końcu i tak wychodzi na zero bo kończymy praktycznie w punkcie startu :hej: Nawet jeśli podbiegi byłyby męczące, to zawsze można trochę zwolnić, damy radę!
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

jacuś pisze:Stary sącz - Nowy Sącz jest 14 wrzesnia, w Jaworznie rozdawali ulotki.
Tego się obawiałam :grr:... I co ja mam biedna wybrać :echech:
jacuś pisze: Co do trasy w Katowicach to, moim zdaniem, nie ma co jej demonizować. Kilka podbiegów, kilka zbiegów, żadnych wielkich górek, w końcu i tak wychodzi na zero bo kończymy praktycznie w punkcie startu :hej: Nawet jeśli podbiegi byłyby męczące, to zawsze można trochę zwolnić, damy radę!
Zaczyna mi się udzielać Twój optymizm :). Dobrze było się sprawdzić w Jaworznie, przynajmniej będzie mniej strachu na starcie.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 12:49 przez PinUpGirl, łącznie zmieniany 1 raz.
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

e.... no Jacuś - niczego niedemonizuję. A w takiej grupie to radę damy napewno! - no nie?
PinUpGirl- Dolina Będkowska jest 14. czyli tydzień przed. Ładne miejsce (kiedyś, za młodu ;-), się na wspin jeździło) ale tak na moje to za mała rzerwa przed Katowicami by była. Stary-Nowy Sącz to dla mnie za daleko no i też tydzień przed, więc chyba zostanę przy tym Oświęcimiu 2 tyg przed a przy okazji mam to blisko :-)

Pozdrawiam
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

bartess pisze: PinUpGirl- Dolina Będkowska jest 14. czyli tydzień przed. Ładne miejsce (kiedyś, za młodu ;-), się na wspin jeździło) ale tak na moje to za mała rzerwa przed Katowicami by była.

Pozdrawiam
Tak mi się właśnie obiło o uszy, że tam jest bardzo ładnie a nigdy tam nie byłam dlatego mnie ciągnie... szaleć oczywiście nie będę, potraktuje to jak trening (chyba, że mnie ambicje poniosą :ble:). Raczej się skuszę... Jeszcze może jakiś krótszy bieg wynajdę na początku września a długie sobie będę zarzucała sama. I do asfaltu trzeba znów przywyknąć, bo mnie lasy rozpieściły i po Jaworznie trochę bolała mnie kostka :).
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

to widzę, że każdy będzie miał indywidualny ostatni etap przygotowań do 4energy. Ja na pewno Knurów 14 września i 10 km. Zobaczymy kto zaplanował to najlepiej :lalala: A ja za chwilę robię sobie małą operację (wrażliwi niech nie czytają dalej) - brzmi to paskudnie ale bedę zrywał sobie paznokcia z palca u nogi, bleeee. W ogóle to dziwna sprawa, bo nic nie bolało a jak zdjąłem buta to paznokieć był cały niebieski a spod niego wystawał taki krwawy bąbel. Walę kielicha wódki i do dzieła, bedzie niezła masarnia... :bum:
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

jacuś pisze:to widzę, że każdy będzie miał indywidualny ostatni etap przygotowań do 4energy. Ja na pewno Knurów 14 września i 10 km.
Też się nad Knurowem zastanawiałam, ale jakoś bardziej serce mnie ciągnie gdzie indziej :). Jutro dzień przerwy, chyba jest mi potrzebny bo pierwszy raz się na to cieszę :hej:
jacuś pisze: Zobaczymy kto zaplanował to najlepiej :lalala: A ja za chwilę robię sobie małą operację (wrażliwi niech nie czytają dalej) - brzmi to paskudnie ale bedę zrywał sobie paznokcia z palca u nogi, bleeee. W ogóle to dziwna sprawa, bo nic nie bolało a jak zdjąłem buta to paznokieć był cały niebieski a spod niego wystawał taki krwawy bąbel. Walę kielicha wódki i do dzieła, bedzie niezła masarnia... :bum:
Ojej Jacuś, co Ci się stało? Nie pisz, że to od biegania? :ojnie:
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

no mnie serce na pewno nie ciągnie do Knurowa tylko bardziej rozsądek i fundusze :bleble:
Kontuzja niestety od biegania.... cholera ....
A jutro mam zaplanowaną siłe biegową... trudno, trza zacisnąć zęby i biegać.
Wtrzewik
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 13 maja 2008, 13:02
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

jacuś - to niesamowity zbieg okoliczności !!
Ja po dzisiejszych biegach również miałem cały paznokieć czarny ( nie niebieski) i musiałem go całego zerwać bo juz odchodził a pod spodem była zaschnieta krew i ropa. Ale najważniejsze że to nie boli i można jutro pobiegac trochę.

Co do ostatnich przygotowan przed 4 energy to zastaniawiam czy wybrać Knurów czy Oświęcim.
Coraz bardziej kusi mnie maraton w Poznaniu i chyba sie tam w Październiku wybiore. Najwyżej przebiegne 30 km a resztę przejdę.
ODPOWIEDZ