Szukam miejscówki na Run Warsaw

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
perzan
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 09 sie 2002, 00:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Witam

Chyba się nieco spóźniłem choć mocno nastawiłem się na ten bieg. Po prostu w punkcie rejestracyjnym okazało się, że osiągnięto już limit 20 tyś użytkowników, a ja odkładałem do ostatniej chwili, bo zakładałem, że to niemożliwe, zeby zebrało się tyle ludzi i na pewno będą miejsca.

Jest 20 tyś, ale tym razem zakładam, że z takiej masy pewnie ostatecznie nie wszyscy się stawią. Jeśłi komuś zmieniły się plany, to chętnie odkupię zestaw startowy.

Jeśli ktoś rezygnuje z biegu to proszę o pilny kontakt. Maciek z Warszawy tel.669 086 045 lub perzan@wp.pl.

Sprawa jest gardłowa, a raczej sercowa:)
pwrzan
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Zico
Wyga
Wyga
Posty: 73
Rejestracja: 03 sty 2003, 23:27
Życiówka na 10k: 44:15
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

perzan pisze:Witam

Chyba się nieco spóźniłem choć mocno nastawiłem się na ten bieg. Po prostu w punkcie rejestracyjnym okazało się, że osiągnięto już limit 20 tyś użytkowników, a ja odkładałem do ostatniej chwili, bo zakładałem, że to niemożliwe, zeby zebrało się tyle ludzi i na pewno będą miejsca.

Jest 20 tyś, ale tym razem zakładam, że z takiej masy pewnie ostatecznie nie wszyscy się stawią. Jeśłi komuś zmieniły się plany, to chętnie odkupię zestaw startowy.

Jeśli ktoś rezygnuje z biegu to proszę o pilny kontakt. Maciek z Warszawy tel.669 086 045 lub perzan@wp.pl.

Sprawa jest gardłowa, a raczej sercowa:)
:) http://www.zico-skating.com/forum/viewt ... highlight=

Ostatnia odpowiedź - Malina :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub Ciesielski
Awatar użytkownika
perzan
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 09 sie 2002, 00:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

ciągle szukam, koleżanka Malina jednak zostaje w Warszawie i biegnie, a dokładniej jedzie na rolkach
pwrzan
jagomago
Wyga
Wyga
Posty: 100
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:35
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-obecnie Wilanów

Nieprzeczytany post

perzan pisze:ciągle szukam, koleżanka Malina jednak zostaje w Warszawie i biegnie, a dokładniej jedzie na rolkach
kontuzja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

więc jeśli nie przeszkadza Ci, że będziesz oglądać wynik pod nazwiskiem Magda Bernatowicz ;-).... tylko wstydu nie przynieś ;-)

daj znać na forum, jeśli jesteś zainteresowany...

ech
;(
Awatar użytkownika
perzan
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 09 sie 2002, 00:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Dziękuję. Oczywiście jestem zainteresowany. A że wystąpię jako Magda, nic to. Ogolę się gładko, włosy mam dłuższe, pomalować się nawet mogę, nikt nie pozna:) A że głos nieco grubszy. Też nic to, w końcu to nie festiwal w Sopocie a bieg w Warszawie:)
pwrzan
jagomago
Wyga
Wyga
Posty: 100
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:35
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-obecnie Wilanów

Nieprzeczytany post

perzan pisze:Dziękuję. Oczywiście jestem zainteresowany. A że wystąpię jako Magda, nic to. Ogolę się gładko, włosy mam dłuższe, pomalować się nawet mogę, nikt nie pozna:) A że głos nieco grubszy. Też nic to, w końcu to nie festiwal w Sopocie a bieg w Warszawie:)
hmmm, mam niski głos i łysą głowę :)
tzw męska kobieta ;-)

koszulka jest Twoja :)
ODPOWIEDZ