Jacek Ksiąszkiewicz – czy istnieje ładne bieganie?

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
mimi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 380
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:36

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 20 wrz 2023, 09:47 ale młody chłopaczek z klubu właśnie poleciał 15:14 po drugim sezonie prowadzenia go przez Sebastiana.
A ile ma lat? Biegał już wcześniej 5km?
----------------------------------------------------------
1440miles
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12674
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rocznik 2005. Biegał jeszcze w maju na u20 15:36. Wcześniej nie pamiętam.
mimi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 380
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:36

Nieprzeczytany post

Fajnie, to już realne szanse, żeby biegać ponizej 15 minut, Albo np walczyć w przyszłym roku o medal U20 na 5000m. Oby to był dopiero początek, do szybkiego biegania.
----------------------------------------------------------
1440miles
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12674
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To oczywiście nigdy nie wiadomo, ale tworzymy sprzyjający klimat. Odczarowujemy maraton, przekraczanie własnych barier, pokonywanie bólu i tym podobne pierdoły. Przekonujemy młodzież do znacznie ciekawszych form biegania i urozmaiconych bodźców treningowych. Trzeba zmienić ten obowiązujący mental ciężkiej roboty bez progresu.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12674
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wersja robocza, tak na szybko nagrana telefonem.
Widać, która noga jest lewa, a która prawa. To przełom w naszych analizach i ogromny sukces. Znając strony ciała, to teraz już tylko z górki. :hahaha:

Obrazek


No i też przy okazji tych prób widać, że bardziej intuicyjnie będzie jak te dwa wykresy obok filmu będą jednak po lewej stronie. Wtedy pik uderzenia będzie jakby wychodził z filmu od prawej do lewej. Teraz też można zaobserwować jak pracuje akcelerometr, który rejestruje wysokie i wąskie piki w górę, wtedy gdy jest uderzenie w ziemię.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12674
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zapomniałem wspomnieć, że podczas mili w Poznaniu spotkałem Kubę Pawlaka. Zamieniliśmy parę słów i było sympatycznie. Przyjrzałem się też jego łydkom w realu. @Siedlak1975 to jest info dla Ciebie: nie są takie zgrabne jak na zdjęciach. :hahaha:
Ale do czego zmierzam. Od dłuższego czasu portal ma swoją nową gwiazdę. I tak jak za kadencji Pawlaka, jak otwierałem lodówkę, to wyskakiwały mi jego łydki, tak teraz wyskakuje Kszczot. Zabawa jest przednia, przyznaję. Przychodzi jednak moment zmęczenia nawet najlepszym pomysłem na promowanie się. Kszczot jest już wszędzie, a najbardziej huczy w uszach podczas komentowania DL. Nastał czas emocjonalisty. Niestety kosztem precyzji przekazu. Może po maratonie się wyciszy. Zobaczymy.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4815
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Szkoda z tymi łydami :chlip: Ci z Dąbrowy Górniczej to dopiero będą rozczarowani.
Z tym Kszczotem to faktycznie już się rzygać chce. Mam nadzieję, że nie będę musiał go słuchać podczas transmisji z Berlina w niedzielę.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12674
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Berlin to nic. Co jak będzie komentował NYC?
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4815
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Wtedy pójdę na grzyby
mimi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 380
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:36

Nieprzeczytany post

Co do Kszczota, to też jego postawa pokazuje nastroje "społeczne". Dlaczego nie przygotuje się do np. szybkiej piątki? Może próba bicia jakiegoś rekordu trasy/zawodów? Tylko za cel jest ukończyć maraton?
I to w zasadzie wynik w jaki celuje może sobie wyznaczyć sam 🤷‍♂️ No bo nawet nie będzie walczył o poprawę PB.
----------------------------------------------------------
1440miles
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12674
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Z rozczarowaniem stwierdzam, że Kszczot wpisuje się w nurt z prądem. Szkoda. Nie widać na portalu ambicji by choćby próbować kreowania odmiennych trendów. Trend jest narzucony przez główne marki sportowe, bo na tym zarabiają więc pilnują poprawności politycznej, a nam to pasuje i się podoba. Taki jest wydźwięk.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12674
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Kolejna, przygnębiająca wiadomość. Żywko nie pobiegnie w Rydze. Powód znam, ale nie chcę o tym pisać, bo to z prywatnych wiadomości, a nie śledzę też w mediach co pisze zawodnik do publicznej wiadomości.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4815
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 22 wrz 2023, 11:39 Z rozczarowaniem stwierdzam, że Kszczot wpisuje się w nurt z prądem. Szkoda. Nie widać na portalu ambicji by choćby próbować kreowania odmiennych trendów. Trend jest narzucony przez główne marki sportowe, bo na tym zarabiają więc pilnują poprawności politycznej, a nam to pasuje i się podoba. Taki jest wydźwięk.
Nie zapomniał napisać w jakich butach pobiegnie. To zapewne najważniejsza informacja dla czytelnika.
Zapewne pakiet startowy wylosował jak każdy normalny śmiertelnik :bum:
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12674
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tego akurat nie wypominam, bo to najmniej istotne, kto go sponsoruje i jakie ma możliwości dotarcia do organizatora. Chodzi mi najbardziej o potencjał opiniotwórczy jaki mógł wnieść z racji bycia średniakiem. Tymczasem został wręcz zjedzony przez mainstream. Tak jak mówię, może po maratonie się wyciszy w sensie emocjonalnym, a rozbudzi jako propagator biegów stadionowych. W sensie 0,8k-10k.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4815
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Z tymi reklamami i reklamodawcami to ciekawa sprawa na głównej.
Partnerem poniższego artykułu jest adidas ale w trakcie artykułu i na końcu tekstu walą po oczach reklamy NB i ON

https://bieganie.pl/sport/rekordowo-moc ... ie-emocje/

Ciekawe co adidas na to. Ja bym się wkurrwił
@Pączek co ty na to?
ODPOWIEDZ