Prośba o ocenę, komentarz, radę.

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
radek 198720
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2019, 22:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To mój profil na endomondo. https://www.endomondo.com/profile/38112882

W sumie to dopiero początki biegania, bo mam za sobą 20 treningów. Ale efekty idą zadziwiająco piorunującym tempem. Chciałbym spytać profesjonalnych biegaczy czy tych dużych odległości to nie jest za duża częstotliwość. Biegam tylko w weekendy i te 5 dni odpoczynku wydają się być w porządku, ale co ja tam wiem, choć była przerwa 3 tyg, ale to zdecydowanie przesadziłem z km na dwutygodniowym urlopie. Niby nie odczuwam, żeby miała nadejść kontuzja, raz zaczęło wysiadać lewe kolano, ale to jak pisałem wyżej przesadzona ilość km podczas urlopu. Zrobiłem przerwę 3 tygodnie i wszystko gra. Niby można pobiec raz mniej raz więcej, ale nie odczuwam jakoś satyskakcji z krótszego dystansu.
New Balance but biegowy
Sghjwo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 980
Rejestracja: 04 lis 2014, 11:01
Życiówka na 10k: 52 min
Życiówka w maratonie: 4:15:12
Lokalizacja: Shanghai

Nieprzeczytany post

radek 198720 pisze:Niby nie odczuwam, żeby miała nadejść kontuzja, raz zaczęło wysiadać lewe kolano, ale to jak pisałem wyżej przesadzona ilość km podczas urlopu.
To jest wlasnie kontuzja :hahaha:
radek 198720 pisze:. Niby można pobiec raz mniej raz więcej, ale nie odczuwam jakoś satyskakcji z krótszego dystansu.
Dluzej wolniej, krocej szybciej i satysfakcja wroci ;)
ODPOWIEDZ