Szybkie zmęczenie

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
tytaniusz
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 22:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam. Nowy na forum także nie wiem czy odpowiedni dział. Moje pytanie:
Syn gra "zawodowo" w piłkę, w ostatnim okresie bardzo umuskularnily się nogi, co powoduje bardzo szybkie zmęczenie organizmu. Czy przez szybki przyrost masy mięśniowej nóg reszta organizmu nie daje rady? Ma bardzo, bardzo słabe mobilnie kostki, nie zrobi pełnego przysiadu, nawet do połowy, bez odrywania pięt, czy słaba mobilność dolnych parti może powodować szybsze zmęczenie? Chłopak ma 16 lat.
New Balance but biegowy
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13250
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

tytaniusz pisze:Witam. Nowy na forum także nie wiem czy odpowiedni dział. Moje pytanie:
Syn gra "zawodowo" w piłkę, w ostatnim okresie bardzo umuskularnily się nogi, co powoduje bardzo szybkie zmęczenie organizmu. Czy przez szybki przyrost masy mięśniowej nóg reszta organizmu nie daje rady? Ma bardzo, bardzo słabe mobilnie kostki, nie zrobi pełnego przysiadu, nawet do połowy, bez odrywania pięt, czy słaba mobilność dolnych parti może powodować szybsze zmęczenie? Chłopak ma 16 lat.
1. Tak
2. Tak.
ODPOWIEDZ