Debiut na półmaratonie 4energy

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

oo... chyba się zmieniły wyniki na stronie półmaratonu ... - bo już nie jestem na pozycji 997 tylko 995 ... (czasy się niestety nie zmieniły :D)
Szymon
Obrazek
New Balance but biegowy
Rapacinho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 20 paź 2007, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

No zmieniły się, ale to już we wtorek było, przynajmniej ja miałem wtedy już 617 miejsce, wcześniej było 619 :) Awans o dwie pozycje, sukces :)
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Witam pólmaratończyków!
Od niedzieli ciągle bez biegania i niepokojąco to mi się podoba :jatylko:
Jak nie zmusze się jutro to już w niedziele koniecznie jakaś dycha musi być.
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

...albo i dwie dychy :hej:
Blady
Wyga
Wyga
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ruda Śląska - Halemba

Nieprzeczytany post

ja może pobiegnę w sobotę na lokalnych zawodach na 3000 m, chociaż po Katowicach to mięśnie i stawy dały znać o sobie. W niedzielę też planuję coś pobiegać, bo trasę zapomnę heh. Towarzystwo jak, ochłonęło po 4energy, muszę gdzieś medal umiejscowić no i numer startowy, macie jakieś propozycje jak to eksponować :hejhej:
Półmaraton 4energy Katowice 21.09.08 - 02h00'56"
Shashlyk
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 46
Rejestracja: 24 maja 2008, 13:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Książenice/Wrocław

Nieprzeczytany post

Ja mam wszystkie medale powieszone na lampce ściennej, takiej z trzema żaróweczkami... Nad biurkiem, zawsze siedząc przy kompie mogę sobie co chwila rzucic okiem :))

A numer startowy do szafki i... niech czeka na nastepne :D
Obrazek
bleez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1398
Rejestracja: 02 paź 2007, 08:25
Życiówka na 10k: 39:38
Życiówka w maratonie: 3:25:27
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Nieprzeczytany post

Heh mój nr startowy przyczepiony magnesami do lodówki a pewnie za jakiś czas wyląduje gdześ w szafce na dnie. Medal natomiast wisi zawieszony na podpórce z półki, też w kuchni :hej:

No ja już po 4e zrobiłem dwa lekkie treningi w środę i czwartek i o dziwo w środe biegłem prawie 11 km i było spoko a w czwartek zaledwie 9 km i takie jakieś te nogi były ciężkie.

w weekend planuję też troszkę pobiegac ale wszystko raczej spokojnie.
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

jacuś pisze:Od niedzieli ciągle bez biegania i niepokojąco to mi się podoba :jatylko:
Tobie się nie chce a ja nie mogę - garło mam chore i do wtorku-środy mam bieganie z głowy. A nosi mnie jak cholera!
Shashlyk pisze:Ja mam wszystkie medale powieszone na lampce ściennej(...)
Ja swoje wszystkie 2 medale ;-) mam powieszone na kołku na ścianie :-).
Numer startowy muszę jakoś wyekponować coby podpis Irki Szewińskiej było widać ;-).

No. To tyle. Pomału trzeba się brać za treningi bo maraton coraz bliżej!!!
Rapacinho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 20 paź 2007, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Co do medali to mam już ich pięć, za tydzień będzie szósty :) i cały czas myślę jak tu je wyeksponować :) Natomiast jeśli chodzi o numery startowe to wziąłem sobie segregator i tam je wkładam do koszulek, wcześniej piszę sobie na kompie, co to był za bieg, gdzie, na ile, jakie miejsce jaki czas itp. Będzie fajna pamiątka za kilka lat :)

Treningi zacząłem we wtorek, jak na razie udało mi się przeprowadzić po 4energy trzy, i muszę się przyznać, że wczoraj złapał mnie kryzys, było bardzo ciężko... Jutro 12km, mam nadzieję, że jakoś to będzie i nogi będą lepiej dysponowane. Za tydzień ostatni poważny start w tym roku, póżniej 2-3 tygodnie zasłużonego odpoczynku i bierzemy się do roboty :) W zimowe miesiące będziemy szykować fundament pod przyszłą formę a pózniej zabierzemy się za jej szlifowanie :) Nie wiem jeszcze do jakiego konkretnego biegu będę się szykować na wiosnę, a tych biegów na pewno kilka (kilkanaście) będzie :). W przyszłym roku chciałbym zrobić życiówkę na 10km (o to nie będzie kłopotu bo jeszcze na takim dystansie nie biegłem na zawodach) i na 21km (chciałbym rekord znowu pobić w Katowicach :) ).

Mimo wszystko o 4energy w dalszym ciągu nie mogę zapomnieć... :) To było coś niesamowitego :)
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

ja szlifuje forme prze maratonem poznanskim, regeneracja po 4e juz zakonczona w srode bylo 8 km w czwartek 13 w piatek 21.097 :-) sobota czyli dzis odpoczynek i jutro ostatni wybieg koło 30 km przed Poznaniem i nastepne 2 tyg juz powoli wygaszanie i pełna regeneracja do maratonu :-)
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

No własnie bartess, że mi się chce ale achillesa leczę.
Chociaż taki "bezbiegowy" tydzień też jest fajny - mam więcej wolnego, generalnie obżeram się, oglądam tv i pije sporo piwa :hahaha:
Trochę tłuszczu na pewno nabiorę ale co tam, za kilka dni nie będzie po tym śladu!
Co do medali to wszystkie (na razie 6) trzymam w papierowej torbie w której dostałem koszulkę i rózne foldery po biegu w Raciborzu. Mam tam też numery i wydrukowane wszystkie wyniki. Zastanawiam się nad zafundowaniem sobie jakiejś tablicy.
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

A... rozumiem Jacuś.
A mnie już tak nosiło, że dziś nie wytrzymałem i poszedłem sobie potruchtać na ~40' było fajnie ale trochę za szybko - energia mnie rozpierała ;-) Mam nadzieję, że sobie na to moje gardło już tym nie zaszkodzę i że jutro też będę miał możliwośc pobiegać. Tym bardziej, że służbowo wybieram się pod Łódź na 3 dni :-(. Oby było tam gdzie i kiedy pobiegać...

Pozdrawiam.
Blady
Wyga
Wyga
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ruda Śląska - Halemba

Nieprzeczytany post

No ja dzisiaj już musiałem, niedawno wróciłem, kolejne 10 km wpadło do dzienniczka. Dzielę się swoimi biegami w sieci, mam lekką szajbę jeśli chodzi o monitoring treningu, tutaj trochę moich wypocin: trasy.
Półmaraton 4energy Katowice 21.09.08 - 02h00'56"
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

He he... ja też nie wytrzymałem..., wczoraj się już lepiej czułem i mnie gardło nie bolało.. więc poszedłem dzisiaj pobiegać prze próbą ;-) - zrobiłem sobie 8km... ale też za szybko... - dużo ludzi łaziło po parku i głupio mi było biegać swoim zwykłym tempem...

poza tym kupiłem nowe buty.. - akurat było -20% w new balance na wszystko co "męskie" - poprzednie obuwie już chyba zabiegałem... no i trzeba było sprawdzić czy działają... - dziwne są... (new balance MR1062) trochę się czuję jak bym biegał w kapciach - są tak mięciusie - no ale wygląda na to że pasują więc nie narzekam

Też mam nadzieję że się nie rozłożę od tego wszystkiego ;-) ale może nie ;-)
Szymon
Obrazek
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Tak se właśnie myślę, że te nasze 3 ostatnie wypowiedzi to już powinniśmy pisać w wątku Debiut w maratonie w 2009 ;-).
Ssokolow z tym Twoim parkiem to ja mam tak samo w niektórych miejscach ;-).
ODPOWIEDZ