Debiut na półmaratonie 4energy

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Grozza pisze:starałem się biec cały czas z tempem 5km/min.
Biegłeś TAKIM tempem i nie wygrałeś??? Powinieneś wszystkich zdublować po 2 razy i skończyć z czasem 4'15" ;-) - tak szybko to chyba Kubica by tej trasy nie przejecał swoim bolidem ;-)
Grozza pisze:Na kilometrze z podbiegiem na ulicy Kościuszki zwalniałem, najbardziej na trzecim okrążeniu.
Miałem to samo. Ta końcówka - najstromsza miałem wrażenie że już stanę. Zielone balony (na 2:15) oddalały się... Ale udało mi się zachować zimną krew, ostatnie ~200m podbiegu zrobiłem wolniutko, wyczekałem aż osiągnę pik wzniesienia (nad A4) i na płaskim było już super. Na zapas sobie wziąłem banana i na górze się posiliłem. jakieś 500m za nawrotem dogoniłem na luzie zielone balony Agi ;-), trochę se pożartowaliśmy w tej grupce, powolutku wdrapałem się z nimi na ten mały podbieg na A4, ale już w kierunku północnym i zgórki już poszło. Dzięki temu, że niepodpaliłem się na tym ostatnim podbiegu na Kościuszki i nie zbułowałem się tam, mogłem popędzić w dół :-). 18 km zrobiłem w tempie średnio 6:20, 19.km 5:30 a ostatnie 2 to już "prułem" po 5:02 (no jak na mnie to rakieta ;-)). No i to fantastyczne uczucie jak wyprzedzłem co chwilkę kogoś!!!
Grozza pisze:Bartess - dzięki wielkie za tabelke ! Dzięki także za info o zdjęciach na stronce fotomaraton.
Nie ma sprawy - na punkcie tabelek mam korbę (byś Ty widział mój dzienniczek biegowy ;-)...). Fotomaraton to dowiedziałem się, bo zapytałem kolesia który, trzaskał te fotki.
Grozza pisze:A tutaj link do materiału o 4energy...
Super! Dzięki.
New Balance but biegowy
Rapacinho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 20 paź 2007, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Niby minęły już prawie 4 dni od startu a ja wciąż nie mogę zapomnieć o biegu :) Czuję się jakby na ten jeden dzień zostałem przeniesiony do innego świata, to jest coś cudownego :)
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

jacuś pisze:Hi!
Toż PinUpGirl, co widać na jednym ze zdjęć, startowała zaraz za nami, tj mną, Bladym i Lejkiem!
Hehe :). Można uznać, że "prawie" się spotkaliśmy :). Następnym razem was już nie przegapię!
bartess pisze:Co do wyników i naszych życiówek... to który czas se wpisujecie? brutto czy neto??? No i który czas powinno się wpisać?
Też się nad tym zastanawiałam. Wszędzie podaję ten gorszy wynik, ale sama do własnej wiadomości zapisałam rzeczywisty czas przebiegnięcia na runmanii
Grozza pisze: Tak mam podobnie ;D Pamiętam jak mi się strasznie dłużył ten plac na tyłach Spodka, od tej strzałki 'zbieg do mety' do bramy Spodka. W myślach sobie powtarzałem "Gdzie ta meta, gdzie ta meta?" a jak już na nią wpadłem to ze zdziwieniem odkryłem, że to już koniec :hejhej:
Dodam od siebie, że pierwszy raz w życiu udało mi się nie zgubić na trasie, co oznacza że była dobrze oznakowana :bleble:... ale gdybym wiedziała, że do mety tak blisko to wcześniej bym przyspieszyła (przynajmniej teraz tak mi się wydaje :ble:)
Grozza pisze: A tutaj link do materiału o 4energy z serwisu informacyjnego i sportowego telewizji Silesia: http://pl.youtube.com/watch?v=JLm6dLjACLc

Dzięki!
Rapacinho pisze: Niby minęły już prawie 4 dni od startu a ja wciąż nie mogę zapomnieć o biegu Czuję się jakby na ten jeden dzień zostałem przeniesiony do innego świata, to jest coś cudownego
Do mnie dopiero teraz to dociera!
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

brrr... a mie złapało choróbsko... - do wczoraj było jeszcze wszystko ok... ale nie wiem czemu po moich tanecznych próbach dałem się jeszcze namówić na basen... no i dzisiaj się obudziłem z gorączką i z bolącym gardłem...

od rana się wygrzewam...

ech :/
Szymon
Obrazek
Awatar użytkownika
Kapitan Bomba!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1212
Rejestracja: 13 lut 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Hi półmaratończycy (tak już możemy się nazywać!)!
Ja od niedzieli w dalszym ciągu nic nie przebiegłem - próbuję wyleczyć ścięgno. Za to cały czas napawam się zdjęciami i filmikami z biegu... to było coś! Jesteśmy wielcy!
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

Ja też choruję i z tego powodu nici z treningów.... a już mnie nosi! Za to zdjęcia i filmiki mogę odglądać bez końca :D
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
Blady
Wyga
Wyga
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ruda Śląska - Halemba

Nieprzeczytany post

a mnie jest mało , jutro idę zrobić test Coopera. Organizuje go klub z mojego miasta, który zajął 3 miejsce drużynowo na 4energy. Może nabór będzie :oczko:
Półmaraton 4energy Katowice 21.09.08 - 02h00'56"
PinUpGirl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 252
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:29

Nieprzeczytany post

Blady pisze:a mnie jest mało , jutro idę zrobić test Coopera. Organizuje go klub z mojego miasta, który zajął 3 miejsce drużynowo na 4energy. Może nabór będzie :oczko:
To powodzenia :) ! Daj znać jaki wynik.
[url=http://runmania.com/rlog/?u=PinUpGirl][img]http://runmania.com/f/f7c2c3e8ea675093ff0011c7b9248496.gif[/img][/url]
Awatar użytkownika
Grozza
Wyga
Wyga
Posty: 136
Rejestracja: 21 lip 2008, 23:31
Życiówka na 10k: 00:44:05
Życiówka w maratonie: 03:45:45
Lokalizacja: TG

Nieprzeczytany post

bartess pisze:
Grozza pisze:starałem się biec cały czas z tempem 5km/min.
Biegłeś TAKIM tempem i nie wygrałeś??? Powinieneś wszystkich zdublować po 2 razy i skończyć z czasem 4'15" ;-)
Haha mój błąd przepraszam :hahaha: Pochrzaniło mi się trochę.
Bartess - jesteś matematykiem, albo ścisłowcem ? Szybko ten błąd wychwyciłeś i takie fajne tabelki rysujesz :oczko:

Ja podobnie jak część z Was po 'połówce' jeszcze nie trenowałem. Boli mnie trochę lewe kolano i wolę dłużej odpocząć niż biegać z bólem, tym bardziej że już raczej żadnych planów startowych nie mam.

Blady - pochwal się jak Ci Cooper poszedł!


edit: kolejne foty z 4energy! http://www.galeria.4energy.pl/index.php ... gory_id=83
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Grozza pisze:Haha mój błąd przepraszam :hahaha: Pochrzaniło mi się trochę.
Nie przepraszaj - nie myli się ten, co nic nierobi :-). Fajnie to wyygląda :-)
Grozza pisze:Bartess - jesteś matematykiem, albo ścisłowcem ? Szybko ten błąd wychwyciłeś i takie fajne tabelki rysujesz :oczko:
Nie jestem matematykiem, jestem informatykiem a moja praca polega m.in. na tworzeniu zestawień w arkuszu kalkulacyjnym z baz danych. A prywatnie to tak jak pisałem - mam korbę na punkcie liczenia i mierzenia wszystkiego (np. budżet domowy w arkuszu zapisujemy już 7 lat - bardzo ułatwia to planowanie wydatków i oszczędzanie zwłaszcza gdy tej kasy nie było za dużo :-)).

Co do fotek - faktycznie - bardzo obszerna galeria!
Bleez i ja znaleźliśmy parę fotek nie tylko naszych :-):
Bleez (400): foto1, foto2, Piter82 (46): foto1, Jacuś (808): foto1, foto2, Lejek (500): foto1, Bartess(829): foto1, foto2

Jeżeli kogoś pominąłem to bardzo przepraszam - znam Was tylko ze zdjęć :-(.
A to we mnie budzi OGROMY szacunek Pan Norbert - rocznik 1940. Łykną nas niemal wszystkich - czas 1:45:15

Aha- pisałem już do 4E czy będzie można jakoś otrzymać fotki z ich galerii w dużej rozdzielczości. Odpowiedź jest, że tak, ale najwcześniej w przyszłym tygodniu. Zapytałem jeszcze o cenę ale nie mam jeszcze odpowiedzi. Co do fotomaraton to 12 zł za fotkę to "trochę" za dużo...

Pozdrawiam.
Ps.: Też dołączam do grupki rekonwalescentów - wczraj gardło trochę bolało a dziś napierdnicza już całkiem. A miałem wczoraj się rozruszać :-(. Pocieszajmy się tym, że po a nie przed :-)
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Odpowiedź $energy nt opłaty za fotki:
Bez przesady :-). zdjęć nie sprzedajemy – jeśli tylko ktoś się odnalazł i chce mieć swoje zdjęcie zapłatą będzie dla nas uśmiech zadowolenia na twarzy.

I to jest podejście :-)
Rapacinho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 20 paź 2007, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Organizatorzy 4energy mnie po prostu rozwalają :) Wszystko było przygotowane kapitalnie, a przecież to była ogromna impreza! W biurze zawodów można było wszystko załatwić szybko, miło i przyjemnie :) Trasa przygotowana idealnie, napoje na trasie, mnóstwo zdjęć z imprezy, świetna organizacja w samym Spodku, no po prostu coś niesamowitego :) Pełen profesjonalizm. Ja mam ogromny szacunek dla wszystkich ludzi, którzy maczali palce przy organizacji tej imprezy, bo zrobili coś świetnego :)
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Na FotoMaroaton.pl można se filmiki zobaczyć. A jak ktoś nie ma co z kasą robić to se może nawet kupić ;-).
Rapacinho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 20 paź 2007, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Filmiki cienkie... choć fajnie zobaczyć siebie w ferworze walki :) Ale ja czekam na jakiś ciekawszy filmik, bo przecież jezdziło auto z kamerą, więc powinienem się gdzieś załapać, oprócz tego była kamera koło Spodka i zawsze blisko niej przebiegałem :)
Blady
Wyga
Wyga
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ruda Śląska - Halemba

Nieprzeczytany post

Jak sobie obiecałem test Coopera zrobiłem. Trochę mało chętnych było i przyszło mi biegać z zawodowcami prawie, kompleksy mam jak hohoho. Wynik chyba dobry : 2624 metry. Najlepszy miał 3329, gość po 40-ce.
Półmaraton 4energy Katowice 21.09.08 - 02h00'56"
ODPOWIEDZ