Polar M400

matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Nie polecam usuwać jej samodzielnie, o ile nie ma takiej potrzeby. Według mnie nei ma - ona chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi (w skrajnych przypadkach).
New Balance but biegowy
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

harlan pisze:
Yahoo pisze: Wiem o tym, zanim napisałem posta to sprawdzałem pod światłem czy jest napisane jaka bateria nie odkrecajac pokrywki.
W takim razie po co napisałeś posta skoro wcześniej sprawdziłeś jaka bateria pasuje do nadajnika? :D
Nie sprawdziłem w m400. W innym polarowym, stary model, kiedys wymienialem i nie pamiętałem o jakim numerku wchodzi do nadajnika, temu zapytałem xD
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Macie zawsze RI po treningu? Mi dzisiaj i jeszcze w jakichś treningach się nie pojawiło, nie wiem dlaczego.

I ktoś kupił i korzysta z tej nowej wagi polarowej? Warta jest swojej ceny i użyteczności?
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Awatar użytkownika
czach
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 31
Rejestracja: 24 paź 2015, 22:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Yahoo pisze:Macie zawsze RI po treningu? Mi dzisiaj i jeszcze w jakichś treningach się nie pojawiło, nie wiem dlaczego.
„Running Index is calculated during every training session when heart rate and the GPS function is on and when the following requirements apply:
[…]
Pace should be 6 km/h / 3,75 mph or faster and duration 12 minutes minimum.
[…]
Calculation begins when you start recording the session. During a session, you may stop twice at traffic lights, for example, without interrupting the calculation.

Też mnie to zastanawiało. Z tego co zauważyłem, to z autopauzą mam na zakończenie RI nawet po kilku zatrzymywaniach się na światłach.
--
Marcin Trzaska /czach/
bintom
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2012, 21:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam. Jestem nowym posiadaczem M400 w związku z tym mam kilka pytań.
W zegarku mam najnowsze oprogramowanie, niestety nie mogę połączyć go z aplikacją na telefonie ( samsung s4 ) . Parowanie OK. ale później jakby telefon przerywał połączenie.
To samo się oczywiście tyczy wyświetlania komunikatów z telefonu. Tego nie potrzebuje, ale jednak pewnie przez ten sam powód nie wyświetla smsów i pierdół. Jaki może być tego powód ?

Jeszcze jedno pytanie. Czy flow.polar.com i polarpersonaltrainer.com to dwie różne platformy??? Jedna firma, a to co jest? Głupieje już chyba albo z polarem jest coś nie tak. Polarpersonaltrainer fajnie i szybko można skonfigurować treningi ale na flow już ich niw wrzucisz? Proszę o odpowiedź bo może nie zauważyłem jakiś funkcji.
Chyba jednak sprzedaż suunto i przejście na polara to nie był dobry pomysł.
puchatek391
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 585
Rejestracja: 28 sie 2014, 13:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

polarpersonaltrainer.com to jest stara platforma polara są ludzie co jeszcze z niej korzystają jak mają stare modele zegarków ale z czasem pewnie przerzucą wszytko na olarflow
Awatar użytkownika
Szybki90
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 368
Rejestracja: 23 sty 2014, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: KRAKÓW

Nieprzeczytany post

Witaj,
Po pierwsze da sie wszystko zsynchronizować z telefonem i to S4 czy S4 LTE itp. Ja na S4 LTE nie mialem problemu żadnego problemu od samego poczatku a 3 miechy mam Polar M400 i wiem ,ze to strzal w 10 jeszcze aktualizacje wychodza i rozbudowywuja portal polar flow wiec nie wiesz co mowisz chyba. Obecnie posiadam S5 i również bez najmniejszego problemu sparowalem zegarek z tel i wszystko chodzi jak burza sproboj jeszcze raz ze sparowac a obecne parowanie usuń. Sms i pierdoly jak Ty to nazwales nie maja znaczenia i nic sie nie przestawilo na spokojnie wszystko rob a nie tak nerwowo bo tak zauważyłem ze robisz. I efekt tego taki ze nic Ci nie chodzi.
NEVER GIVE UP
bintom
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2012, 21:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jesteś pewny że działa? Może nie masz najnowszej wersji? Z tego co czytam to ona nie synchronizuje " Łączenie z aplikacją nie powiodło się "
kawo
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 212
Rejestracja: 29 gru 2012, 18:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

bintom pisze:Jesteś pewny że działa? Może nie masz najnowszej wersji? Z tego co czytam to ona nie synchronizuje " Łączenie z aplikacją nie powiodło się "
Czy apka polar jest tez na Windows? Mam Tele Nokia 640. Ewent. gdzie ja znaleźć?
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Nie ma i nie będzie, polarowi się nie opłaca. Tylko garminowi się opłacało.
Vault Dweller
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 07 sie 2015, 18:19
Życiówka na 10k: 39:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tylko że Garmin też nie ma aplikacji na telefony z Windowsem (WP). Jedynie na starocie z Windows Mobile. Na dodatek na forum w temacie z prośbami o support dla WP, który to ma kilkadziesiąt stron, padła informacja że póki co nie ma tego w planach.
40+ na karku
Strava
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Vault Dweller
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 07 sie 2015, 18:19
Życiówka na 10k: 39:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A rzeczywiście wydali dziady ostatnio :bum: Tu dla odmiany trzeba mieć Windows Phone 10, co z kolei skreśla większość starszych Lumii z WP.
40+ na karku
Strava
puchatek391
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 585
Rejestracja: 28 sie 2014, 13:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

a kto będzie robił aplikacje i inwestował środki w platformę którą zlewa już sam MS, kto śeldzi tematy IT dobrze wie jak to wygląda. Na rynku obecnie liczy sie tylko IOS i Android reszta to popierdólki z niejasną przyszłością
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Do windows 10 mobile można zaktualizować obecnie wszystkie lumie, które miały preinstalowany wp8 lub wyższy (wersja insider).
ODPOWIEDZ