Julien Wanders bije własny rekord Europy. 27:13

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Obrazek
Obrazek
New Balance but biegowy
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tutaj fragmemty wypowiedzi Juliena po biegu:
Trzeba ryzykować, żeby robić wyniki. Jestem szczęśliwy, że spróbowałem, ale dzisiaj to było dla mnie za szybko. Czułem, że jeśli kontynuowałbym to bym tego nie zrobił: biegłem za szybko. Nie mogłem pójść tym tempem.

2:40/km (26:40 na 10km), było dzisiaj niemożliwe, ale na 2:45/km było bardzo łatwo. Jest to obiecujące pod moją następną połówkę (RAK Halfmarathon, 21 luty), który może okazać się niezwykły.

(O Rhonexie)
To niesamowite co on tam zrobił! Wyprzedził nas o 300m. To szalone, na jakim on jest poziomie. To bardzo inspirujące.

(O biegu z Benardem Kimeli)
Za Kimelim było mi łatwo, ale nie udawało mi się zaatakować. Dobrze sobie pomagaliśmy.
(O tym, że na mecie był 1s za Benardem) To mnie nie obchodzi, to czego chciałem to zejść poniżej 27 minut. Może próbowałem zbyt długo z nim zostać. Następnym razem to zrobię (sub27), na pewno.
https://www.athle.ch/2020/01/12/valence ... d-deurope/
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12431
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie powinien biegać tak szybko, bo sobie tym zaszkodzi.
Ryszard N. pisze:sugeruje aby wszystkich, którzy maja znacząco lepsze wyniki od naszych, uznać za koksiarzy.
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cytat Ryszarda to już chyba będzie klasyk. W sumie, żeby zrobić minimum olimpijskie na 5/10k to trzeba biegać znacząco lepiej od "naszych". To by znaczyło, że wszyscy z minimum to koksiarze.
pma
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 407
Rejestracja: 15 cze 2018, 10:35
Życiówka na 10k: 34:46
Życiówka w maratonie: 2:43:25

Nieprzeczytany post

Jak dla mnie to komentarz Ryszarda miał zabarwienie ironiczne.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12431
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ten ironiczny komentarz najlepiej oddaje nastawienie wielu ludzi do jakiegokolwiek wyniku lepszego od naszych. Udzielający się tu nasi zawodnicy nie kryją zadowolenia z łamania 30 minut. Dlatego taki biały Wanders tym bardziej musi boleć. Gdyby wpadł, to niejeden cieszyłby się bardziej niż gdyby wpadł Kipchoge, bo nic tak bardzo nie dołuje jak brak pomysłu na odpowiedź - dlaczego oni tak szybko biegają?
ODPOWIEDZ